Honor 8 Pro - Obecná diskuzeHonor 8 PRO vs. Huawei p10

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Tomina
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: sob 18. úno 2012 23:44:27
Typ mobilu / ROM: Pokaždé jiný
Bydliště: Vysočina

Re: Honor 8 PRO vs. Huawei p10

Příspěvek od Tomina »

Nejde o úsudky, ale o fakta. Coby amatérský uživatel DSLR umím poznat kvalitu a nekvalitu. Vlákno jsem si přečetl a přestal jsem, jak jsem se dočetl, že Honor 8 fotí fotky o velikosti 0,5 MB. Já teda nevím, ale každá, kterou jsem vyfotil měla okolo 6 MB.
Takže pokud se bavíme o subjektivních pocitech, nikdy se nedobereme konce. Mě foťák u H8 překvapil. Na čínskou produkci, která foťáky prakticky vůbec neumí je to extermně vysoký výkon. Sony špatné, Samsung špatný, LG lehce naprůměr, iPhony opět mimo realitu s teplejším nádechem. Ono v konečném důsledku není z čeho vybírat.
Uznám jedno, o HTC nemám absolutně páru. Posledních několik let jdou mimo můj zájem..poměr cena ku výkon tam je totálně zabitý..škoda..
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Honor 8 PRO vs. Huawei p10

Příspěvek od -Pavel- »

Všechny vejmenované telefony jsem měl doma, nebo ještě mám. Všechny telefony mám nastavené okolo 12MB 4:3 a velikost souboru okolo 4-9MB, takže nejde o subjektivní pohled, prostě Honor 8 ač je to kvalitní telefon co se týče designu, zpracovaní a funkčnosti, tak s focením mě bohužel velmi zklamal. Proto šel k někomu, komu stačí průmerně lepší fotografie. Poslat všechny kvalitní telefony do kopru a vyzvyhnout Honor 8 jako nejlepší možnou volbu k focení, je pro mně velmi úsměvné. To je vše, dále asi není důvod to komentovat. Stejně chceš lepší, takže změníš názor, pokud se nepletu ... :) Hezký den. :palec:
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Honor 8 PRO vs. Huawei p10

Příspěvek od Mirda86 »

Me treba H8 nezklamal ve fotaku. Pac fotil ve sve kategorii nadprumerne. A jeho kategorie byla stredni trida kolem 10k. Tudiz treba srovnavat tam.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Honor 8 PRO vs. Huawei p10

Příspěvek od -Pavel- »

Mirdo s tímto souhlasím. Pokud ve stejné kategorii porovnáš více telefonů, Honor 8 bude vyčnívat, ale srovnávat to s vyšší třídou a Honor 8 pořád cpát do předu, se mi zdá nefér. V tom vláknu o focení, jsem srovnával a psal jsem, že to je chyba. Bez srovnávání jsem si na foto zvykl a šlo to. :)
Odpovědět

Zpět na „Honor 8 Pro - Obecná diskuze“