LG G6 - obecná diskuzeIkona batérie. Téma/app?

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slik
Androiďák!
Příspěvky: 284
Registrován: pát 28. kvě 2010 20:48:43
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot
Bydliště: Holíč

Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od Slik »

Zdravím.
Je nejaká možnosť ako zmeniť ikonu batérie, signálu v oznamovacej lište? Niečo na spôsob Sony, Huawei... (% v ikone batérie)
Či už by to išlo zmenou témy alebo nejakou aplikáciou bez Root.
Ďakujem
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od Papooch »

Bez rootu ikonky na pravé straně statusbaru nezměníš, pokud to nepodporuje systém přímo v nastavení.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Uživatelský avatar
Slik
Androiďák!
Příspěvky: 284
Registrován: pát 28. kvě 2010 20:48:43
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot
Bydliště: Holíč

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od Slik »

A s Root ako? Cez Xposed?
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6
mi3j
Stálý androiďák
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 09. říj 2014 10:26:41
Typ mobilu / ROM: Xiaomi redmi note 5 PRO
Rom: 8.1

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od mi3j »

Bez rootu nie. Cez xposed prípadne cez nejakú tému (substratum).
majkyke
Androiďák!
Příspěvky: 491
Registrován: sob 06. srp 2011 9:10:36
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Mobil 2 / ROM: Redmi 2
Tablet: Samsung Tab4
Bydliště: Kosice

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od majkyke »

Fulmics Rom ma uz v seme 3-Mint battery kde je strasne mnozstvo ikon a nastaveni.
dribllerr
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. srp 2018 16:33:39
Typ mobilu / ROM: XZ
Mobil 2 / ROM: 8

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od dribllerr »

Musisz pobrać program uruchamiający
Wizualna część Androida to tak zwany launcher. Google nieustannie pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności swojego systemu Android, a począwszy od Androida 4.4 jest całkiem niezły, jest tak dobry, że prawie wszyscy najwięksi producenci zrobili swoje powłoki najbardziej podobne do zasobów Androida, w tym Samsunga i Sony, ale to tylko do tej pory, w przyszłości, a inni nadrobią zaległości.

Jeśli jednak chodzi o producentów zewnętrznych, to, powiedzmy od razu, kiedy Android był nudny, brzydki i nieciekawy, producenci wbudowali tam swoje doświadczenia w zakresie interfejsu, a także w zakresie funkcjonalności. Trwało to aż do wydania systemu Android 4.4, co było dużym krokiem w projektowaniu systemu. Wiele osób nie przywiązuje dużej wagi do wygody, piękna i poczucia korzystania z muszli, dla konsumenta to jest najważniejsze, jeśli wziął urządzenie w rękę, a spłukiwanie czuje, że to jego, wybór będzie oczywisty.

Obrázek

Różnica między programem uruchamiającym a powłoką polega na tym, że program uruchamiający to tylko zmodyfikowane pulpity, menu aplikacji i dodatkowe funkcje, na przykład HTC BlinkFeed lub Google Now. Ale powłoka zmienia bardziej rozległe obszary, może nadać ogólny styl systemu, zmienić gamę kolorów, zmienić wygląd ustawień, powiadomienia o zasłonach i tak dalej.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ikona batérie. Téma/app?

Příspěvek od Jumbo78 »

Ikonę baterii v statusbarze niezmieni nawet launcher. To jest rzecz systemu i ROM.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“