XIAOMI Pocophone F1 - Obecná diskuze[XPOSED] - Gravity Box pro PIE (Android 9)

Moderátoři: Mareman, Moderátoři čínských mobilů, Mareman, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

[XPOSED] - Gravity Box pro PIE (Android 9)

Příspěvek od Mareman »

ED-xposed-for-android-pie-9.0.png
ED-xposed-for-android-pie-9.0.png (32.49 KiB) Zobrazeno 3341 x
Oficiální verze Xposed od rovo89 na sebe nechává už dlouho čekat, existuje ale fungující alternativa EdXposed jako modul do Magisku. Do něj pak už lze instalovat poslední verzi GravityBoxu, případně jiné Xposed moduly ze standartního repozitáře.

Instalace Magisku :
- stáhnout poslední verzi Magisk jako instalační zip pro TWRP recovery: https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases/
- flash Magisku přes TWRP
- reboot do systému

V aplikaci Magisk manager stáhnout a nainstalovat moduly:
- Riru Core
- Riru EdXposed (jsou na výběr dvě verze)

Po té restart systému.

Instalace EdXposed Installeru (Manažer Xposed) z https://github.com/solohsu/XposedInstaller/releases

Modul GravityBox modulu už lze nyní najít v ostré verzi v repozitáři Xposed :idea:

Nakonec pak v Xposed manažeru stačí GravityBox modul aktivovat, restartovat zařízení .......a tradá :palec:
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Sego
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 05. črc 2019 23:29:51
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 3 Pro

Re: [XPOSED] - Gravity Box pro PIE (Android 9)

Příspěvek od Sego »

Ahoj, prosím vedel by niekto poradiť, kedysi som podľa tohto návodu všetko nahodil, ale teraz sa nepohnem ďalej. Nainštalujem xposedinstaller apku ale keď ju otvorím, tak v nej svieti že: Xposed Framework nie je nainštalovaný. Č robím zle? Pamätám si že už mi to kedysi fakt šlapalo.

poraďte prosím, chcem vyskúšať modul RootCloak

vďaka
Odpovědět

Zpět na „XIAOMI Pocophone F1 - Obecná diskuze“