Honor 8 Pro - Obecná diskuzeHonor 8 pro update fail

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Deletor
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: pát 20. zář 2013 6:43:16
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3 a SGS

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Deletor »

Zatím jsem naštěstí neaktualizoval od včerejška tu čtu vše problémy a každou chvíli se mě připomíná, že mám staženou novou aktualizaci B185, tak jen doufám, že se neukliknu, či mě to nedonutí toto nainstalovat. Doufám, že se toto co nejřív vyřeší.

­    

ullsus
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: sob 27. pro 2014 19:31:38
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od ullsus »

Hlavne sa uisti že nemáš zapnutu aktualizáciu cez noc (v nastaveniach aktualizácie) , inak ti ju tam v noci "narve" sám...
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Lyon »

Ručně ten stažený soubor smaž a máš klid.
ullsus
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: sob 27. pro 2014 19:31:38
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od ullsus »

Na huafan fóre už je návod ako oživiť telefón ale zmaže to všetky dáta, vraj zajtra by mal vyjsť nový FW ktorý vám pomôže...
marekblack
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: sob 29. čer 2013 7:55:59
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od marekblack »

Snad se tu objevý návod jak to nahodit aniž bych musel do MP ,data už mám smazaná,tak že to mě už trápit nemusí
Zairev
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. říj 2017 13:52:46
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Zairev »

ullsus: Mas link pls ? Zatím jsem zadny podrobny info nenasel :/ A radsi bych si to dal do kupy sam, nez s tim behal na prodejnu a resil vymenu, tolik volnyho casu zas nemam :X
RonnieCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. říj 2017 9:12:08
Typ mobilu / ROM: Honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od RonnieCZ »

Zairev píše: pát 13. říj 2017 20:25:54 ullsus: Mas link pls ? Zatím jsem zadny podrobny info nenasel :/ A radsi bych si to dal do kupy sam, nez s tim behal na prodejnu a resil vymenu, tolik volnyho casu zas nemam :X
http://www.huafan.cz/discussion/4026/ho ... ktualizace
marekblack
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: sob 29. čer 2013 7:55:59
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od marekblack »

Tak jsem udělal vše podle návodu ale v 8%tech "Software instal failed" Failed to chceck the update package,Please download the package again.Tak nevím,kde může být chyba...
Uživatelský avatar
klubru
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 17. dub 2009 21:25:53
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od klubru »

Zdravím Vás,
už jsem se lekl, že mám problém pouze já, já již s touto chybou bojuji od neděle 1/10/2017, večer jsem hodil telefon na nabíječku, ráno koukám a telefon nelze zapnout, zkoušel jsem vše možné, nakonec jsem pochopil, že jsem na to krátký, tak jsem zařízení zabalil a odeslal do CZC na reklamaci.
Nemám šajnu co se pokazilo, telefon neustále po zapnutí rebootoval, pak se objevil odkaz na nějaké webové stránky a to bylo vše.
Nyní jsem zvědavý jak dopadne reklamace a jestli se vyřeší chyba firmware.
«Desire HD»«GoldCard»«CoreDroid 8.1»«Radio 12.62.60.27U_26.13.04.19_M»«32GB class4»«T-Mobile»
najzarka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 26. úno 2015 8:23:36
Typ mobilu / ROM: Honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od najzarka »

Na xda v tomto vlákně na 3. straně je navod koukal někdo, zkoušel někdo, furt mam z telefonu tězitko a furt mi záleží na tech datech o ktere nwchci přijít.. diky za info..

https://forum.xda-developers.com/honor- ... 7874/page3
Honor 8 Pro
stepi.p
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. bře 2013 7:15:16
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od stepi.p »

Akorát se budu pokoušet instalovat, ale dle příspěvků na facebooku je to funkční
frojik
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 19. úno 2015 18:53:18
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od frojik »

tak potvrzuju opravu, ale data mně to smazalo....
z linku stáhni, co je tam :
https://sdilej.cz/8354299/sw+h8+pro.rar

potom extrahuj, nalezni slozku - dload....a tam najdi UPDATE.APP
pak vem SD kartu, vzal jsem čistou, dal jsem JEŠTĚ format pro jistotu ( použil jsem funkční služební Samsung )
pak na SD kartě vytvoř složku s názvem dload a do té nakopíruj UPDATE.APP
kartu vyjmi a vlož do Honoru a stiskni dlouze zaráz volume up +down + power a čekej....,ono se to samo natáhne z SD karty a....

