LG G6 - obecná diskuzeLG G6

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

Evropské specifikace:

5.7" IPS 2880x1440,
procesor Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core,
RAM 4GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 2TB,
fotoaparát duální 13Mpx + 5Mpx,
GPS, NFC, 3G/LTE,
USB Type-C, OTG,
čtečka otisku prstů,
Nano SIM,
voděodolný dle IP68,
rychlé nabíjení, baterie 3300mAh,
Android 7.0 (LG-H870)
lg-g6-4786.jpg
lg-g6-4786.jpg (53.48 KiB) Zobrazeno 16031 x
obrazek.jpg
obrazek.jpg (53.59 KiB) Zobrazeno 16031 x
specs_device.png
specs_device.png (131.91 KiB) Zobrazeno 16031 x
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

LG G6

Obrázek



Představen 26. března 2017 na MWC v Barceloně.

Evropské specifikace:

5.7" IPS 2880x1440, procesor Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core, RAM 4GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 2TB, fotoaparát duální 13Mpx + 5Mpx, GPS, NFC, 3G/LTE, USB Type-C, OTG, čtečka otisku prstů, Nano SIM, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, baterie 3300mAh, Android 7.0 (LG-H870)
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

Jeden pro mě nemilý poznatek: LG (pravděpodobně) u tohoto modelu upustilo od funkce "chytrá obrazovka", kdy telefon snímá obličej a nevypne se, např. při čtení. Měl jsem tuto funkci jak u G2, tak u G3, nevím, kam až jí LG dávalo. Možná jenom špatně hledám.
Zatím jsem jí nahradil placenou aplikací "Hold Screen ON", která prozatím funguje bezvadně, narozdíl např. od "Smart Stay +".
Jelikož se jedná o softwarovou záležitost, budu doufat, že jí LG implementuje zpět, ale pochybuju.
Jinak zatím veliká spokojenost, oproti LG G3 mi podstatně více vydrží baterie, telefon mám často v ruce a den a půl není problém, pak již dávám při ca 25 % na nabíječku, ale 2 dny nejsou nereálné. Toliko zatím ode mě.
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G6

Příspěvek od Marekmay »

Telefon působí kompaktním dojmem, dobře se drží v ruce, myslím, že je užší než G3 i baterie vydrží déle. Displej je o něco svítivější než u G3 a snad nebude trpět na žluté skvrny.
Rychlost při pohybu v menu by mohla být vyšší, jiné současné telefony jsou rychlejší, ale to možná vyřeší aktualizace. Telefon nabíjí rychle pouze když se s ním nepracuje, jinak i při signalizovaném rychlém nabíjení toto trvá i 4 hodiny.
Možnosti nastavení se od G3 příliš nezměnily a jiné telefony nabízejí bohatší volby. Dojem mám spíše rozpačitý, displej působí malým dojmem, ale telefon je zase malý, rychlost od G3 tolik nenarostla, ale možná se to zlepší aktualizací. Foťák se zdá být docela dobrý, ještě zkouším. Problémem může být i evropská distribuce, LG G3 jsem reklamoval celkově 6x a vždy to bylo vyřízeno maximálně do 2 dnů, v případě EU distribuce to bude trvat mnohem déle.
Myslím, že S8 je o něco dál, ačkoliv G6 se mi vzhledově více líbí.
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

Oproti G3 musím vyzdvihnout použité materiály, určitě mám mnohem větší pocit, že v ruce držím kus telefonu, né plasťák.
Žluté fleky se, doufám, konat nebudou, ale to ukáže až čas. S rychlostí jsem spokojený, foťák budu hodnotit až po delší době.
Chtěl jsem z nějakého důvodu zůstat LG věrný, tak snad si to zaslouží. Zatím teda mínus oproti předchozím modelům je nepřítomnost infraportu (o tom se vědělo) a zmíněná funkce chytrá obrazovka. To mají i jiný plečky jiných výrobců, jak jsem vypozoroval v práci.
Evidentně tenhle telefon LG postavilo na displeji a možná funkcích foťáku, jinak nevím.
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

Tady první ochutnávka výdrže baterie po nějakých čtyřech nabitích:
Spoiler:
Obrázek
Spoiler:
Obrázek
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G6

Příspěvek od Marekmay »

Mám teď bílou variantu a působí mnohem lepším dojmem, záda nejsou kartačovaná ale mají perleťový efekt, pravda je, že narůžovělý rámeček malinko připomíná displej Samsungu, ale telefon působí hodnotněji.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Do tydne se zacne prodavat u Vodafonu za zhruba 16 000kc.
Tohle je imho adekvatni cena.

https://www.vodafone.cz/telefony/lg/lg-g6/?variant=lgg6
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

No, litovat koupě nebudu, ale uznávám, že je to rozumnější cena.

