Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Ceny Samsung Gear S3 Frontier / Classic
na Bazos , Sbazar

https://www.sbazar.cz/hledej/gear%20s3" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.bazos.cz/search.php?hledat= ... t&kitx=ano" onclick="window.open(this.href);return false;

Chytré hodinky Samsung Gear S3: Povedený společník na vaše zápěstí (recenze)
https://www.svetandroida.cz/samsung-gea ... nze-201703" onclick="window.open(this.href);return false;
matofly
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10. zář 2012 19:18:04
Typ mobilu / ROM: HUAWEI MATE 8
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od matofly »

Ja som s hodinkami spokojny akurat mi nenotifikuju tie sms co som spominal, ale kedze sms uz skoro vobeb neriesim tak mi je to jedno :-)

­    
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Danik »

matofly píše:Ja som s hodinkami spokojny akurat mi nenotifikuju tie sms co som spominal, ale kedze sms uz skoro vobeb neriesim tak mi je to jedno :-)

­    
Vidím, že máš Hua Mate 8. Jak se ti zobrazuje Viber? Mně tak, že vidím, kdo napíše, ale nevidím co, ale můžu zase odpovědět.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
matofly
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 10. zář 2012 19:18:04
Typ mobilu / ROM: HUAWEI MATE 8
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od matofly »

Danik píše:
matofly píše:Ja som s hodinkami spokojny akurat mi nenotifikuju tie sms co som spominal, ale kedze sms uz skoro vobeb neriesim tak mi je to jedno :-)

­    
Vidím, že máš Hua Mate 8. Jak se ti zobrazuje Viber? Mně tak, že vidím, kdo napíše, ale nevidím co, ale můžu zase odpovědět.
Ahoj nepomozem ti viber nepouzivam.

­    
Uživatelský avatar
P800
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 07. úno 2013 11:14:01
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od P800 »

Zítra mi mají přijít Samsung Gear S3 Frontier za 5.500 Kč. Koupeno na inzerát ze zastavárny, prý funglovka, pouze bez papíru. Tak doufám, že půlka ceny nebude znamenat půlka radosti. Prodávající je ověřený, zdá se, že se nejedná o žádného podvodníka, komunikace v pořádku, platba na dobírku (neměl problém). Tož se potom pochlubím (doufám)...
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od dejdis »

Docela risk, když nebude možná případná reklamace
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Tak jsem nový majitel Gear S3 Classic a zatím mě napadají následující věci:
1. Vibrace - existuje nějaká appka na jejich nastavení? Ty možnosti silné a slabé mi přijdou obě VELMI slabé. Někdy je v podstatě necítím. Nedá se to třeba s takovým MiBandem vůbec srovnat. Dost by mohlo, kdyby aspoň byli delši. Na Adroid wear existují appky na notifikace, co umí poslat i různé sekvence, třeba 2x 1,5sekundy když je to SMS, 3x když whattsap... To by bylo paráda.

2. Ambient display - myslel sem, že to funguje tak, že se displel přepne do "černobílé verze", aby se využilo AMOLED displeje. Always on ale znamená, že mi hodinky jen mírně ztmavnou. Je ještě někde nějaké nastavení? Tím Ambient mode myslím to, co je zde na video asi v 8mé sekundě: https://www.youtube.com/watch?v=a9i72_HN9B8&t=353s" onclick="window.open(this.href);return false;. Mám stejný ciferník.

3.Klávesnice - existuje i nějaká qwerty? Nebo dá se nějak přepnout ta "česky 4x3"?

4. Ještě k Always on displeji. Dá se nějak rychle přepnout do režimu vypnuté obrazovky? Na Android wear to byl theater mode. V tomto modu se diplej uplně vypnul a zapnul jen tlačítkem.

Jinak zatím spokojenost
Uživatelský avatar
P800
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 07. úno 2013 11:14:01
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od P800 »

dejdis píše:Docela risk, když nebude možná případná reklamace
To je. Nicméně mne napadlo. Co kdybych řekl známému, aby mi vystavil fiktivní doklad o nákupu. Prošlo by to v servisu, byl-li by potřeba?
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Jerry7650
mbient display - myslel sem, že to funguje tak, že se displel přepne do "černobílé verze"
to je vlastnost ciferníků
pokud si v mobilu v apk Facer
https://www.youtube.com/watch?v=hAc_Q_1Okj8&t=23s" onclick="window.open(this.href);return false;
otevřeš nějaký ciferník - je tam na levé straně ikonka - klik a ukáže ti jak bude ciferník vypadat v tom módu trvale zapnutý ( čb) v nastavení hodinek povolit trvalé zapnutí displeje .
Tak jsem to vypozoroval z videí která jsem dal na začátek vlákna. Doporučuji prohlédnout vše.
https://www.youtube.com/watch?v=hDNIMqcGBSU&t=81s" onclick="window.open(this.href);return false;

Aplikace - :idea:
no otevři v mobilu GEAR a samsung galaxy app - hledat qwerty - je tam nějaká pro za 25Kč zda má češtinu nevím ....

.......................................
P800
Hodinky mají IMEI / seriové číslo
https://www.verizonwireless.com/support ... se-127479/" onclick="window.open(this.href);return false;
aby nebyl pak problém s tou fiktivní smlouvou
Uživatelský avatar
P800
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 07. úno 2013 11:14:01
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od P800 »

Samsung Gear S3 Frontier ze zastavárny jsou doma. První seznámení proběhlo v pořádku, hodinky jsou jako nové (prodejce inzeroval nové a zřejmě to tak je). Jdu dát vanu (můj relax a místo pro učení se), ať se seznámím více. Za 5.500 peněz jsem zatím velmi spokojený, doufám, že mi to vydrží.
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Tak srování po 1 dni ve srovnání s dvouletým vlastnictvím Android Wear.

Žalostný nedostatek aplikací, prakticky žádné nejsou. Že je je jich málo jsem věděl, ale že je to až taková bída, to mě překvapilo. A té bídě ještě nahrává, že i to málo je placené. S tím problém nemám, na Androidu jsem utratil hezkých pár tisíc. Každopádně neexistuje nějaký neoficiální repozitář? Evidentně by to jít mohlo, protože v Gear manageru je možnost instalovat aplikace ze zdroju mimo shop.

Vibrace už OK, v rámci možností, nastavil jsem tam nejdelší možnou vibrační melodii. Na Android wear to ale nemá ani zdaleka, tam je minimálně několik aplikací, dokonce zdarma, která umí nastavit různé vibrace pro různé kontakty i aplikace...

Ambient screen - zjistil jsem, že nemám dva stavy, ale většina ciferníků má 3 stavy. Plně zapnutý, pak ambient, kdy třeba stále vidím sekundovku a pak se mi to určité době přepne to něčeho, co bych nazval "ultra ambient", kdy svítí jen opravdu minimálně, kdy jen trochu jsou vidět ručičky. Noa pak samozřejmě zcela vypnutý. Je zajímavé, že jsem nikde tuto vlastnost neviděl popsanou. Stejně jako, že když si nastavím "nerušit", tak přestane fungovat rozsvícení gestem.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Hmm
a co bys chtěl mít v těch hodinkách za aplikace? Za sebe píšu - nemám problém podpořit vývojáře ,,relativně nového systému,, třeba ciferníků je dostatek a nebo si můžeš vytvořit svůj. Mody ciferníků jsou podle toho jak jsou vytvořeny ale o tom jsme taky psal. Dal jsem i linky na komunity a stránky - tam se podívej. Patříš jak tak koukám k těm kteří odpisují hodinky po prvním dni :-D ... nic ve zlém . Nevím s jakým mobilem je používáš - ale zjistíš že nej kombinace je samsung - samsung - osobní poznatek.
Musel jsem vidět všechna videa na youtube a otestovat vše možné ale můžu napsat že plní to co jsem očekával.
pár stránek
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=787414&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forums.androidcentral.com/samsung-gear-s3/" onclick="window.open(this.href);return false;
rhinos
Stálý androiďák
Příspěvky: 145
Registrován: sob 17. bře 2012 8:11:35
Typ mobilu / ROM: SGN3-iPhone6plus-Ip7+Red-Zopo ZP951-SG9+
Tablet: Ipad mini retina/Ipad Air2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od rhinos »

