Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuzeSamsung note 10 se snapdragonem

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
CZBios
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05. dub 2011 12:23:01

Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od CZBios »

Ahoj, sháním samsung note 10 se snapdragonem.
Dokážete poradit, kde jsou nejlepší zkušeností v ČR koupit tento kousek?
Je někde ověřený dovozce, který má dobré reference a na kterého je spoleh?

Máte někdo zkušenosti?
Jak je to poté se zárukou?

Na aukro se něco prodává, ale těžko říct o koho se jedná.. moc velkou důvěru v to nemám.
Pak jsem koukal na wondamobile, ale tam mám pouze jednu referenci - sice pozitivní, ale stále jenom jednu.

Díky moc za vaše tipy,
M.
Uživatelský avatar
looxman
Androiďák!
Příspěvky: 674
Registrován: ned 31. kvě 2015 21:55:43
Typ mobilu / ROM: Note9SD/stock A9
Mobil 2 / ROM: Asus ZE551ML/stock A5
Tablet: Samsung TAB S4/stock A9
Tablet 2 / ROM: Samsung A2016/stock A8.1
Bydliště: Slovensko

Re: Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od looxman »

z Wondy mam Note9, vsetko OK, ale vsetko sa ukaze, ked bude treba riesit nejaku opravu, ci reklamaciu. Pre mna by nemal byt problem, pretoze sa v UK občas vyskytujem... :mrnus-huli:
ZE551ML: 4GB RAM/64GB ROM/128GB SDCard
Samsung GalaxyTab S4(2018)LTE: 4GB RAM/64GB ROM/256GB SDCard
Samsung Galaxy Note 9,SD845: 6GB RAM/128GB ROM/512GB SDCard
Uživatelský avatar
prousek
Androiďák!
Příspěvky: 419
Registrován: ned 12. čer 2011 16:34:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 10+ N9750 (Snapdragon), 512GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S6 LTE
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 (2014) SM-P605 (root)
Bydliště: Hronov 4

Re: Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od prousek »

Jak vám chodí OTA aktualizace na Snapdragon? Mě fungovaly v pohodě, ale poslední mi telefon odmítá:
2020-02-29 10.44.11.jpg
2020-02-29 10.44.11.jpg (77.62 KiB) Zobrazeno 1705 x
Na Sammobile je už měsíc další aktualizace :roll:
klenosa
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 15. říj 2014 10:22:39
Typ mobilu / ROM: S9

Re: Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od klenosa »

Mám ten stejný problém. Mám N9700 pro činu, Taiwan a Hong Kong. Pořád žádná aktualizace ani za únor ani březen. Ale podle sammobile ani nejsou zatím. Teď jdu koukat na zahraniční fóra jestli tam nejsou nějaký info
Uživatelský avatar
looxman
Androiďák!
Příspěvky: 674
Registrován: ned 31. kvě 2015 21:55:43
Typ mobilu / ROM: Note9SD/stock A9
Mobil 2 / ROM: Asus ZE551ML/stock A5
Tablet: Samsung TAB S4/stock A9
Tablet 2 / ROM: Samsung A2016/stock A8.1
Bydliště: Slovensko

Re: Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od looxman »

treba vydržať, táto posledná z 1.marca prišla len nedávno. Konkretne 11.
marca.
ZE551ML: 4GB RAM/64GB ROM/128GB SDCard
Samsung GalaxyTab S4(2018)LTE: 4GB RAM/64GB ROM/256GB SDCard
Samsung Galaxy Note 9,SD845: 6GB RAM/128GB ROM/512GB SDCard
Uživatelský avatar
Raistlin
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: úte 22. kvě 2012 23:26:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+ N9750
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia XZ2

Re: Samsung note 10 se snapdragonem

Příspěvek od Raistlin »

Ahoj, v lednu jsem kupoval Note10+ se Snapdragonem na tady již zmiňovaném Wonda Mobile. Měl jsem problémy s platbou, ale to možná byla komplikace na straně banky, možná měli problémy s háčky a čárkami ve jménech - nedokážu říct. Ale PayPalem zaplatit šlo. Každopádně mi poslali mailem sledovací číslo DHL, po čtyřech dnech byl telefon v Anglii, za další tři u mě v kapsičce. Takže v tomto ohledu můžu Wondu doporučit.
Asi po 14 dnech se mi telefon porouchal, bootloop, za den ani nenastartoval. Takže zatímco všechny mobily kupované v ČR fungovaly v pohodě, ten první z Hongkongu ne. Zákon schválnosti, já jsem ti to říkal... znáte to :-) Odtud ale začíná být story nápomocná i případným zájemcům o Samsung se Snapdragonem: na Wondu jsem psal mail, co se stalo, jak postupovat pro jistotu a tak. Mail jsem posílal večer, ráno jsem měl odpověď, ať to zabalím, pošlu a napíšu jim i mail, o které IMEI se jedná a v čem je závada - nějaký automatizovaný reklamační systém nemají. Z České pošty odesláno doporučeně, automaticky to posílali letecky, očekávaný termín doručení 6 dní, cena necelé pětikilo, což mě příjemně překvapilo. Termín samozřejmě nesplněn, za 6 dní telefon teprve letěl z Čech. Ale aspoň se dá přes web sledovat, kde zásilka je. Wonda sama o sobě moc komunikativní nebyla, ale když jsem se na něco ptal, odpovídali prakticky okamžitě (když jsem se trefil do pracovní doby o pár časových zón vedle). Každopádně mi odpovídali, stručně, ale věcně - že posílají telefon na opravu do továrny, že kiks byl v motherboardu, že jim chybí náhradní díly. Zní to jako recept na fiasko, ale pokud řekli, že ve středu pojede mobil na opravu, fakt tam ve středu jel, pokud řekli, že díly dorazí za týden, skutečně dorazily.
Pak už jen info o tom, že posílají telefon zpátky a za další týden byl zase doma. Jinými slovy i reklamace na Wonda Mobile probíhala vcelku v pohodě, jen je třeba počítat s tím, že to trvá. Ve výsledku jsem proto rád, že jsem zvolil Snapdragon oproti Exynosu, testoval jsem obě verze a rozdíl ve výdrži ve standby dělá po celodenním nízkém použití třeba 20 %.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10/10+ (SM-N97**) - Obecná diskuze“