LG G6 - obecná diskuzeLG G7, nemožnost aktualizovat Android

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
AlBunda
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. úno 2019 18:40:31
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ

LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od AlBunda »

Zdravim.
Omlouvam se, ze to pisi do G6.
Udelal jsem si radost a koupil si LG G7 ThinQ. Samozrejme po zakoupeni jsem dal hned aktualizaci softwaru. Telefon napsal, ze "V aktualni verzi os pouzivam nejnovejsi verzi softu". Coz se mi nezdalo, protoze tam je jen 8.0.0. Zkusim tedy LG Brigde a hle. Pry nova verze dostupna. Necham stahnout pres 3GB, telefon se restartuje a probiha nacitani %. Telefon se zasekne na 91% a Brigde na 74%. Po chvilce se telefon restartuje, naskoci jen 3% a Brigde oznami, ze se aktualizace nezdarila. A takhle to opakuje stale.

Verze systemu 8.0.0
Verze jadra 4.9.65
Cislo sestaveni OPR1.170623.032
Verze softwaru V10b-222-01
Ta verze softwaru je ponekud nestandartni. Na krabicce od mobilu je zkratka LMG70EM - TIM (TIM=Italie?). Krabicka nebyla zapecetana od LG.
Netusi nekdo co s tim. Telefon je super, slape bez problemu, ale tohle me celkem nastvalo.
Budu rad za kazdou radu a info odkud ten telfon vlasne pochazi:-)
siley
Androiďák!
Příspěvky: 574
Registrován: ned 11. zář 2011 15:22:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 FE
Rom: stock 12

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od siley »

Nevim od jakeho pochybneho prodejce jsi to kupoval, ale uz jenom to ze krabice nebyla zalepena bych to neprevzal.

JInak LMG70EM je proste evropska verze pro vsechny staty, nasledne je tam region pro oficialni trhy (CR a SK neni, pouziva se Nemecka verze pro EU volny trh). TIM verze je brandovana pro mobilniho operatora Telecom Italia uz jen to naznacuje ze by telefon nemel byt vubec prodavan v cr at uz jako "oficialni" nebo sedivka.

ROM vubec nesedi s tim co by tam melo byt, ani nasledna verze cisla s nicim nesouhlasi.

Muzes zkusit stahnout KDZ : Volny trh V10q, TIM V10o (operator ma jine znaceni, Eu verze je novejsi a bez pridanych aplikaci operatora) a nahrat pres LGUP. Navod vcetne stazeni programu je zde https://forum.xda-developers.com/lg-g7- ... k-t3820888, Staci ti jen ta prvni polovina navodu.


V jinem pripade pokud rom nepujde nahrat tak to jit omlatit prodejci o hlavu a nejlepe pozadovat penize zpet.
AlBunda
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. úno 2019 18:40:31
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od AlBunda »

Jsem v Nemecku, takze jsem to kupoval zde a byl hned skladem. Coz u normalnich obchodniku az na konci unora a modra verze nedostupna uplne. Bohuzel jsem po koupi zjistil, ze je to nejaky Turek co ma temer jen negativni hodnoceni. Asi vedel, proc si zalozil druhy shop:-)
Jinak telefon se tvari uplne normalne, a ne, ze by byl od operatora s aplikacema. Asi si s tim dobre pohrali.
No, nejak to s tim preziju a pozdeji ho daruji pritelkyni. Tu to trapit nebude.

Dekuji za info.
siley
Androiďák!
Příspěvky: 574
Registrován: ned 11. zář 2011 15:22:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 FE
Rom: stock 12

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od siley »

No tak to je pak jasny. Kupovat v Nemecku neco od Turku je vzdy riziko. Jak rikam zkus tam nahrat tu EU rom a melo by to tak fungovat bez problemu, kdyz se povede nahrani.
AlBunda
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. úno 2019 18:40:31
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od AlBunda »

Nj, jsem uz ponaucen:-) Jsem myslel, ze se to tu stat nemuze :D uz stahuji potrebne soubory. Snad to nep... uplne. By bylo drahe tezitko.
AlBunda
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. úno 2019 18:40:31
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od AlBunda »

Uspesne se mi podarilo nahrat v10q. Sice se to zase zaseklo na 91%, ale hned pokracoval. LG Bridge hlasi, ze tf je aktualni
Android verze stale 8.0.0 (Muj druhy tf Q6 ma tedy uz 8.1.0)
Uroven zabezpeceni se zmenila z kvetna na 1.12.2018
Verze jadra 4.9.65
Cislo sestaveni OPR1.170623.032
Verze soft V10q-222-01

Jeste jednou diky za rady. :palec:
siley
Androiďák!
Příspěvky: 574
Registrován: ned 11. zář 2011 15:22:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S21 FE
Rom: stock 12

Re: LG G7, nemožnost aktualizovat Android

Příspěvek od siley »

No vidis, tak se povedlo. Ted uz by mel fungovat normalne, vcetne budoucich aktualizaci. Verze je 8.0, aktualizace na 9.0 bude do dvou mesicu. Mezitim mozna jeste vyjde jedna bezpecnostni aktualizace.
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“