hledal jsem ale abych něco nepřehlédl :D
rozdíl mezi verzi frontier a clasic je jen ve vzhledu?ani na strankach samsungu jsem nenasel rozdil...
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

tady najdeš tabulku
https://mobilenet.cz/clanky/gear-s3-od- ... plej-31068" onclick="window.open(this.href);return false;
snad jen váha

No 3G /LTE se netýká naší republiky ....
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

to egee: To není odpis hodinek, ale konstatování, navíc podpořené dlouholetou zkušeností s Android Wear.... A z těch aplikací - třeba whatsapp, facebook, skype, sms, email.... To snad nejsou nějaké "šílené" požadavky na aplikace nebo ano? A tou podporou nemyslím notifikaci, ale že se třeba podívám na celou konverzaci nebo si budu moct prohlížet více konverzací... Tu bídu aplikací shrnují i ta Youtube videa (viděl jsem jich opravdu mraky), kde mezi TOP5 must have patří věci typu "výpočet dýška v restauraci". No prostě jsem čekal, že po asi 3letech co Samsung hodinky s Tizenem dělá toho bude víc, než že ty použitelné se dají spočítat na prstě jedné ruky a zbytek vývojářů se max snaží rýžovat na cifernících.

A co se týče ciferníků - zkušenost z Android Wear, po píár týdenním nadšení si člověk vybere jedny a tím to v podstatě končí.... Takže to, že 4 z 5 "aplikací" na Samsung store jsou ciferníky, zhusta placené, je k ničemu. Navíc Samsung store má oproti google tu nevýhodu, že není žádný čas na vyzkoušení.

Jinak hezky shrnuto tady: https://forum.xda-developers.com/gear-s ... 3-t3536242" onclick="window.open(this.href);return false;

Každopádně abych jinak nehaněl - proč jsem přešel z Android Wear na Gear S3 - čekal jsem z čím se vytasí za hodinky s Android Wear 2 a bída, nic použitelného... Jediné nové jsou Huawei W2, které nepochopitelně zprasily dobrý design W1 a přidaly obří okraj okolo displeje a LG watch, ale ty jsou bud dámské a nebo sportovní.... A jinak všechno 2 roky staré modely... Gear S3 vypadají dobře, jsou v češtině a hlavní jsou pro mě stejně ty notifikace....
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Jerry7650
to nebylo míněno ve zlém ... každý má jiné požadavky na přístroje - PC, mobil - hodinky a vvoo tom to je
Nemám zkušenost jako ty s Android Wear - mám ale s android hodinkami z Číny. Beru hodinky na notifikace a to co mi ve spojení s mobilem dovolí a toho je si myslím dost.
A jak píšeš i já je mám hlavně na ty notifikace abych nemusel tahat mobil z kapsy a změnil jsem mobil aby to bylo OK.
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Teď jsem zjistil, že je potřeba si dávat i bacha na ciferníky.... Ve 12 hodin nabito, ve 14 jsem sundal z ruky a po nějaké době se hodinky uplně uspaly, takže černá obrazovka (i přes always on nastavení) a teď ve 23 jsem zjistil, že mám jen 16%. Tak koukám do gear manageru a 84% - ciferník.... Jinak nic.
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Takže varuj - který ciferník ?
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

No problém je, že nastavený byl ten s názvem "minimální", tedy ten co je součástí firmware. Trochu ale podezírám nainstalovaný watchmaker, takže jsem ho teď odinstaloval (stejně spíše špatná zkušenost na Android wear) a uvidime.... Ale měl jsem ho nainstalovaný i včera a výdrž mi přišla super, tak jsme zvědav. Hodinky prošly restartem každopádně...
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Danik »

