Honor 9 - Obecná diskuzeAktualizace

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Aktualizace

Příspěvek od vajo7174 »

Až vo verzii android Q sa chystá tmavý mod
Uživatelský avatar
wentink
Androiďák!
Příspěvky: 520
Registrován: pon 08. dub 2013 20:46:37
Typ mobilu / ROM: Honor 9 blue
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1
Rom: Originální

Re: Aktualizace

Příspěvek od wentink »

Stažení roletky při zamknute obrazovce jsem neměl. Jen co vidíš na. Obrázku. Ale asi záleží na nastavení toho, co máš povoleno.

Tmavé téma lze doinstalovat. Viz další 2 obrázky (poradil uživatel z jiného fóra). ObrázekObrázekObrázek
DVComp
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: úte 08. pro 2015 19:19:39
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Aktualizace

Příspěvek od DVComp »

... poradíš prosím s tím tmavým tématem? Díky. D
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Aktualizace

Příspěvek od vajo7174 »

Pozri na obchod play je ich tam vela
jarkko
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. dub 2019 9:11:48
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Aktualizace

Příspěvek od jarkko »

práve to že predtým som vedel napríklad zapnúť wifi alebo dáta na zamknutej obrazovke. Keď som chcel zapnúť sledovanie polohy tak už to vyžadovalo odomknutie.
jop, ten tmavý mod mám aj ja, ale má nejaké chybičky

pre DVComp, je to tá G-Pix dark theme normálne v playstore a potom si to zvolíš a doladíš podľa seba v predinštalovanej appke Themes. Alebo sú aj iné appky na stiahnutie, ja mám ešte Themes manager a tam je toho celkom dosť, akurát som ešte nenarazil na takú čo by bola bez chyby.
Zbojnik
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. dub 2019 12:32:39
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Aktualizace

Příspěvek od Zbojnik »

Jako za mě byla aktualizace 9.0.1 velice špatná. Instalace se nepovedla a poté jsem se dostal do eRecovery, zde nic nešlo a telefon šel do továrního nastavení. Takže vůbec nic pěkného.
Mike.S
Stálý androiďák
Příspěvky: 51
Registrován: ned 01. kvě 2011 8:45:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Aktualizace

Příspěvek od Mike.S »

Zdravím, mám Honor 9, na kterém se mi před pár dny aktualizoval AOS na verzi 9.0 a EMUI na 9.0.1. Vše proběhlo zcela automaticky a bez problémů v rámci aktualizace systému. Po aktualizaci mi ale přestal telefon zvonit v autě. V práci mám Škoda Yeti a svoje VW Touran a k oběma rádiím telefon připojuji pomocí BT. Po připojení telefonu vše funguje správně jen nezvoní telefon a v nabídce nastavení BT v autě zmizela položka pro výběr vyzváněcího tónu rádia při příchozím hovoru. Při příchozím hovoru se to chová tak, že při poslechu rádia se zvuk rádia vypne a je ticho a na displeji rádia a maxidot mám notifikaci o příchozím hovoru. Když jej nepřijmu během cca >5s, začne mi zvonit telefon jako takový. Řešil tohle už někdo?

Díky za rady
ivo_m
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28. pro 2015 19:57:11
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Aktualizace

Příspěvek od ivo_m »

Ahoj, o Velikonocích mi telefon nabídl aktualizaci na verzi 9. Protože jsem ale byl v lesích, odložil jsem ji, až se připojím k WiFi. Nabídlo mi ji ještě několikrát, pokaždé jsem dal Odložit na později. Po týdnu jsem se vrátil do civilizace a už mi ji to nenabídlo a telefon mi tvrdí, že žádná aktualizace není k dispozici. Mám STF-L09 8.0.0385(C432). Nevíte někdo, jak se k nové aktualizaci dostat? Díky.
Uživatelský avatar
lukas008
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 29. lis 2018 10:59:37
Typ mobilu / ROM: HONOR 9 / stock Oreo 8.0

Re: Aktualizace

Příspěvek od lukas008 »

Ahoj, pokud telefon aktualizaci nenabizi, domnivam se, ze vyrobce objevil nejaky zasadni problem a radsi tu verzi stahnul. Pokud aktualizaci nenabizi ani HiSuite (https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/), nezbyva nic jineho, nez cekat na lepsi verzi. Ja bych se radsi nikam nehnal ;-)
HONOR 9, STF-L09 8.0.0.373(C185), 128GB/6GB edice, Dual SIM
Uživatelský avatar
Citelis
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 27. pro 2012 13:48:05
Typ mobilu / ROM: Alcatel Onetouch 997D

Re: Aktualizace

Příspěvek od Citelis »

JJ, nefunguje mi nahrávání hovorů a nespojí se mi aplikace s autem, takže mi to nedělá knihu jízd :D :clap:
Uživatelský avatar
nous
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 15. kvě 2011 20:37:01
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Aktualizace

Příspěvek od nous »

