Nokia 6 - Obecná diskuzesamovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Moderátoři: IQLogic, c.data, Otomar, IQLogic, c.data, Otomar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fugas66
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 05. úno 2013 17:29:09
Typ mobilu / ROM: NOKIA 6
Tablet: Sony Z2

samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Fugas66 »

ahoj, telefon mi několikrát za den nastaví samovolně na 100% hlasitost. Problém jsem měl již s verzi 7 a čekal jsem na oreo, ale problém mám s hlasitosti stále? --nemáte také někdo stejný/podobný problém??
--díky za případnou radu--
Nokia-11,3110,6110,7110,siemens:S45,S55,SX1,nokia:N70,N73,N81,N82,N97,N8,XperiaZ1C,/NOKIA6
Mivan
Androiďák!
Příspěvky: 480
Registrován: pon 22. bře 2010 21:54:34
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X - PixelROM 7.1.1
Tablet: Nexus 9 - Stock ROM 7.1.1
Bydliště: Čeperka

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Mivan »

Ahoj,

Tohle se mi stálo na jiném telefonu s andoridem 7.1.1.

V nastavení bylo zatrhávátko něco jako zvýšit hlasitost když je tel v kapse nebo tak až budu doma můžu se podívat na přesný název. To jsem vypnul a už to nedělalo.
Uživatelský avatar
Fugas66
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 05. úno 2013 17:29:09
Typ mobilu / ROM: NOKIA 6
Tablet: Sony Z2

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Fugas66 »

AHOJ, to by mohlo být ono, koukal jsem do nastavení, ale nic takového jsem nenašel! Můžeš se mi kouknout jak se to přesně jmenuje? --díky--
PS: ještě jsem kdysi nastavoval něco při přijímaní hovoru o ztišení při otočení telefonu, ale to také nemůžu najít. Kouknu na to večer v klidu, třeba to najdu...
Nokia-11,3110,6110,7110,siemens:S45,S55,SX1,nokia:N70,N73,N81,N82,N97,N8,XperiaZ1C,/NOKIA6
Miki.Lauda
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. dub 2018 18:33:01
Typ mobilu / ROM: Nokia 8

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Miki.Lauda »

Ahoj. Mam ted nove Nokia 8 a mam stejny problem. Nastavil jsem si to zhlaseni v kapse nekdy na zacatku. Od te doby se deje to ze mi telefon rve ne jenom v kapse ale i po vyndani z ni. Dokud si na to nevspomenu telefon proste zvoni na max i kdyz je jiz hodiny na stole. V kanclu me jiz kolegove maji za senilu ale mysli na to porad a stisuj si to... Prohledal jsem cele nastaveni i zkousel vyhledat podle klicovych slov ale nikde nic. Pokoud znate odpoved jak vypnout zesileni hlasitosti v kapse na Nokia 8 dejte vedet. Ono to mozna spis souvisi s tim novym cistym adroidem. Jdu zskusit anglicke fora.
Dale Cooper
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. dub 2018 7:51:51

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Dale Cooper »

No já mám opačný problém...na Nokia 6 po poslední aktualizaci,telefoni vyzvaneni vůbec neslyším a to je na maximální hlasitost.
Jendacech
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. pro 2014 18:39:34
Typ mobilu / ROM: LG500

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Jendacech »

Ahoj,
poprosím o názor, má dneska ještě smysl kupovat N6 2017 nebo raději už vzít N6.1, rozdíl 2tisíce,
Je pravda že bych raději čtečku vepředu, ale zase 6.1 je přeci jen výkonnější což je velké plus.
Nebude nijak náročně využíván.
Od starší Nokie mě odrazují některé recenze-názory na nedostatečný výkon, špatný signál GSM a nic moc rychlost-kvalita foťáku.

Díky.
Uživatelský avatar
Fugas66
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 05. úno 2013 17:29:09
Typ mobilu / ROM: NOKIA 6
Tablet: Sony Z2

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od Fugas66 »

Miki.Lauda píše: sob 14. dub 2018 10:42:04 Ahoj. Mam ted nove Nokia 8 a mam stejny problem. Nastavil jsem si to zhlaseni v kapse nekdy na zacatku. Od te doby se deje to ze mi telefon rve ne jenom v kapse ale i po vyndani z ni. Dokud si na to nevspomenu telefon proste zvoni na max i kdyz je jiz hodiny na stole. V kanclu me jiz kolegove maji za senilu ale mysli na to porad a stisuj si to... Prohledal jsem cele nastaveni i zkousel vyhledat podle klicovych slov ale nikde nic. Pokoud znate odpoved jak vypnout zesileni hlasitosti v kapse na Nokia 8 dejte vedet. Ono to mozna spis souvisi s tim novym cistym adroidem. Jdu zskusit anglicke fora.
ahoj, našel jsi někde něco ohledně té hlasitosti? --díky--
Nokia-11,3110,6110,7110,siemens:S45,S55,SX1,nokia:N70,N73,N81,N82,N97,N8,XperiaZ1C,/NOKIA6
majla66
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 21. úno 2019 13:30:52
Typ mobilu / ROM: Nokia 7.1

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od majla66 »

Ahoj, taky mě to potrápilo, ale nakonec jsem zvítězil :D Není to v hlavním nastavení, ale v aplikaci Telefon.
Postup: Telefon - (tři tečky)nastavení - účty pro volání - zesílení v kapse.
KeThomas91
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22. úno 2017 4:16:37
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy S7

Re: samovolné zvýšení hlasitosti vyzvánění ?

Příspěvek od KeThomas91 »

Jako přesný model telefonu, verze androidu a možná ještě něco dalšího.
Nemůže to být i třeba tím, že nechtěně zmáčknete tlačítko na zvýšení hlasitosti někdy v průběhu dne, když telefon celý den leží jen na stole stane se to také?
ringtones free for Android
Odpovědět

Zpět na „Nokia 6 - Obecná diskuze“