Lenovo Vibe Shot - ROM/ROOT/FWVibe shot - česká ROM

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Petr2486
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. zář 2016 21:00:11
Typ mobilu / ROM: lenovo

Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od Petr2486 »

Dobrý den,

koupil jsem si telefon "Lenovo vibe shot",
ale není úplně celý česky a jsou tam dle mého zbytečné app (DU batery saver apod.), zbytek je napsán čínsky..
Tak bych tam chtěl nahrát českou novou ROM, abych telefon měl úplně česky.
Dokáže mi někdo přesně poradit jak mám do telefonu dát novou rom a kde to všechno sehnat.
Prostě jednoduchý návod, který bude jasný a jednoduchý.
Děkuji :)
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od Vojta_L »

Pokud bylo zařízení zakoupeno v ČR, doporučuji jej ihned vrátit a zakoupit zařízení z CZ distribuce, kde bude překlad kompletní a nebudou tam takovéto podivné aplikace.
Uživatelský avatar
DragonOfDeath
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 13. pro 2014 2:36:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Mobil 2 / ROM: THL 5000

Re: Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od DragonOfDeath »

Vojta_L:

No, a co takhle mu odpovědět, aby i ostatní a já mohli čerpat info? :D :)
Koupil jsem na ebayi a odesláno bylo z UK (protože tu taky jsem) a předpokládal, že to bude EU verze...ale ouha, v listingu prodeje nebylo o tom nic psané, jelikož byl kupován v Číně a ještě s US nabíječkou... No a ted bych rád aspon vše poangličtil a zbavil se zbytečných appek.

Nechci nic posrat, takže se ptám a ty linky v prvotním komentu či odkazy a rady by přišly vhod. Díky moc.
Uživatelský avatar
DragonOfDeath
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 13. pro 2014 2:36:53
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Mobil 2 / ROM: THL 5000

Re: Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od DragonOfDeath »

Telefon mi nezobrazuje vše, co má, jak v pc nebo v telefonu - videa/obrázky a ani nejde nikde vidět složka s těma věcma v pc atd...prostě problémy...nevím jestli špatný kus, ale ani záloha kontaktů skrze Phonecopy nejde, a to jsem řešil s podporou phonecopy, a nenašly jsme východisko... takže něco je tam na *****,...krom počasí, které nabídne jen čínské města...

Pomohl by tedy ten international rom apod? Odpověď by bodla...když se to tím flashnutím spraví, tak si ho nechám, pokud ne nebo neflashnu, tak bohužel zase prodám...ale rád bych si ho nechal...
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od Vojta_L »

Společnost Lenovo neposkytuje a nebude poskytovat jakoukoliv podporu na zařízení, která nepocházejí z tuzemského trhu. S prosbou o radu se tedy prosím obrať na jiné uživatele tohoto fóra, já ti pomoci nemohu.

Btw. tohle se tady řešilo, stačí hledat. Toť má jediná rada k této problematice.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Vibe shot - česká ROM

Příspěvek od prasil »

To je nápad oslovovat Vojtu s neofiko distribucí - vždyť Lenovo nestíhá podporu ani pro ofiko :DD Mrkni na xda :yes:
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Shot - ROM/ROOT/FW“