Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)samsung galaxy gear s3 /samsung pay, google pay

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Com3dian
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 21. zář 2018 11:04:55
Typ mobilu / ROM: asus zenfone 5z

samsung galaxy gear s3 /samsung pay, google pay

Příspěvek od Com3dian »

ahojte, je možné, využívať nejakým spôsobom samsung pay alebo google pay cez najnovší FW v gear s3? a btw nemám mobil značky samsung a využívam plnohodnotne google pay... ak viete o niečom ako to spojazdniť sem stým :D
Uživatelský avatar
Lubosss
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 21. zář 2018 13:56:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy J7 + Samsung Gear S3 Classic

Re: samsung galaxy gear s3 /samsung pay, google pay

Příspěvek od Lubosss »

Také platím mobilem a rád bych platil i hodinkami. Ale když si v hodinkách v nastavení zadáš PŘIPOJENÍ - NFC - ŤUKNOUT A ZAPLATIT - tak to napíše, že nemáš nainstalované žádné platební aplikace. To znamená, že pokud není v nabídce na stáhnutí ta správná aplikace do hodinek (Samsung pay,...) tak to zatím nepůjde. A nebo snad někdo takovou aplikaci na stáhnutí do hodinek už objevil? :o
Maverick
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: pát 19. říj 2012 9:13:47
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10+ Snapdragon

Re: samsung galaxy gear s3 /samsung pay, google pay

Příspěvek od Maverick »

Já o tom dost zjištoval a bohužel zatím žádná česká banka Samsung pay nepodporuje. Proto také v ČR nelze stáhnout samsung pay app... Já ji mám ale stejně mi to nedovolí si přidat českou kartu.. A nijak se to obejít nedá a google pay na nich také fungovat nebude.

Jelikož jsem žil rok v UK kde je Samsung pay běžný, tak jsem si na to dost zvykl a překvapilo mě a dost mě mrzí že tady to prostě nejde...

Nezbývá než čekat a doufat
Odpovědět

Zpět na „Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)“