Taky mi výdrž nějak blbne. Nabito v 13:00 hod. po cca 11 hodinách mám 32 procent. A hlavní žrout Nastavení 23 %, ciferníky 14 % a S Health 10 % ( nemám ho ani zapnutý a nepoužívám jej). Jednou jsem měl v 23 hod. večer cca 80 % a ráno v 8 hod. 20 %. takže taky jak na houpačce.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

Tak povypínej v hodinkách to co nepotřebuješ - třeba měření tepu, GPS, NFC, Poloha - zapnout - polohu nech přes bezdrát sítě, Wifi vypnout , V S Health - v nastavení taky povypínej co nechceš ... ( nehlásá mi to že se málo pohybuji a podobně)
Podívej se taky na to co máš povoleno notifikovat ....´
Nemám trvale zobrazeny hodiny - zapínám gestem

a jak jsem psal na první straně :
První postřehy
- už běžím 3 den na první nabití a hodinky hlásí zbytek energie - 18 hodin
GOGO62
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. bře 2015 15:08:06
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od GOGO62 »

Ahoj, nikdy mne chytré hodinky nezajímali , ale náhodou se mi dostali do rukou Samsung Gear S3 a byl jsem nadšený a začal se o chytré hodinky více zajímat. Viděl jsem desítky videí na youtube atd....Chci se jen zeptat, nevíte, kdy asi budou další...nástupnické Gear S4? Díky L.
Danik
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: pát 27. pro 2013 15:18:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge Black
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Tablet: LG G Pad 8.3
Bydliště: Prostějov

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Danik »

Tak jsem přešel z Huawei G8 na Samsung Galaxy S7 Edge a konečně vše funguje tak, jak má. Veškeré notifikace, možnost odepsat na sms, maily, viber přímo z hodinek. Dokonce se mi na ciferníku zobrazily ikony Zprávy a Mail, což u Hua nebylo, dokonce ani kolega s Nexusem toto nemá. Takže nakonec spokojenost a využití hodinek na maximum.
Nokia 6110 -- Nokia 7110i -- Nokia 9210i Communicator -- Nokia N73 -- Sony Ericsson P910i -- Sony Ericsson P990i -- Palm Treo 750 -- Nokia 5800 XM -- HTC HD2 -- Sony Xperia L -- Samsung Galaxy S4 -- Huawei G7 -- Huawei G8 -- Samsung Galaxy S7 Edge + Samsung Gear S3
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Akorát je blbé, že člověk musí používat ty stock Samsung aplikace, což třeba u SMS nedělám...
Každopádně výdrž parádní. I když mám Always on display, tak jsem po 10 hodinách bez nabíječky na 75%.

Jediné co mě štve je komplikované přepínání toho Always on displeje. V noci když spím, tak nechci ať svítí. Takže musím pokaždé do nastavení a vypnout a ráno zase zapnout. Nebo to jde nějak jinak? Uvidíme na podzím s novým Tizenem....
Uživatelský avatar
jirka-cz
Androiďák!
Příspěvky: 625
Registrován: sob 25. pro 2010 10:18:18
Typ mobilu / ROM: S7 Note Blue 64Gb
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od jirka-cz »

Vy co máte verzi classic nemáte problém s tlačítky když jsou vystouplé? Přeci jen frontier je má zapuštěný. Chci si pořídit tyto hodinky do doby,než vyjdou LG sport a chci koupit nějaké bazarovky. Ale v ceně je docela rozdíl. Classic se dá koupit za 5t,ale frontier se drží na 7-8t. Samozřejmě znám rozdíly mezi nima, ale zas takový rozdíl v nich není, aby se cena lišila o 3t a proto se snažím zjistit proč. Líbí se mi víc frontier. Možná se líbí každému a proto je cena vyšší :) Co tedy raději doporučíte? Připlatit nebo koupit Classic ?
orangi
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 22. bře 2017 15:54:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy Note 8
Tablet: Huawei media pad T10

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od orangi »