Citelis píše: úte 07. kvě 2019 13:00:42 JJ, nefunguje mi nahrávání hovorů :D :clap:
- vedel jsem ze toto je novinka androidu 9 ,proto jsem taky aktualizaci odmitl a od te doby mi ji nenabizi, do ted vzpominam co jsem se urostiloval kdyz jsem presel ze 7 na 8. Ted se jen modlim aby mi to nejak nasilne nevnutil, to by byl des.
Život není zlej, to lidi jsou kurvy.
Uživatelský avatar
Citelis
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 27. pro 2012 13:48:05
Typ mobilu / ROM: Alcatel Onetouch 997D

Re: Aktualizace

Příspěvek od Citelis »

A v A8 ti to funguje? Mě už to totiž přestalo fungovat i na A8 (záznamník hovorů - greatUsoft) ... nebo kdyz jsem zpětně zkoušel poslouchat záznamy, tak to nic nenahrálo. Tak jsem čekal, že A9 to opraví :lol:
Zvažuju rollback, ale tím, že mi to asi nefungovalo předtím, tak se mi do toho moc nechce
Uživatelský avatar
nous
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 15. kvě 2011 20:37:01
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Aktualizace

Příspěvek od nous »

Ja pouzivam ACR-Pro-v29.7_build_297.apk a nahrava na A8 perfektne. Na Samsungu S10e mam ACR-Pro-v31.5 a taky nahrava, ne tak kvalitne , ale nahrava ikdyz je tam A9 , ale jen odposlouchava mikrofon, ale da se to.
Život není zlej, to lidi jsou kurvy.
Shorty193
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: úte 05. úno 2013 22:02:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Kate
Tablet: iPad mini

Re: Aktualizace

Příspěvek od Shorty193 »

Ta notifikácna lišta na zamknutej obrazovke ma neskutočne serie... v zmysle ze teraz to nejde...
niekde sa to musí dať nastaviť...
poradí niekto?
Uživatelský avatar
lukas008
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 29. lis 2018 10:59:37
Typ mobilu / ROM: HONOR 9 / stock Oreo 8.0

Re: Aktualizace

Příspěvek od lukas008 »

jarkko píše: pát 19. dub 2019 19:49:41 práve to že predtým som vedel napríklad zapnúť wifi alebo dáta na zamknutej obrazovke. Keď som chcel zapnúť sledovanie polohy tak už to vyžadovalo odomknutie.
jop, ten tmavý mod mám aj ja, ale má nejaké chybičky
Me se zase tahle ficura libi, protoze Ti nikdo nevypne/zapne data bez autorizace, kdyby se to dalo nastavit ve volbach EMUI 8 jako u nekterych Custom ROM, bylo by to super!
HONOR 9, STF-L09 8.0.0.373(C185), 128GB/6GB edice, Dual SIM
jarkko
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. dub 2019 9:11:48
Typ mobilu / ROM: Honor 9

Re: Aktualizace

Příspěvek od jarkko »

Shorty193 píše: ned 16. čer 2019 21:08:50 Ta notifikácna lišta na zamknutej obrazovke ma neskutočne serie... v zmysle ze teraz to nejde...
niekde sa to musí dať nastaviť...
poradí niekto?
Asi to úplne zmizlo.. a s tým aj to rýchle odblokovanie do nejakého času bez nutnosti odtlačku alebo pinu po zhasnutí obrazovky
uNfEiL
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02. led 2020 19:07:42
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Sony Z3C

Re: Aktualizace

Příspěvek od uNfEiL »

Čaute začína mi môj Honor 9 trošku haprovať tak rozmýšľam o resete do továrenskych. A pri tejto príležitosti zároveň uvažujem o tom že si konečne po dlhom čase aktualizujem android. Momentálne som stále na Androide 7.0 EMUI 5.1 a neaktualizoval som nikdy kvôli prípadným bugom. Systém mi momentálne vyhovuje dostatočne. Už som čítal kadejaké veci ktoré v ďalších verziách chýbajú ale skôr ma zaujíma či sa vôbec oplatí upgrade alebo ostať na 7.0. Je niečo o čo prichádzam?

Díky pekne.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Aktualizace

Příspěvek od xanthor »

Mj. přicházíš o bezpečnostní aktualizace...
Uživatelský avatar
lukas008
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 29. lis 2018 10:59:37
Typ mobilu / ROM: HONOR 9 / stock Oreo 8.0

Re: Aktualizace

Příspěvek od lukas008 »

Bezpečnost je v rámci androidu rozsáhlé téma. Já mám android 8ku se záplatou někdy ze začátku roku 2019 a zdá se, že funguje bez problému. Následující update na 9ku jsem nechtěl a do konce záruky mít nechci. Telefonům v podobě smartphone nedůvěřuji a nikdy asi nebudu, to že na něm nemám bankovnictví atp. mě netrápí - lidi bez toho dokázali žít přes 100 let, tak proč né já :) Aplikacím a systému android jako takovému nedůvěřuji a proto omezuji přístup na internet přes lokální VPN typu netguard (ten systém je neuvěřitelně ukecanej...).
HONOR 9, STF-L09 8.0.0.373(C185), 128GB/6GB edice, Dual SIM
Odpovědět

Zpět na „Honor 9 - Obecná diskuze“