Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuzeAsus Zenfone 4,5,6

Moderátoři: zemaniel, Moderátoři čínských mobilů, zemaniel, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ekky
Androiďák!
Příspěvky: 318
Registrován: sob 09. dub 2016 18:19:26
Typ mobilu / ROM: BlackBerry
Mobil 2 / ROM: Asus ZenFone

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Ekky »

Je to original System pro Volvo. Nevim jestli by to slo namontovat do jineho auta.
Tomkk
Stálý androiďák
Příspěvky: 194
Registrován: ned 27. kvě 2012 11:43:39
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M dual C2005 Root
Mobil 2 / ROM: LG P500 CM7.2
Tablet: DPS Titan 8
Tablet 2 / ROM: DPS Dual 7

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Tomkk »

Zdravím,
mám zenfone A450CG smontovaný ze dvou rozbitých kousků. Normálně funguje, ale nejde provést factory reset. Když ho spustím, rebootne se, ale pak zůstane nekonečně viset na prvním logu asus. To stejné se děje při pokusu o aktualizaci, ať už z wifi, nebo nahrané na kartu, přes to logo se nedostane a nic neprovede.
Android je tam 5.0, číslo sestavení LRX2V.WW-ZenFone-V5.3.3-20150512...
V čem může být problém?
PS: ve fastbootu z PC cache a data smazat šla, ale ruční factory reset, i pokus o upgrade stále končí na logu.
Napadá mě, že buď tam nebyla poslední ROM nahrána standardně, nebo to souvisí s tím, že základová deska po připojení jiného displeje a digitizeru rozpoznala jinou verzi HW, protože ihned po prvním spuštění to napsalo, že aktualizují ovladače hardware (z vnitřní rom, nebylo to ještě připojeno k netu). Mohl jsem tedy vyrobit nepředpokládanou/neotestovanou kombinaci HW.
Uživatelský avatar
vikimaus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: sob 25. srp 2012 22:30:20
Typ mobilu / ROM: MOTOROLA Defy+
Tablet: SAMSUNG galaxi tab 8,9
Rom: zkousim porad neco
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od vikimaus »

Na Zenfone 5 mě to dala taky musím z FULL image andr.4.3 a postupně na 4.4 a pak na LP
Cormack
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 14. čer 2015 9:01:03
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Asus Nexus 7
Bydliště: Brno

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Cormack »

Zdravím,
potřeboval bych, prosím Vás, pomoc.

Koupil jsem ZenFone 6, který byl rootnutý. Bohužel se mi jej sice podařilo odrootnout pomocí Root ZenFone (potvrzeno v Root Checker). Ale google services mi hlásí, že přestávají pracovat a s telefonem se de facto nedá pracovat.

Chtěl bych se zeptat, zda jde tento stav nějak vyřešit.

Díky moc!.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Jumbo78 »

Nejdřív zkus ve správci aplikací vymazat data u obchod play a google services framework.
Pokud nepomůže, zkus factory reset. A pokud ani to nepomůže, tak flashni stock firmware.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Cormack
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 14. čer 2015 9:01:03
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Asus Nexus 7
Bydliště: Brno

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Cormack »

Díky za odpověď.
Tak vymazat data u obchod play a google services framework jsem udělal a nic. Pokud udělám factory reset, tak jakmile se přihlásím do svého Google účtu, začne to blbnout. Zkusil jsem vytvořit nový účet, ale nejde to ani s ním.

Zřejmě tedy nezbývá, než ten flash stock f.

Je nějaký osvědčený způsob? Díky za odpověď.
Luboss1991
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. črc 2016 22:06:23
Typ mobilu / ROM: ASUS ZENFONE6

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Luboss1991 »

Zdravim pani. Pred nedavnom som kupil pouzivany Z6.
Chcel som si do neho nahrat novu aktualizacie z pamate telefonu konkretne WW-3.24.40.87. Lenze tu vznikol nasledujuci problem:
V nastaveniach mobilu mam napisanu tuto verziu: LRX21V.ASUS_T00G_ww_user_3.24.40.78_2015
Ak sa dostanem do bootloadera tak mi uz pise verziu tuto: LRX21V.ASUS_T00F_ww_user_3.24.40.78_201
Podla oznacenia v bootloaderi usudzujem ze je tam ROM zo zenfone 5 podla oznacenie.
Chcel by som sa opytat ci je mozne nahrat do mojho mobilu verziu pre zenfone 6 konkretne WW-3.24.40.87, lebo z pamate telefonu sa mi neponukne ziadna moznost aktualizacie.

Dakujem za vsetky rady.
cendol
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pon 19. čer 2017 7:29:34
Typ mobilu / ROM: Xiaomi
Mobil 2 / ROM: MiUI
Tablet: Advan
Rom: MIUI, RR

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od cendol »

Tak to je trochu novinka, že je víc variant. Podle ofic info by 5 měla mít jen 1GB ram a 2GB ram až 6stka, natož aby se dala volit velikost paměti. Mají neskutečné zpoždění, už mě to fakt štve. ponselanda.com
Hirogen
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15. črc 2013 15:40:22
Typ mobilu / ROM: Zenfone 8

Re: Asus Zenfone 4,5,6

Příspěvek od Hirogen »

Dobrý den všem.
Mám Zenfone 8 (ZS590KS) s tím, že umí fotit i do RAWu. Jak se nastavuje RAW vím. Co mě ale zaskočilo, že pokud fotím do *.DNG, Photoshop toto *.DNG neumí načíst. Tak buď to fotí do *.DNG, nebo měl Asus dát vlastní formát (třeba *.DN2).
Poradíte mi, v čem mohu na počítači pod Win upravovat *.DNG z ZS590KS?
Photoshop nic, ani nejnovější Adobe DNG Converter, RAW Therapee taky ne... Tak kde tedy?
Odpovědět

Zpět na „Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuze“