Samsung Galaxy S8 - ROM/ROOT/FWflash Odin

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
astinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 20. říj 2011 12:00:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy s 8
Mobil 2 / ROM: Honor 8
Bydliště: Chrudim

flash Odin

Příspěvek od astinek »

Zdravím na Galaxy s8 android 8 se snazim pres Odin nahodit Rom T-mobile android 9. Pouzivam odin 3.12.3 nainstalovane ovladace. Pripojim telefon na kterem je zapnute ladeni usb k pc .Rozsviti se mi port .Dam start a dal se nedostanu.Zustanu viset tak jak je to na prilozenem obrazku.Pomuze jedine odpojit a restart.Nevite nekdo co stim diky za radu. Obrázek
Přílohy
Snímek obrazovky (7).png
Snímek obrazovky (7).png (373.68 KiB) Zobrazeno 5677 x
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: flash Odin

Příspěvek od jirkash »

Telefon musis prepnout do download modu a verzi Odin3 v3.13.1_3B patched.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
astinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 20. říj 2011 12:00:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy s 8
Mobil 2 / ROM: Honor 8
Bydliště: Chrudim

Re: flash Odin

Příspěvek od astinek »

Download mod mam prepnuty. Zkusim jeste jinou verzi odinu. Dik. 😀
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: flash Odin

Příspěvek od jirkash »

Dobrzet hlavne tu verzi a patched na konci, ta je prave urcena pro S8, S9, S10 a Android 9
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: flash Odin

Příspěvek od -Pavel- »

astinek: Používám pouze verzi Odin3 3.13.1 a flashování androidu na S8 je v pohodě. Flashoval jsem německý DBT, český ETL i T-mobile TMZ a stačí verze 3.13.1, nemusíš hledat nějakou patchovanou verzi ODINu. Stačí ho stáhnout na sammobile pod verzí firmware, který si vybereš. Samozřejmostí je stahování přes aplikaci SamFirm 0.3.6, další samozřejmostí jsou správné ovladače a ani neaktivuji ladění USB. Není důvod. [emoji6]


https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... BA/259614/
.
.
.
https://dl2018.sammobile.com/Odin3-v3.13.1.zip


astinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 20. říj 2011 12:00:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy s 8
Mobil 2 / ROM: Honor 8
Bydliště: Chrudim

Re: flash Odin

Příspěvek od astinek »

Diky všem za rady, zkusim a dam vědět.😀
astinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 20. říj 2011 12:00:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy s 8
Mobil 2 / ROM: Honor 8
Bydliště: Chrudim

Re: flash Odin

Příspěvek od astinek »

Děkuji všem za rady.Ztáhnul jsem jinou verzi Odinu a už vše valí na pohodu.Díky moc. :D :D
Uživatelský avatar
jirkash
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05. úno 2017 11:26:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note9

Re: flash Odin

Příspěvek od jirkash »

Logicky, nez delam tak zasadni vec, flashovani, zkontroluji si, zda mam verzi podporujici muj model telefon.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + microSDXC Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + microSDXC Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
like.n0.other
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 09. čer 2013 23:06:38
Typ mobilu / ROM: Nexus 7
Tablet: Nexus 7
Rom: originál

Re: flash Odin

Příspěvek od like.n0.other »

ahoj, mám jinej model (samsung a7 SM-750FN), ale asi je to obecná záležitost stejná pro většinu samsungů. Pokoušel jsem se přes odin nainstalovat původní android 8, jelikož mi devítka nevyhovovala. Dělal jsem to podle návodu z této stránky:
https://www.getdroidtips.com/downgrade- ... ment-72236
Všechno šlo, až na to, že po změně systému se mi zobrazuje zmenšený úložiště - z 64Gb jen 16gb. K tomu je navíc systém trochu jinej (např. v nastavení jsou navíc další položky, který nefungujou). Teď nevím, co s tím. Našel jsem pár rad, který vyžadovaly root systému - tomu bych se rád vyhnul. Klidně se i vrátím k původní verzi softwaru a skousnu tu devítku.... :/

Moc díky za rady, M.
jolielsa
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. dub 2023 3:27:13
Typ mobilu / ROM: hu
Mobil 2 / ROM: as
Twitter: ni
Tablet: gud
Tablet 2 / ROM: as
Rom: mo

Re: flash Odin

Příspěvek od jolielsa »

Obvykle, když dojde k nějaké chybě nebo abnormalitě, první věc, která mě napadne, je najít někoho, kdo by pomohl!geometry dash subzero
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - ROM/ROOT/FW“