Android TV a ProjektoryAndroid TV

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Trakturek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Mobil 2 / ROM: Sony TV 49XD8305 android 6.01

Android TV

Příspěvek od Trakturek » úte 11. říj 2016 4:43:15

Čau lidi,koupil jsem Tv s androidem (Sony 49XD8305) a jsem z toho nějakej rozčarovanej. Na wi-fi se mi nejde připojit,sem tam restart,občas programy nejdou přepínat,někdy nereaguje na zapnutí. Jinak obraz a zvuk supr.Je tam nejnovější update. Máte někdo stejný zkušenosti ? :|

v-lada
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T

Re: Android TV

Příspěvek od v-lada » úte 11. říj 2016 8:57:43

Mám taky Sony Android TV, po počátečním zklamání začínám být spokojený, problémy co máš ty jsem nepoznal, WIFI šlape perfektně a restart ani jeden, zklamaný jsem byl z nedostupnosti aplikací, vyřešil jsem to zkopírováním aplikací z telefonu a instalací z flashky přes File Explorer který se nechá nainstalovat z marketu, spouštím je taky přes něj, přikoupil jsem klávesnici http://www.azbox.cz/klavesnice-mysi/ham ... --idz80305 a aplikace jedou bez problémů, jen u některých je menu naležato, např. Horizon GO, ale po spuštění přehrávače se otočí a programy UPC hrají v HD. Ještě jsem přikoupil prodlužovák USB HUB, klávesnice lépe funguje když je USB přijímač před televizí, jinak výborný obraz a zvuk.

ludsoft
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xiaomi

Příspěvek od ludsoft » ned 01. črc 2018 6:13:57

Na android TV mě nejvíce mrzí absence TimeShiftingu. Mám TCL s Androidem 7. Myslím, že za málo peněz si užiju hodně muziky.
Jinak perfektní hračka. Funguje to skoro jako takový velký nedotykový tablet. Sice v márketu je málo aplikací s označením jako kompatibilní, ale instalovat z USB jdou skoro všechny. I mapy.cz a podobné aplikace, pak je trochu problém, když by člověk neměl na ovládání TV myš, nebo akcelerometr přímo v ovladači (v Číně za 200Kč).

Netušíte někdo, jak je to s možností nahrávání/pozastavení obrazu na takovýchto systémech?

leonardis
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo K5 Note Android 6.0

Příspěvek od leonardis » sob 06. čer 2020 14:07:46

ahoj, mám tv TCL, chtěl jsem se zeptat, obchod play je v tv omezen, jak dostat aplikace do tv jiným zpusobem, zkoušel jsem flashku a tv aplikace nevidí, neukazuje, že jsou na flahce aplikace, Díky za rady.

Papooch
Androiďák!
Reputace: 28
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Příspěvek od Papooch » sob 06. čer 2020 14:43:21

Nainstaluj z play správce souborů a na flešku se dívej přes něj, kdyby sis přečetl celé vlákno, je tu o tom řeč.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Odpovědět

Zpět na „Android TV a Projektory“