Nokia 6 - Obecná diskuzeProblémy s mobilem - NOKIA 3

Moderátoři: IQLogic, c.data, Otomar, IQLogic, c.data, Otomar

Odpovědět
Quiiiky
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. črc 2019 18:21:22
Typ mobilu / ROM: Nokia 3

Problémy s mobilem - NOKIA 3

Příspěvek od Quiiiky »

Ahoj, nejde mi založit dotaz do složky nokia 3, tak to vkládám do nokia 6 ..

Mám telefon rok a začal mi dělat neplechu a potřebuju pomoci, co s tím..

1. Mobil se přehřívá.. Leckdy ho chytnu a už je teplý a to na něm nedělám nic..
2. Sem tam zmizí hláška o nové zprávě.. Sem tam se neobjeví ani hláška a zpráva je rovnou v seznamu doručených zpráv jako přečtená
3. Když někomu volám, hovor se spojí, ale prvních 5 sekund hovoru je ticho, pak se to začne jak kdyby vyjasňovat a až pak se dá mluvit.. Takže typicky slyším druhou osobu až v moment, kdy už volá "haló!, jsi tam? haló?"
4. Když mobil mám v noci na nočním stolku, občas začne vydávat sérii takových zvuků, jako dělá rádio, když je poblíž mobil a někdo vám na něj volá.. A rádio nemám a všechno repro v pokoji je vyplé ze zásuvky.. Ozývá se z toho mobilu, což nechápu proč - když pak žádný hovor nenásleduje a hlavně, proč je reprák nebo mikrofon v provozu, když s mobilem nic nedělám
5. když mobil přiložím k uchu - to jsem udělal až po té hlasité sérii zvuků, tak jsem zjistil, že reprák u ucha tak vysokofrekvenčně piští a semtam přeskakuje..
6. Když instaluji nějakou aplikaci, stáhne se rychle, ale pak strašně dlouho trvá, než se zahájí instalace..

Co jsem udělal?
Dvakrát už návrat do továrního nastavení, po druhé nový google účet, zařízení jako nové, nic jsem do něj netahal z dřívějška.. Problém přetrvává.. Telefon jsem zanesl na reklamaci, vrátili mně ho po týdnu, že na nic nepřišli.. Že telefon při testování nic z toho, co popisuju nedělal.. Že baterie vykazuje běžné teplotní rozsahy atd... (stáhl jsem si na to apku a když mobil leží dvě hodiny na nočním stolku, baterie má 36st.. když zapnu chrome a přihlásím se do mailu, má hned 42.. Podle mě tudíž reklamaci zamítli ještě dříve,. než telefon vzali do ruky jen dle toho, co si přečetli, že je za problém..

Na co se zaměřit, než telefon vyhodím a koupím jiný?
Jinak mobil výše popsané věci dělá od doby, co jsem ho nechal v autě při divadelním představení a po návratu do auta byl vůz odemčený - ale hodil jsem to na fail centrálu.. Tehdy jsem vědomě zaznamenal, že beru mobil a není studený.. Ale nechci být paranoidní.. A ani nevím, jestli by se nějaká sledovací aplikace, na netu jsem našel jen cerberus, chovala tak nápadně.. )

Tak díky za jakoukoliv radu
Odpovědět

Zpět na „Nokia 6 - Obecná diskuze“