telefon je funkční !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :palec:
stepi.p
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. bře 2013 7:15:16
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od stepi.p »

Nedari se mi nakopirovat soubor na sd, jelikoz je vetsi ne 4gb. Poradi nekdo?
frojik
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 19. úno 2015 18:53:18
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od frojik »

nakopíruj to do telefonu a přesun to pak na SD kartu
RonnieCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. říj 2017 9:12:08
Typ mobilu / ROM: Honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od RonnieCZ »

frojik píše: sob 14. říj 2017 20:31:59 tak potvrzuju opravu, ale data mně to smazalo....
z linku stáhni, co je tam :
https://sdilej.cz/8354299/sw+h8+pro.rar

potom extrahuj, nalezni slozku - dload....a tam najdi UPDATE.APP
pak vem SD kartu, vzal jsem čistou, dal jsem JEŠTĚ format pro jistotu ( použil jsem funkční služební Samsung )
pak na SD kartě vytvoř složku s názvem dload a do té nakopíruj UPDATE.APP
kartu vyjmi a vlož do Honoru a stiskni dlouze zaráz volume up +down + power a čekej....,ono se to samo natáhne z SD karty a....

telefon je funkční !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :palec:
Moc Vám závidím, mě to pořád nefunguje. Instalace se mi sekne na 5% a napíše mi to, že package doesn't exist :( :(
Fanouš
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. říj 2017 21:44:28
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Fanouš »

Ahoj, stalo se mi to samé na Alze mi telefon na počkání vyměnili za nový (měli ho na prodejně skladem). Všechny mé pokusy o erecovery skoncili nezdarem nebylo možné stáhnout aktualizaci firmware hlásilo to něco ze to nemůže stáhnout ten balíček(myslím že nebyla odezva od serveru). Factory reset proběhl ale nepomohl. Přišel jsem o všechna data (soukromá i pracovní) a jsem fakt nasranej. Zajímají mě dvě věci: 1) je tu někdo komu se aktualizace provedla v pořádku (pokud ne tak se na novém nebudu pokoušet znovu spouštět aktualizaci).
2) je možné žádat po společnosti kompenzaci? Způsobili nejen mě znatelnou škodu. Díky ahoj F
marekblack
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: sob 29. čer 2013 7:55:59
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od marekblack »

Taky se mi nedaří...aktualizace se mi sekne na 8% :/
Uživatelský avatar
klubru
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 17. dub 2009 21:25:53
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od klubru »

stepi.p píše: sob 14. říj 2017 20:34:50 Nedari se mi nakopirovat soubor na sd, jelikoz je vetsi ne 4gb. Poradi nekdo?
Samozřejmě karta je velikosti 8GB, nebo větší a aby to tam šlo tak je třeba formátovat kartu NTFS popřípadě exFAT, pak to musí jít.
«Desire HD»«GoldCard»«CoreDroid 8.1»«Radio 12.62.60.27U_26.13.04.19_M»«32GB class4»«T-Mobile»
najzarka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 26. úno 2015 8:23:36
Typ mobilu / ROM: Honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od najzarka »

Potvrzuji návod z XDA
https://forum.xda-developers.com/honor- ... st74152519

SD kartu jsem musela naformatovat na exFAT s NTFS se mi nebavil jiný telefon, abych v něm mohla na SD vytvořit složku dload.

Data mi zůstala..
Všem ostatním přeju hodně štestí..
Honor 8 Pro
Poldi_21
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 12. kvě 2011 13:05:22
Typ mobilu / ROM: honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Poldi_21 »

také potvrzuji, že takhle to funguje. Telefon mi normálně funguje a nechalo mi to i všechna data, protože jsem neudělal reset to factory details.
Díky moc a spolupráci! :)
najzarka
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 26. úno 2015 8:23:36
Typ mobilu / ROM: Honor 8 pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od najzarka »

