Samsung Galaxy Note 8 (SM-N950*) - Obecná diskuze[G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

[G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od bassgenerator »

Nástroj na ochranu pred hlbokým vybitím
Možno ste vedeli o problémoch s hlbokým vybíjaním hlásených na zariadeniach S8 / S8 + / N8 Tento nástroj jednoducho vypína zariadenie, keď úroveň batérie dosiahne 12%, aby sa zabránilo náhodnému hlbokému vybitiu (počas spánku )
Obrázek

Ak aktivujete nástroj z aplikácie, vydá sa pípnutie, keď úroveň batérie dosiahne 12% dvakrát s malým časovým intervalom a ak sa nebudete nabíjat vypne sa zariadenie, aby sa zabránilo ďalšej strate batérie.
APK:
https://mega.nz/#!3NlBQKwb!QEsuBwBUIBhK ... iX2zoLhk54
Originál vlákno XDA:
https://forum.xda-developers.com/galaxy ... n-t3731103
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
fan
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 16. zář 2017 13:41:53

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od fan »

Aha, to jsem nevěděl, že to jde. Jsem si myslel, že žádná aplikace nemá právo vypnout telefon bez práv root. Kdysi jsem to řešil když jsem chtěl vypnout telefon Taskrem.
To je dobře, že už to jde :palec:
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od bassgenerator »

na 99% sa vytráca nutnosť mať na Samsungu root práva, nakoľko začal mat neskutočne dobru podporu na XDA a u developerov, všetko ide urobit pomerne jednoducho cez konzolu ADB kedze vyvojari aplikacii zacali viac podporovat nastavenia ktore boli vyhradne len s privilegiami root čo je alen dobre.
toto som si mohol dovolit na One plus s root... :facepalm: tu sa mi to javi ako neskutočný obrat. viď Sungstrátum a podpora prekryti a stále pribudaju, moje oblubene Biohazard


ako pišem jedina aplikacia ktora neohrozene kraluje a neda ludom spavat a chceli by ju na samsungu je Zero camera mod, ktora u fotaku otvara 13 komnatu a odomyka vsetky funkcie fotoaparatu. takze uvidime ci sa dockame zo strany Samsungu toto odomknutie aj oficialne alebo to bude vysada noveho Exynosu v deviatkovej rade.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Libb
Moderátor
Příspěvky: 1413
Registrován: pon 01. lis 2010 7:04:15
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od Libb »

Mně to přijde jako zbytečnost. Úplné vybití je 0% a hluboké vybití je, když se telefon vypne a ty se ho snažíš ještě zapnout a něco udělat.
Jedna věc je, že to druhé škodí baterce, to první u některých zařízení vede k nemožnosti ho nabít. Nevím o tom, že by se to stalo někomu s Exynosem a nevím o tom, že by se u nás prodávala verze se Snapdragonem.
V každém případě pokud se stane, že se telefon odmítne nabíjet, je to na reklamaci a víc bych neřešil. To, co se zobrazí na displeji jako 0% je ve skutečnosti nějaký náboj, který je vyhodnocen jako minimální rozumný. To samé 100% - ono by tam šlo narvat ještě trochu, ale elektronika to nedovolí.
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Black 512GB | Buds | Buds Pro
Obrázek Ticwatch Pro3 GPS black | Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od bassgenerator »

to ne s Exynosem ale jsou i takovy ktery si fon donesou s venku a taky mužou číst tohle forum. Nikdy neni na skodu mít pohromade nejake info ohledne takových mini chyb a na druhou stranu ne kazdy chodí a čte denne jako ja XDA podporu jako denník Nový čas nebo Pravda :lol:

Libb: prepac ale frflat dokaze ktokolvek, uvazoval som o palci dole pre teba ale kaslem na to...ked sa sem nicim neprispeje iba negativnou kritikou, OK tak zavrime AF forum a pisme o proze alebo kulture. Ved ziadny s Modov alebo vylepseni si nemusis aplikovat- je to dobrovolne.
Ked som sem pisal o vylepseniach a modoch pripadne o celych custom Romoch si mal vyhrady a frflal...
ked pisem o modoch a vylepseniach pre Non ROOT znova frfles...Vyhovie ti niekto?
Daj nieco kreativne a progtesivne sem aj ty nech to zije.
Diky.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
fan
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 16. zář 2017 13:41:53

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od fan »

Zdravím všechny. Tak už je Note konečně doma :palec: tak jsem si chtěl stáhnout tuhle užitečnou appku. Já jsem si říkal, že to je nějaké divné. A je to tak, je pouze pro root :(
Important : No root device will get alert only, for shut off device root is requires. I am looking into this for non root version for better options.
Je to hned v úvodním příspěvku. Od autora aplikace.
kivals
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 28. říj 2017 17:19:54
Typ mobilu / ROM: GN8

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od kivals »

fan píše: sob 13. led 2018 10:01:06 Zdravím všechny. Tak už je Note konečně doma :palec: tak jsem si chtěl stáhnout tuhle užitečnou appku. Já jsem si říkal, že to je nějaké divné. A je to tak, je pouze pro root :(
Important : No root device will get alert only, for shut off device root is requires. I am looking into this for non root version for better options.
Je to hned v úvodním příspěvku. Od autora aplikace.
Nu, já si stáhl ten soubor z "mega" , dle odkazu a je funkční, nainstalován, samozřejmě bez rootu ;) . Takže díky :palec:
Uživatelský avatar
fan
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 16. zář 2017 13:41:53

Re: [G95 *] [N950] Ochrana proti hlbokému vybitiu

Příspěvek od fan »

Super, děkuji za report :palec: taky jdu stáhnout.

Každopádně nechápu autora aplikace. <>Tohle je fakt upgrade fakt k lepšímu </konec ironie> :DD
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 8 (SM-N950*) - Obecná diskuze“