Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuzeRestarty telefonu

Moderátoři: zemaniel, Moderátoři čínských mobilů, zemaniel, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
matees
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 15:58:23
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5 Black

Restarty telefonu

Příspěvek od matees »

Zdravím, mám problém s mobilem. Pořád častěji, když něco spustím, ať už FB nebo nějakou hru, tak se tak na 3 sekundy zasekne a potom zhasne a naskočí načítání s logem Asus, třeba na 15 sekund. Ale není to jako normální restart, že by se vypnul a zapnul, jenom se znovu jakoby načte..nechce po mně ani PIN, nic a navíc všechno, co jsem měl zapnuté, tak mi zapnuté zůstane.
Zkoušel jsem obnovit tovární nastavení a projet mobil antivirem a nic.
Mobil Asus Zenfone 5, Android 5.0.
Díky všem.

PS.: telefon už není v záruce, takže reklamace jde mimo mě.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Restarty telefonu

Příspěvek od zemaniel »

Aby ti někdo z uživatelů mohl dát co nejvíce adekvátní odpověď, doplň ještě, jakou ROM používáš, zda STOCK, nebo nějakou CUSTOM ROM.
ZF5 sice nemám, ale zkusil bych nejprve jinou ROM (jiný Build, nebo pokud máš "vařenou" tak originál). Pak eliminovat třeba problém s SD kartou, jestli ji máš a máš na ní nasměrovaná data appek. To, co popisuješ, vypadá na soft restart, nemusel by to být problém HW.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
matees
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. bře 2016 15:58:23
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 5 Black

Re: Restarty telefonu

Příspěvek od matees »

ROM mám základní od výrobce.
Možná je dobré zmínit, že většinu aplikací a her, co jsem si stáhnul, jsem přesunul na paměťovou kartu, protože telefon má v základu jen 8gb paměti a z toho je necelá polovina volná.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Restarty telefonu

Příspěvek od zemaniel »

No, tak jak píšu... zkus nějakou (všechny :lol: ) co 100% padá a způsobí restart přesunout z5 do interního úložiště. Těch pár mega snad vyšetříš? A jsi o krok dál. Pokud to dělat nebude, zkus po záloze přeformátovat kartu. Osobně bych jí přejel ve Win a pak ještě v telefonu. Pak našoupat z5 zálohu a uvidíš. Pokud by to blblo dál (v interním ne, na SD jo, tak jinou) Až nakonec řešit další problémy...
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Odpovědět

Zpět na „Asus ZenFone 4 + 5 + 6 - obecná diskuze“