Fanouš píše: sob 14. říj 2017 22:01:50 Ahoj, stalo se mi to samé na Alze mi telefon na počkání vyměnili za nový (měli ho na prodejně skladem). Všechny mé pokusy o erecovery skoncili nezdarem nebylo možné stáhnout aktualizaci firmware hlásilo to něco ze to nemůže stáhnout ten balíček(myslím že nebyla odezva od serveru). Factory reset proběhl ale nepomohl. Přišel jsem o všechna data (soukromá i pracovní) a jsem fakt nasranej. Zajímají mě dvě věci: 1) je tu někdo komu se aktualizace provedla v pořádku (pokud ne tak se na novém nebudu pokoušet znovu spouštět aktualizaci).
2) je možné žádat po společnosti kompenzaci? Způsobili nejen mě znatelnou škodu. Díky ahoj F
Mně to stálo čas a cestování do servisu v místě bydliště, abych zjistila, jestli mi zachrání data, (raději jsem ho tam teda nenechala). Dále kvůli půjčení si jiného telefonu nákup redukce na SIM a nového nabíjecího kabelu, přece sem potřebovala dva tel.. A hlavně pár dnů nervů z toho, jak dlouho budu muset mít těžítko za hromadu peněz.. nehledě na to, že sem strávila hromadu času (asi jako všichni) s hledáním možností, jak opravit a pak ještě s rozchozenim.. A ani nějaká omluva nebo něco!! Čekala bych že se ozvou aspoň z hotline Huawei, kde sem problém hlásila a frajer si i vyžádal kontakt na mne..
Honor 8 Pro
frojik
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 19. úno 2015 18:53:18
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od frojik »

Minimálně na níže uveném linku najdete, jak napsat přímo oficiálnímu výrobci a chtít jeho vyjádření, že posrali update.

http://consumer.huawei.com/cz/contact-us/

toto pak použiju jako základ pro dobropis, kdy u oficiálního prodejce potom odmítnu převzít buď nové, nebo opravené zboží díky ztráty důvěry a budu požadovat navrácení peněz.
rebornCSP
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: sob 04. kvě 2013 8:12:37
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3
Rom: official EMUI/MIUI

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od rebornCSP »

Asi ten update radeji stahli...mam ty aktualizace nastaveny na manual kvuli uspore baterky a ted mi to nic nenajde...stale pouze 183.
Deletor
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: pát 20. zář 2013 6:43:16
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3 a SGS

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Deletor »

Mě to stále nabízí update na B185, ale neberu a čekám, kdy se objeví něco funkčního

­    

Tungdil
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. říj 2017 0:04:03
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Tungdil »

Bohužel mě tato aktualizace také zasáhla, stihl jsem dát mobil do reklamace u Alzy. Teď jsem napsal email kde žádám odstoupení od kupní smlouvy, tal mi držte palce.
marekblack
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: sob 29. čer 2013 7:55:59
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od marekblack »

Super,díky...taky už funguju,musel jsem SD formátovat na XFAT
Naposledy upravil(a) marekblack dne úte 17. říj 2017 9:50:12, celkem upraveno 1 x.
rebornCSP
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: sob 04. kvě 2013 8:12:37
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3
Rom: official EMUI/MIUI

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od rebornCSP »

Asi si radeji nainstaluju TWRP kdyby to melo potkat i me at muzu nahodit jinou ROM...
Podarilo se nekomu telefon vyreklamovat - dostat penize zpet?
frojik
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 19. úno 2015 18:53:18
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od frojik »

čekám na oficiální vyjádření od Huawei, link s odkazem na jejich email jsem posílal výše.chtěli je IMEI a doklad o koupi....,chci prostě dostat jejich stanovisko, že brickli founa jejich nezdařeným updatem, abych mohl u Alzy.cz chtít dobropis, protože jsem to kupoval 30.5. 2017, takže už jsem nad 14-denní lhůtou pro odstoupení od kupní smlouvy.
dafnegrafin
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 13. říj 2017 11:24:57
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od dafnegrafin »

Jsem jediná, kdo udělal, co měl, telefon provedl update a zůstal opět na modré obrazovce? :facepalm:
Fanouš
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. říj 2017 21:44:28
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Pro

Re: Honor 8 pro update fail

Příspěvek od Fanouš »

frojik píše: úte 17. říj 2017 14:51:50 čekám na oficiální vyjádření od Huawei, link s odkazem na jejich email jsem posílal výše.chtěli je IMEI a doklad o koupi....,chci prostě dostat jejich stanovisko, že brickli founa jejich nezdařeným updatem, abych mohl u Alzy.cz chtít dobropis, protože jsem to kupoval 30.5. 2017, takže už jsem nad 14-denní lhůtou pro odstoupení od kupní smlouvy.
Výše jsem to psal četl jsi to? Alza mi dala nový telefon no problemo. Telefon jsem měl cca 3 měsíce. Podle mě si je toho Alza vědoma. Dali mi hned na počkání jinej foun co meli skladem.zdar
Odpovědět

Zpět na „Honor 8 Pro - Obecná diskuze“