Xiaomi Mi A1 - Obecná diskuzeSamovolné spuštění prohlížeče

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
manapavel
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 09. led 2017 11:47:05
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi4

Samovolné spuštění prohlížeče

Příspěvek od manapavel »

Prosím o radu nebo návod jak se zbavit tohoto problému. Telefon Xiaomi mi a1 ,prohlížeč CHrome (zkoušel jsem i jiné prohlížeče,ale bylo to stejné). Při každém probuzení mobilu se otevře prohlížeč s odkazem na ruské stránky nebo erotické stránky nebo gotopush .com vám chce zasílat oznámení.Kdyby někdo věděl jak se toho zbavit tak napište.Dík
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Samovolné spuštění prohlížeče

Příspěvek od vormen »

tovární nastavení telefonu a doufat, že to pomůže. nebo zkus Avg nebo něco podobnýho
Uživatelský avatar
freekarol
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: úte 03. zář 2013 19:15:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi A1
Rom: stock

Re: Samovolné spuštění prohlížeče

Příspěvek od freekarol »

manapavel píše:Prosím o radu nebo návod jak se zbavit tohoto problému. Telefon Xiaomi mi a1 ,prohlížeč CHrome (zkoušel jsem i jiné prohlížeče,ale bylo to stejné). Při každém probuzení mobilu se otevře prohlížeč s odkazem na ruské stránky nebo erotické stránky nebo gotopush .com vám chce zasílat oznámení.Kdyby někdo věděl jak se toho zbavit tak napište.Dík
Možnosti:

1.Obnovit mobil do továrního nastavení

2.Nainstaloval jsi aplikaci, která je infikovaná. Pokud víš, co jsi nainstaloval před tím, než se ti ten problém objevil, tak by to mělo stačit odinstalovat.

3.Nebo stáhnout MBAM, proskenovat mobil a smazat, co najde.

manapavel
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 09. led 2017 11:47:05
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi4

Re: Samovolné spuštění prohlížeče

Příspěvek od manapavel »

Tak jsem zkusil tovární nastavení a zatím je to v pohodě. Díky moc.
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi A1 - Obecná diskuze“