Xiaomi Redmi Note 5 - Obecná diskuzeRedmi Note 5 a datové přenosy

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jirbar
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3
Mobil 2 / ROM: Stará Nokia
Tablet: NEXUS 7 2012, Lenovo Yoga 2 10"
Tablet 2 / ROM: Lenovo A3500-H 7", Smart TV Box CS918

Redmi Note 5 a datové přenosy

Příspěvek od jirbar » sob 30. bře 2019 17:03:33

V mobilu Note 5 mám SIM T-Mobile s možností volání. Na této SIM mám pro jistotu vypnutý internet přímo u operátora. V tabletu jsem měl datovou SIM a data jsem vypínal. Občas se stalo že byly zapnuté. V nastavení tabletu se nechala tato SIM odstavit, takže nemohlo dojít k datovým přenosům.
Nyní jsem tuto datovou SIM použil jako druhou SIM v Note 5. Jedna SIM je přiřazena na volání, druhá na internet. Pro jistotu chci tuto datovou SIM taky odstavit a nejde to (nebudu ji vytahovat). Hlásí to,že musím jinou nejdřív nastavit jako prioritní. Takže vypínám data v roletce.
Ovšem druhý velký problém. Neodpovídalo mi vyúčtování a tak jsem kontaktoval operátora. Ten mi zdělil, že v poslední době jsem měl zapnuté data 3 dny v celku. Při tom já v roletce, pokud potřebuji data třeba volání přes WhatsApp, tak data zapnu a po ukončení hovoru je zase vypnu. To ovšem neodpovídá zápisům u operátora.
Nevíte někdo kde je problém.

rixard79
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson W800i
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0
Rom: Stock ROM

Re: Redmi Note 5 a datové přenosy

Příspěvek od rixard79 » úte 09. dub 2019 22:37:27

Buď řešit s operátorem.V tomto případě asi spíše na prodejně. Měl by vám poradit s nastavením telefonu. Nebo zakázat data o všech aplikací a povolení udělovat pří požádání aplikace. Takto to mám já. Data mám povolena u základních aplikací jako banka, email atd. Všechny ostatní musejí zažádat.

Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Redmi Note 5 - Obecná diskuze“