­    

Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G6

Příspěvek od steglik »

Máte někdo nějaké info o tom Vodafonu?Čekám na to celou dobu a od dnes má být skladem.Ale na pobočkách neví nic a eshop nelze ani objednat.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: LG G6

Příspěvek od 1sefko »

Chcel som si ho v Alze kúpiť a mal som ho objednaný v predobjednávke, ale v diskusii som sa dozvedel, že verzie určené pre európsky trh nebudú mať implementovaný zvukový čip s podporou DAC a objednávku som hneď zrušil. To bol pre mňa hlavný dôvod, prečo ho kúpiť. Uvidíme, ako na tom bude s podporou DAC európska verzia V20.
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G6

Příspěvek od steglik »

O tom vím,to mi je jedno.Stejně jako bezdrátové nabíjení.Já tohle nevyužiji.Na alze to v Čr mají,taky sem chtěl již dávno objednat.Ale rozdíl v ceně u Vodafonu je 3000,což je prostě dost.Takže čekám a čekám a Vodafone nic...
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: LG G6

Příspěvek od 1sefko »

No rozdiel 3tis Kč je celkom dosť. Za to si už človek môže nakúpiť celkom pekné príslušenstvo.
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G6

Příspěvek od steglik »

Tak už LG přišlo.Na pobočkách Vodafone není a na eshopu píšou,že cena 16 177 je pouze přes eshop a do vyprodání zásob.
Telefon není nijak brandovaný takže super bez balastu.
Za tu cenu mohu jen doporučit.
Přecházím z Xperie XZ a ten velký displej v tak malém těle je prostě pecka.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
bagio
Androiďák!
Příspěvky: 297
Registrován: stř 18. črc 2012 18:05:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 8 DS

Re: LG G6

Příspěvek od bagio »

Přátelé poraďte redukci microSD na usb-c ? Chci si tahat fotky ze čtečky do G6 ,ale čtečka má microSD výstup.
Uživatelský avatar
BluPix
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pát 01. kvě 2009 10:37:24
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x

Re: LG G6

Příspěvek od BluPix »

S7 bych za G6 neměnil, vzhledem k rozlišení displeje je to prakticky krok zpět co se týče výkonu, počkal bych si na model LG asi G7 se Snapdragonem 845. Dost dlouho jsem mezi těma 2 vybíral a mě osobně přesvědčilo usb-c jelikož jsem přecházel z Nexus 5x a jsem na něj zvyklý.

Nějaké fotky pro srovnání jsou zde: https://www.svetandroida.cz/foto-test-s ... ni-201705/ případně napište sz a něco vyberu i v rawu. Jako S7 má podle mě parametrově lepší fotoaparát, G6 docela rychle začne šumět klidně i ve stínech ve dne, zachraňuje ho stabilizace hlavního fotoaparátu. Foto aplikace od LG mi přijde trochu lepší, zpracování obrazu považuji u LG pro mé oči lepší než od Samsungu, ale googlu a jeho pixelu se ani neblíží (z těch lezou fotky u kterých mám pocit že jsou ze zrcadlovky). Alternativní aplikace zatím moc dobře nefotí takže jste odkázán na to co dodalo LG.
Výhoda je ten druhý širokoúhlý foťák, ale ten je bohužel nestabilizovaný takže fotky v šeru za moc nestojí a obecně takto velký úhel už je často hodně nepraktický.

Jo ještě s G6 mám jeden lehký problém, přijde mi že má oproti Nexusu 5x trochu horší signál a nebo prostě není tak agresivní co se týče pokusů o znovupřipojení k síti, když jedu vlakem tak mi přijde že jsem bez internetu i tam kde jsem s 5x to LTE měl.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Ta vydrz me taky celkem prekvapila.V recenzich se psalo o spatne vydrzi ale z meho pohledu je realita jinde.
SOT kolem 6h.Dnes sem dal telefonu zahul a mel sem SOT 4:15h a cca 25% baterky.Hlavne z toho sem skoro 2:30h navigoval pres Waze...za oknem a na primem slunci.Takze plnej jas.Kdo pouziva Waze tak vi jaka to je kyselina.
Po G2 nejlepsi TOP Lg co se vydrze tyce.

Zatim maximalni spokojenost.Podle me se celkove povedlo.Hlavne design se mi libi neskutecne v te ice platinum.