Mám S3 Classic, a vôbec ani neviem že sú tlačítka nejako viac vypustené. Nijako ma neobmedzujú ani ich pri práci necítim.
Jerry7650
Androiďák!
Příspěvky: 527
Registrován: čtv 27. led 2011 1:57:26

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Jerry7650 »

Nepřijde mi, že by je Frontier měl zapuštěné, ale jsou širší, tak to tam možná vypadá.... Jinak mám classic a spokojenost, že bych je nějak omylem zmáčknul se nestalo.
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Gaston99 »

Samsung vypustil aktualizaci pro oba modely.

https://www.sammobile.com/2017/03/28/la ... rovements/
Uživatelský avatar
egee
Robot
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi note10 pro 266 GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Alldocube X Neo
Bydliště: Praha

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od egee »

http://www.tizenexperts.com/2017/03/sam ... 0xxuzbqc5/

strojový překlad
Ciferníky - pro vybrané ciferníky máte možnost přidat nové datum a Hudba.
Alti-Barometer - Altitude funkce automatického obnovování byl přidán.
Samsung zdraví - přizpůsobitelných objektů může PACE-coaching a personální zóna informace pro běh byly přidány.
S Voice - Nyní můžete nastavit datum a čas při vytváření připomenutí.
News Briefing - S vylepšeným uživatelským rozhraním, můžete si přečíst noviny pohodlněji přes widget.
Nastavení - opce TTS byla přidána do nabídky Input. (Další jazyky jsou k dispozici ke stažení)
Find My Device - nová funkce pro zobrazení své kontaktní informace na své věci, pokud ztratí byl přidán.
Dostupnost - Nová funkce byly přidány do nabídky Přímý přístup včetně čtečky obrazovky, přístupnost, Dark obrazovky, šedi a negativní barvy.
Podpora iOS - vylepšení UX a opravy chyb (. Rychlost rozpoznávání S Voice, Connection Stabilita a Music Transfer z PC)
Samsung Gear - An Funkce Automatické přepínání byla přidána, který podporuje Gear S3, S2 a Fit2, který automaticky spojuje hnacího zařízení je nosí do spárovaného telefonu.
Stopky - Max doba zvýšila na 3 hodiny.
Samsung Internet pro Gear procházení internetu s sebou Gear (Facebook, Instagram, YouTube)
Nový Partner aplikace k dispozici ke stažení v Galaxy Apps Store.
Spotify - globální hudební služby streamování
BMW Connected - BMW ConnectedDrive servis pro ovládání BMW vozidla
výbava pro hnízdem - Regulátor Nest Termostat
kráječ - více než 15.000 prémiové ciferníků dispozici
NYC Transit - Real-time New York City veřejná doprava informační
HereWeGo - Turn -by-turn navigace a informace o veřejné dopravy
- App dostupnost se může lišit podle regionu.
aktualizace ručně

Pokud jste nebyli vyzváni k aktualizaci pak můžete ručně spustit aktualizaci podle následujících kroků: -

Zahájit Samsung Gear Správce App
Vyberte možnost O Gear
Klepněte na tlačítko Aktualizovat Gear Software
Select Download aktualizuje manuálně
Pokud je k dispozici aktualizace, začne stahovat a pak vám možnost nainstalovat nyní, nebo to udělat později.
Bodamax
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: sob 01. lis 2014 8:52:07
Typ mobilu / ROM: SG Note 5
Tablet: SG Tab S

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Bodamax »

Ahoj,

tak mám taky S3 Classic. Asi jsem byl hodný na manželku (nebo něco chce). :DD
Ciferník jsem si stáhnul nějaký, žádné změny nepozoruji.
Baterka s nočním vypínáním mi odchází cca 15% denně (používám základ tj. vibrace na hlas, zprávy, whatsup, viber, kalendář, e-maily apod. nějaké eldomonda apod. nemám, GPS na hodinkách výjimečně nebo spíše minimálně)

Na aktualizaci fw se podívám. Už to máte nainstalované? Ono to nemusí být jen pozitivní...
Odpovědět

Zpět na „Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)“