Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuzeXiaomi Redmi 4a konektivita

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
zmrzlinarka
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 02. srp 2016 23:07:56
Typ mobilu / ROM: LG D605

Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od zmrzlinarka »

Zdravím, z ničeho nic mám problém s propojením telefonu a PC.... stáhla jsem už všechno co šlo a pořád to chce ovladače, má někdo podobný problém/ví co s tím?
Uživatelský avatar
mms
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. črc 2017 12:22:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi a Samsung

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od mms »

přenos MTP jde nastavit v režimu vývojáře
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od LivArt »

To připojíš, povolíš MTP z notifikace a jedeš.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od rbarat »

zmrzlinarka píše: sob 01. črc 2017 9:47:42 Zdravím, z ničeho nic mám problém s propojením telefonu a PC.... stáhla jsem už všechno co šlo a pořád to chce ovladače, má někdo podobný problém/ví co s tím?
Netreba nič sťahovať ani inštalovať, po pripojení telefónu k PC vyskočí na telefóne ikonka, treba stiahnuť roletku a vybrať režim prenosu MTP. Telefón sa objaví v okne Tento počítač.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
mms
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. črc 2017 12:22:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi a Samsung

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od mms »

rbarat píše: čtv 06. črc 2017 11:14:47
zmrzlinarka píše: sob 01. črc 2017 9:47:42 Zdravím, z ničeho nic mám problém s propojením telefonu a PC.... stáhla jsem už všechno co šlo a pořád to chce ovladače, má někdo podobný problém/ví co s tím?
Netreba nič sťahovať ani inštalovať, po pripojení telefónu k PC vyskočí na telefóne ikonka, treba stiahnuť roletku a vybrať režim prenosu MTP. Telefón sa objaví v okne Tento počítač.
no, právěže v tomto případě MTP připojení v roletce nefunguje/nereaguje, prostě po jisté době už PC telefon "nevidí" (Tento počítač), kvůli samovolně vypnuté funkci. obnovovat se to dá až v nastavení vývojáře, protože po optimalizaci se telefon opět přepne do výchozího nastavení (přenos MTP je nefunkční) :mrnus-huli: . vyzkoušeno na mým telefonu
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od rbarat »

To je normálne správanie, teda že sa fón pripojení k PC zapne do režimu iba nabíjanie. Ak chceš prenos dát, treba to vždy prepnúť do MTP režimu. Pri opätovnom pripojení fónu k PC to treba zopakovať.
Iba niektoré telefóny umožňujú prepnúť režim MTP natrvalo v menu pre vývojárov.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
zmrzlinarka
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 02. srp 2016 23:07:56
Typ mobilu / ROM: LG D605

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od zmrzlinarka »

mms píše: pát 07. črc 2017 11:41:50
rbarat píše: čtv 06. črc 2017 11:14:47

Netreba nič sťahovať ani inštalovať, po pripojení telefónu k PC vyskočí na telefóne ikonka, treba stiahnuť roletku a vybrať režim prenosu MTP. Telefón sa objaví v okne Tento počítač.
no, právěže v tomto případě MTP připojení v roletce nefunguje/nereaguje, prostě po jisté době už PC telefon "nevidí" (Tento počítač), kvůli samovolně vypnuté funkci. obnovovat se to dá až v nastavení vývojáře, protože po optimalizaci se telefon opět přepne do výchozího nastavení (přenos MTP je nefunkční) :mrnus-huli: . vyzkoušeno na mým telefonu

V nastavení vývojáře jsem si přepla na MTP ve výběru konfigurace USB, každopádně to nijak nepomohlo, PC telefon pořád nevidí.
Uživatelský avatar
tomhrusk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 04. led 2012 16:25:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Rom: stock

Re: Xiaomi Redmi 4a konektivita

Příspěvek od tomhrusk »

Špatný kabel :-)
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuze“