Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuzeXIAOMI REDMI 3S Global - Proces com.android.systemui byl uko

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
IvkaN
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16. pro 2016 21:08:55
Typ mobilu / ROM: XIAOMI REDMI 3S Global

XIAOMI REDMI 3S Global - Proces com.android.systemui byl uko

Příspěvek od IvkaN »

Ahoj, prosím o pomoc :-). Dnes se mi automaticky stahovala aktualizace. Na závěr vyžadovala restart telefonu. Ten jsem potvrdila. Zpátky už ale nenaběhl. Objevuje se mi hláška "Proces com.android.systemui byl ukončen". Když dám "zobrazit podrobnosti", nezobrazí se nic. Nereaguje ani na možnosti "Zrušit" a "Hlášení". Respektive reaguje, ale stejná hláška se objeví znovu. Reaguje i na připojení k počítači přes USB, nicméně přes tuto chybovou hlášku se nikam nedostanu. Telefon používám necelé dva týdny, 2x jsem ho nabíjela, toto je asi 2x aktualizace systému.
Prosím o radu, jak přístoj rozchodit. Jsem naprostý laik :-(. Děkuji
FikusNJ
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 03. črc 2012 18:51:17
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: XIAOMI REDMI 3S Global - Proces com.android.systemui byl uko

Příspěvek od FikusNJ »

Dnes mi přišel telefon Redmi 3S a teď večer od prodejce SMS že se nemá aktualizovat na 6.12.15 z důvodu zablokování telefonu. Ještě ze jsem v práci a nemám data, jinak bych si ho hned první den zrušil...
TajnyKamen
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 18. pro 2016 11:32:24
Typ mobilu / ROM: Xiaomi M4 - Miui - xiaomi.eu debloated
Mobil 2 / ROM: S3 mini - AOKP ROM

Re: XIAOMI REDMI 3S Global - Proces com.android.systemui byl uko

Příspěvek od TajnyKamen »

https://www.miuios.cz/viewtopic.php?t=16509" onclick="window.open(this.href);return false; Příště tam dej rovnou ROM od xiaomi.eu...
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 3S Global (LTE800) - Obecná diskuze“