Xiaomi Mi A2 Lite - Obecná diskuzePotíže s odesíláním fotek

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Ryba11
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26. led 2019 10:38:24
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI A2 lite
Mobil 2 / ROM: Nokia 7.1

Potíže s odesíláním fotek

Příspěvek od Ryba11 »

Řešil jste někdo problém s odesíláním fotek z mobilu Xiaomi mi A2 lite? Moje maminka má nove tento telefon a nejdou posílat MMS ani fotky přes aplikaci email. Dobu odesílá a pak napíše, že přílohu nebylo možné odeslat. procházela jsem všechna možná nastavení. Už nevím co zkusit.
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 433
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Potíže s odesíláním fotek

Příspěvek od šulda »

MMS je potřeba mít nastaveno podle operátora a mít zapnutá data. Fotky přes gmail nevím, ale jen se zeptám, jedna fotka nebo více?
hanzik
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: pát 04. led 2019 20:21:21
Typ mobilu / ROM: Xiaomi A2 lite 6/64

Re: Potíže s odesíláním fotek

Příspěvek od hanzik »

Aplikace na mail od xiaomi co tam mě pěkně je..l.Příšerně dlouho ověřování jestli nějaký mail přišel (nemám automatickou kontrolu),někdy mi do telefonu přišel až po několika hodinách-prostě k vzteku
Stáhni si Blue Mail v obchodu,okamžité načítání nových mailů,odesílání fotek také bez problémů-je zdarma a hlavně bez reklam...pohodička
Ryba11
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26. led 2019 10:38:24
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI A2 lite
Mobil 2 / ROM: Nokia 7.1

Re: Potíže s odesíláním fotek

Příspěvek od Ryba11 »

Díky za odpověď, mobilní data jsme zapli a poslat mms se podařilo. Nenapadlo mě, že musím mít zapnutá data i na wifi. Mail zkusíme pořešit podle rady.
Marcela
Uživatelský avatar
šulda
Androiďák!
Příspěvky: 433
Registrován: stř 21. zář 2016 13:35:28
Typ mobilu / ROM: Poco M3 4/64GB

Re: Potíže s odesíláním fotek

Příspěvek od šulda »

hanzik píše: ned 27. led 2019 14:39:52 Aplikace na mail od xiaomi co tam mě pěkně je..l.
Ani už si nepamatuju že sem tam měl klienta na mail od Xiaomi. Používám Gmail a funguje spolehlivě, není třeba v tomto případě instalovat nic nového.
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi Mi A2 Lite - Obecná diskuze“