Huawei P9 Lite - obecná diskuzeHuawei P9 Lite - připojení k notebooku

Odpovědět
Uživatelský avatar
jankopec
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 02. črc 2016 13:00:35
Typ mobilu / ROM: Huawei P9 Lite
Bydliště: Osík u Litomyšle (okres Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Huawei P9 Lite - připojení k notebooku

Příspěvek od jankopec »

Dobrý den,

chtěl bych si koupit nový mobil Huawei P9 Lite, a zajímá mě, zda umožnuje připojení SD karty k počítači jako "flasku".

Vím, že P9 Lite slot na SD kartu má, jde mi hlavně o to, jak se karta připojuje k mobilu.

Mám nyní Huawei Y560-L01 a tam je možnost použít kromě protokolů MTP a PTP i Připojit kartu SD (viz. příloha). Toto připojení karty SD mi je pro mě rychlejší, protože často přetahuju několik GB do / z mobilu.

Obrázek

Bohužel protokol MTP je pomalý a to i v případě připojení k USB 3.0 a neumožňuje synchronizace např. v Total Commanderu.

Zajímá mě proto zda v P9 Lite mohu SD kartu připojit stejně jako Y560-L01. Pokud by to model P9 Lite neměl, můžete mi doporučit jiný Huawei, který by to měl??


Předem děkuji za rychlou a snad kladnou odpověď, abych si mohl mobil koupit, protože bych nerad měnil značku a hledal jiný mobil, který by to měl.

S pozdravem,
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik
jajjcy
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 31. pro 2015 20:45:02
Typ mobilu / ROM: Huawei mate10pro

Re: Huawei P9 Lite - připojení k notebooku

Příspěvek od jajjcy »

Nezkoumal jsem to detailně,ale to co chceš myslím neumí.Já ho připojuji v mtp a v pc se ukáže vnitřní úložiště a sd karta,ale kopírování je docela pomalé.
Uživatelský avatar
jankopec
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 02. črc 2016 13:00:35
Typ mobilu / ROM: Huawei P9 Lite
Bydliště: Osík u Litomyšle (okres Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei P9 Lite - připojení k notebooku

Příspěvek od jankopec »

Právě z toho mám strach, když budu potřebovat přetahovat několik GB (MP3, seriály, fotky apod.), tak že u toho strávím moře času. Pokud by byla nějaká rychlejší varianta, tak bych jí bral. Další věc, co mi vadí je nemožnost sychnronizace složek :-(

Nevíte jak s pomocí MTP udělat sychnronizaci složek, jako je tomu např. v Total Commander??
jakop
E-Mail - jakop@lit.cz
Skype - jakop_osik
Odpovědět

Zpět na „Huawei P9 Lite - obecná diskuze“