Honor 8 - Obecná diskuzeaktualizace honor FRD-L09C432 B380

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
opicelesni
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. srp 2019 1:08:54
Typ mobilu / ROM: Honor 8

aktualizace honor FRD-L09C432 B380

Příspěvek od opicelesni »

Ahoj,

vím, že honor 8 už je takový děda, ale mám na Vás prosbu.

měl jsem menší problémy s FW. Původně jsem měl frd L02C432 (zakoupeno v tmobile)
Chtěl jsem to upgradnout na oreo, ale nějak jsem skončil s L02C675. Měl jsme to nějakou dobu, ale protože jsem tam měl ještě starý android, tak jsem chtěl aktualizaci. Po nějakých peripetiích se mi podařilo změnit lokalizaci na evropskou. Takže teďka mám FRD-L09C432 B380. chtěl bych aktualizovat dále, ale systém mi sám žádnou aktualizaci nenabízí. a když stáhnu novější balíček, tak mi TWRP hodí "error 7". (EDIT: zkoušel jsem B381, B389) Bootloader mám odemčený a twrp flashnuté. Každopádně moc prosím o radu, jak postupovat dále. Jaký FW mám nainstalovat a jak. Zda přes FF hledat nějaký, který se nainstaluje. Nebo stahnout nějaký nový balík (jaký? abych ho nebricknul) a flashnout ho přes TWRP s HuRu.

Moc děkuji a přeji fajn den,
Ondřej.
EDIT2: ok tak nic, už jsem na to přišel. twrp jsem odinstaloval přes multitool. (reflashnul originál recovery) a v nastavení /aktualizace dal stáhnout úplný balíček a aktualizaci mi to našlo samo. Původní problém byl ten, že když se aktualizace stáhla a začla instalovat, tak se při restartu spustilo automaticky twrp a to mi hodilo chybu. Po přeflashnutí recovery se twrp nespustí, tím pádem se aktualizace nainstaluje v pořádku. Třeba to někomu pomůže :)
Odpovědět

Zpět na „Honor 8 - Obecná diskuze“