Xiaomi Redmi Note 4X (Global) - obecná diskuzeIkona zmeškaného hovoru

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Ikona zmeškaného hovoru

Příspěvek od ludekbrno »

Malý dotaz na lehce otravný problém :) Mám asi 3 měsíce Note 4 4/64GB z Alzy (orig. SW bez úprav, Android 7.x a MIUI 9.x) a posledních pár týdnů se mi stává, že se mi objeví notifikace zmeškaného volání, aniž by někdo volal a když stáhnu lištu, je tam napsáno "vybraná síť (T-Mobile CZ) není k dispozici", přičemž signál je dobrý. Používám dvě SIM, 1. T-Mobile a 2. Vodafone. Teď jsem vyzkoušel, že ikona se objeví taky když deaktivuji SIM 2 (ovšem to je Vodafone, ne T-Mobile) a když ji zase aktivuji, tak ikona zmizí. Totéž se stane, když SIM 2 ztratí signál. Pokud tam notifikace zrovna je, tak ji ani nejde "zahodit". Dlouhým kliknutím na notifikaci se dostanu do nastavení notifikace, ovšem hlavní přepínač, kterým bych mohl toto upozornění úplně vypnout, je zašedlý a vypnout nejde. Zvláštní ale je, že tohle začalo dělat asi až po dvou měsících používání. Není to zásadní věc, ale trochu mě rozčiluje, že tam bezdůvodbě mívám notifikaci shodnou se zmeškaným hovorem a nejde se jí nijak zbavit. Setkal se s tím někdo, popř. má to nějaké řešení? Díky.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: Ikona zmeškaného hovoru

Příspěvek od amirinda »

je to chyba Androidu 7, měl jsem to taky a nic s tím neuděláš, prostě se s tím smiř...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Ikona zmeškaného hovoru

Příspěvek od ludekbrno »

Tak dík za uklidnění :D Zvykám si...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Ikona zmeškaného hovoru

Příspěvek od Mareman »

CZ/SK komunitní MIUI to dělá taky?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Ikona zmeškaného hovoru

Příspěvek od ludekbrno »

To nevím, jinak jsem s funkčností plně spokojen, takže se mi nechce v tom nějak rýpat :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi Note 4X (Global) - obecná diskuze“