Nejvic me mrzi ze nejdou schovat ty tlacitka...u predchozich Lg to slo.
Uživatelský avatar
enikybeniky
Androiďák!
Příspěvky: 326
Registrován: pát 21. led 2011 21:00:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Bydliště: Sokolov

Re: LG G6

Příspěvek od enikybeniky »

Souhlasím s kolegou, že vypínání displeje mě velice zklamalo. Měla to G2 i G3, mají to i mnohem větší plečky jiných výrobců, tak proč ne vlajková loď. Zatím se mi nepodařilo najít plně funkční alternativu.
Uživatelský avatar
BluPix
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pát 01. kvě 2009 10:37:24
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x

Re: LG G6

Příspěvek od BluPix »

Kdo by plánoval přejít z Nexusu 5x (jelikož je to rozměrově shodný telefon), bude velice zklamán z fotoaparátu a z toho jak telefon klouže.

LG Foto aplikace jak jsem ji dříve i někde vyzdvihoval tak prostě šíleně doostřuje fotku a nevím o způsobu jak to ovlivnit/vypnout. Samozřejmě fotím i do rawu, ale výsledky zpracování rawu jsou zatím mnohem horší jak to co vyleze z aplikace. Zkoušel jsem i jiné foto aplikace a výsledek za moc nestál. Jako při srovnáním s běžným telefonem to fotí skvěle, ale prostě google a jejich HDR+ spočívající v kombinaci velkého počtu fotek je naprosto jiná liga.

Druhý problém, telefon docela dost klouže a padá z ruk i lidem kterým dříve telefon z ruky snad nikdy nevypadl. Mám na záda vinyl od dbrand a to ten úchop snad ještě zhoršilo.
Včera mi přišel slickwraps natural series black leather jenže ono to má asi 1.7mm tloušťku (to v popisu nebylo), nechápu jak něco takového mohli pustit do produkce. Kdyby aspoň nějakým způsobem zakulatili hrany, ale tohle je jen vyřezané do kůže která nemá moc výraznou strukturu a tak to klouže ještě více. Vzhledem k této tloušťce je problém i zamknout telefon, dodali k tomu i vyřezaný špunt na to tlačítko ale tím bych přišel o zamykání otiskem prstů. Zatím jsem zpátky nalepil vinyl od dbrand.
Nejlepší je nakonec futrál Nillkin Super Frosted, telefon tolik neklouže a asi je i slušně chráněn, no ale pocit z toho že mám krásný kovový top model je najednou pryč...
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Ten futral od Nillkinu je fakt dobrej. Taky doporucuju.

No nemuzes se divit tomu klouzani. Vzhledem k materialum. Ale kdyz to srovnam se sklenenyma founama co sem mel doma za posledni dobu( S7, Honorem 8 nebo Zenfonem 3) tak z nich G6 klouze rozhodne nejmin.
Stejne tak patlani... ale to mozna bude i tou barvou (ice platinum).
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G6

Příspěvek od steglik »

Zdarec,
Používáte někdo LG G6 bez ochrany displeje?Já jí mám už asi měsíc a půl a už nemám ani tu folii co byla nalepená z výroby.Byla doškrábaná a tak sem jí sundal.Ale když se ted po cca měsící používání bez folie mrknu pod světlem na displej tak je doškrábaná taky dost.Normálně to vidět není ale pod určitým úhlem vidím škrábanců vážně hojně.Tak jsem dneska radši objednal dvoje různé tepmered glass.Zkusím které bude pasovat.Portože kdyby to šlo takhle rychle dál,tak po létě neuvidím snad už na displeji nic.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Klasicky mikroskrabance, no.

Kup si Nillkin. Ma hlavne dobrou olejofobni vrstvu tak se nepatla tolik.
Idealne pokud sezenes Amazing H+ Pro 0.2mm.Ty sou vyborna.
Vyhoda G6tky je ze nema ani 2.5D sklo takze tempered glass bude pekne po cele plose.
Kiosk123
Androiďák!
Příspěvky: 331
Registrován: pát 04. led 2013 7:56:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Wifi
Rom: Stock ROM

Re: LG G6

Příspěvek od Kiosk123 »

Inak, čo je zlé na doostrovaní fotografií? Však vidno lepšie detaily pri priblížení, nie? Pozeral som photo compare tool na gsmarene a mám pocit že to fotí tak ako S8...A niekde tiež spomínali, že S8 vyhladzuje hrany objektov postprocesingom, a pri G6 sa to nedeje.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

G6 v bile barve primo v Lg Shopu za 12990kc kdyby mel nekdo zajem.

https://www.lgshop.cz/lg-g6-h870-mystic-white
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: LG G6

Příspěvek od negrbob »

Za stejne penize i v cerne barve.

https://www.lgshop.cz/lg-g6-h870-astro-black
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G6

Příspěvek od Mirda86 »

Jj.... kdyz sem to sem daval byla bila jedina skladem. Ted uz neni zadna :D
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G6

Příspěvek od spachal »

Zdar, planuji nakup H870DSU ("LG G6+ dual sim"), nemate, nahodou, uz nekdo tento telefon? Precetl jsem si nejake diskuze na XDA, zatim to vypada vcelku dobre, zadna negativa (krome odemceni BL, ale po zkusenostech z G4 a ztratou zaruky uz budu v tomhle smeru opatrnejsi ..) :] .. Nakoupit chci na EU store https://www.eglobalcentral.eu/lg-g6-h87 ... black.html , cena je dobra, zkusenosti lidi s nakupem take.

A tohle by mohlo zajimat asi i vice lidi zde, pokud je to pravda: https://www.theverge.com/2017/6/15/1580 ... nnouncment
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
GH2017
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. črc 2017 3:20:45
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: LG G6

Příspěvek od GH2017 »

Kupuju si na Amazonu LG G6 H870 - budu potrebovat, aby menu a nastaveni bylo v cestine. Nekdo tady zminil, ze podle ceske simky se to prepne do cestiny. Opravdu to tak funguje? Nebo se da nejak stahnout a nainstalovat ceska verze OS? Diky predem za radu!
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: LG G6

Příspěvek od Jumbo78 »

Ne, SIM na to rozhodně nemá vliv. Napiš prodejci, jestli firmware obsahuje češtinu.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G6

Příspěvek od spachal »

>GH2017: v dnesni dobe by bylo divne, pokud by telefon pro EU trh neobsahoval cestinu, ale mozne je vse :] .. Pokud bude CZE podporovat, opravdu by se mel podle vlozene SIM bud na cestinu nastavit, nebo v uvodnim pruvodci by mela byt cestina jako jedna z voleb jazyka. Pokud to chces brat na US Amazonu, G6ku pro americky trh, pozor na podporovane frekvence.

Osobne doporucuji se podivat ne na H870, ale na H870DS, za minimalne stejne penize to bude dvousimkova 64GB varianta s lepsim audio prevodnikem. Odkaz na overeny obchod s EU skladem (takze zadne clo a DPH), s rocni zarukou, jsem posilal vyse. Pripadne ta H870DSU, se 128GB a navic wireless nabijenim a B&O sluchatky.

A drobnost, jak jsem uvadel odkaz na dvouletou zaruku od LG pro G6ky, tyka se to pravdepodobne jen US regionu, bohuzel.

//edit: nechci davat dalsi prispevek, tak jen pro info, ptal jsem se na par otazek na H870DSU prodavany na eglobalcentral, tykaly se moznosti nakupu s danovym dokladem pro mozny odpocet DPH, bezdratoveho nabijeni, zda jsou v baleni Bang & Olufsen sluchatka a jak je to s koncovkou nabijecky. Zde je odpoved, preklad asi netreba:
Dear Customer,

Thank you for your message.

The phone does not support QI charging and comes with B&O headphones

With regard to your query, we would like to confirm that orders placed on our site, are shipped out from our Hong Kong Warehouse as we are Hong Kong Based company. The invoice we send based only on the price of the item, any tax or VAT amount will not be indicated on the invoice, because any VAT or customs duties incurred will be settled by eGlobaL.

You can input your company name on the billing information to receive invoice on your company name. But you can not claim VAT back as VAT is not paid by your company.

We ship our orders with special logistics arrangement and therefore all you will need to pay is the prices on website, no VAT, import fees nor hidden charges involved for the customer on any order. Any VAT or customs duties incurred to be settled by eGlobaL. The price you see on the website is the final price you pay for the product.

Please be kindly informed, that as we source our products from suppliers worldwide the chargers may have the local plugs and we do provide travel adapters according to the destination country.
Takze za 528 euro, v prepoctu okolo 13.800Kc, je LG G6+ dualsim 128GB dle meho velmi slusny kauf :]. Trochu jeste premyslim nad V20 ds 64GB za cca 9kKc, ale ta G6ka ma preci jen znatelneji lepsi fotak, coz asi rozhodne. Jen upozornim, ze HK verze asi nema ceskou lokalizaci, pokud by o tomto telefonu nekdo take premyslel, coz u me nehraje roli, telefony mam stejne vzdy radeji v anglictine.
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“