Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuzeXiaomi Redmi 4A 32 global- chybí část SMS

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
iridias1
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 09. úno 2017 22:19:52
Typ mobilu / ROM: Lenovo A5000

Xiaomi Redmi 4A 32 global- chybí část SMS

Příspěvek od iridias1 »

Dobrý den,
manželka má 1 měsíc tento mobil a stěžuje si,že když jí přijde delší SMS,tak se část zprávy někde ztratí-resp.nedorazí.Jedná se dlouhé zprávy s diakritikou, které mobil automaticky rozděluje na více SMS. Stává se to sporadicky a nevíme zda je chyba u operátorů nebo v mobilu. Jinak je velmi spokojená, vše funguje jak má.
Díky za případné rady. Š.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Xiaomi Redmi 4A 32 global- chybí část SMS

Příspěvek od prasil »

Zkus nainstalovat třeba Chomp sms, jestli to bude zlobit dál
czfox
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05. úno 2015 21:34:49
Typ mobilu / ROM: Zte Grand X in

Re: Xiaomi Redmi 4A 32 global- chybí část SMS

Příspěvek od czfox »

iridias1 píše:Dobrý den,
manželka má 1 měsíc tento mobil a stěžuje si,že když jí přijde delší SMS,tak se část zprávy někde ztratí-resp.nedorazí.Jedná se dlouhé zprávy s diakritikou, které mobil automaticky rozděluje na více SMS. Stává se to sporadicky a nevíme zda je chyba u operátorů nebo v mobilu. Jinak je velmi spokojená, vše funguje jak má.
Díky za případné rady. Š.
Stalo se mi taky, dorazila jen druhá část sms s :a...: zkouseno několikrát pokaždé to samé. Dál jsem neřešil, přeci jen tolik sms zase nepisem.

­    

gsm776155502
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. srp 2016 18:32:10
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70

Re: Xiaomi Redmi 4A 32 global- chybí část SMS

Příspěvek od gsm776155502 »

Mám už nějakou dobu X. Redmi 4A (MIUI Global 10.2.3, Android 7.1.2) a musím konstatovat, že když jsem si do něj nahrál svou oblíbenou Textru, tak přestaly SMSky chodit. Vyzkoušel jsem i Chomp a několik dalších appek - stejný problém. Takže jsem se musel pokorně vrátit k nativní appce (jednoduché, škaredé, userNOTfriendly)... :dozdi:
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi 4A - Obecná diskuze“