LG G6 - obecná diskuzeSluchátkový výstup - problém

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Pijer »

Chtěl jsem se zeptat, jestli jste někdo neřešil problém se sluchátkovým výstupem?
Při připojení sluchátek se 3 póly (různá která běžně používám) je v konektoru špatný kontakt, zvuk není stereo a musím lehce tlačit na jack, aby fungoval správně. Když ale připojím originální 4 pólová sluchátka s mikrofonem, tak je zvuk bezproblémový.
Telefon je koupený v Alza, má smysl zkoušet reklamaci? Nepřijde se výměnou konektoru o voděodolnost?
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od bicista »

A když daš dva Jacky k sobe, sedi dobre vzdalenost tech poloh vzajemne na Jacku. Co pouzdro ?? nemas ho na founu a branil by otvor na pouzdru dobremu domacknuti konektoru ?? zkus to bez nej pokud ho pouzivas.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Pijer »

To jsem všechno vyloučil - sluchátka na G4 hrála v pohodě a i teď v ostatních telefonech v rodině fungují. Jsou to Koss a Pioneer, takže žádná levná čina. Fungovala i na G6 včetně obalu, když začaly problémy, tak první co bylo, že jsem kontroloval výřez na jack a zkoušel to i bez obalu.
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od spachal »

Na redditu se to opakovane resi, staci v konektoru citlive napruzit kontaktni plochy, postihuje to vice lidi.
Treba:
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Pijer »

Díky za info, lepší zpráva je, že to není ojedinělý případ a asi o něm už v LG vědí. Horší je, že na tohle nemám dost jemné a šikovné ruce ani oči - koukal jsem do té dírky jako husa do flašky a ani jehla (která je strop mého domácího nářadí na jemnou mechaniku) mi moc nepomohla.
Asi mi nezbude nic jiného než servis. Když je to koupené v Alze, můžu to reklamovat přímo v Britexu, nebo musím přes Alzu?
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od bicista »

Muzes normalne i pres Alzu.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Jarko
Stálý androiďák
Příspěvky: 245
Registrován: pon 07. led 2013 9:20:55
Typ mobilu / ROM: LG G6+

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Jarko »

potom sem napis ci sa reklamacia podarila.

J.
LG G6+ | H870DSU, 128GB, Optical Astro Black, STOCK Android 8.0
ex: LG Nexus 5 D821, 16GB, black, Mahdi-Rom 2.9 Final 4.4.4 + Camcorder Audio Quality Fix
ex: Samsung GT-i9250 Galaxy Nexus, AOKP 4.3.1 milestone 1
Svobyk
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 07. zář 2012 8:33:33
Typ mobilu / ROM: HTC One X

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Svobyk »

Tak problém mám stejný. Nejsi sám. Pak napiš jak si dopadl s reklamací. Také o tom přemýšlím
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Pijer »

Reklamaci zatím odkládám, netoužím po tom, aby mi nějaký Alzák rozlepoval telefon jen kvůli sluchátkovému štekru. Třeba se vyvrbí nějaká další závada (mám už několikáté LG ;-) ) a tak to s tím spojím. Zatím jsem to vyřešil pomocí Xiaomi Bluetooth adaptéru https://www.aliexpress.com/item/Origina ... 0.0.OpgtNr
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
Jarko
Stálý androiďák
Příspěvky: 245
Registrován: pon 07. led 2013 9:20:55
Typ mobilu / ROM: LG G6+

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od Jarko »

Preco by to rozlepoval nejaky Alzak? Riesi to predsa autorizovany servis a v pripade otvorenia a zlozenia telefonu garantuju aj spatnu vodeodolnost.

J.
LG G6+ | H870DSU, 128GB, Optical Astro Black, STOCK Android 8.0
ex: LG Nexus 5 D821, 16GB, black, Mahdi-Rom 2.9 Final 4.4.4 + Camcorder Audio Quality Fix
ex: Samsung GT-i9250 Galaxy Nexus, AOKP 4.3.1 milestone 1
NUMLOK
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. úno 2018 23:52:04
Typ mobilu / ROM: Lg g6
Mobil 2 / ROM: iPhone 5s

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od NUMLOK »

Mám stejný problém, mobil také koupen v alze.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od bicista »

Uz jste nekdo resil reklamaci a jak dopadla ? ted jsem dostal dvoje sluchatka a oboje funguji spatne bez drzeni a nalezu spravne polohy jacku neni poslech mozny. Ja tedy nejsem audiofil co posloucha hudbu z mobilu ale spis je tam obcas pichnu. Origo v poho, jedny philipsy jakztak, ale dvoje nove - spatny. Ale asi to ozelim, predstava founu v servisu kvuli necemu co me v 99% nijak neomezuje je zatim pro me neprijatelna.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
ne_ználek
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 05. led 2012 19:06:24
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: Sluchátkový výstup - problém

Příspěvek od ne_ználek »

Zdravicko,

vyskytl se me problem s vystupem pro sluchatka. Po strceni jacku tam vubec nedrzi...
Chtel bych reklamovat, jen se chci zeptat, bude vadit kdyz mam otevreny bootloader?
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“