Archos 101Archos nejde zapnout

Odpovědět
bildoo
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 05. bře 2011 12:12:20
Typ mobilu / ROM: Wodafone 845

Archos nejde zapnout

Příspěvek od bildoo »

Uz se mi to kdysi stalo (tenkrat se to ale nejak vzpamatovalo), ale ted zase.
Archos mi vubec nejde zapnout. Kdyz je v nabijecce,sviti normalne ta zelena kontrolka. Ale zapnout vubec nejde.
Ani v nabijecce, ani po vybrani. A to jsem drzel i zapnuti klidne i 2 minuty a furt nic. :(
Mel nekdo neco podobneho?
Jinak jestli to dam na reklamaci, reklamoval nekdo neco v Pixmanii ? Jak to u nich funguje ?
Archose mam zhruba rok.
Dik za rady.
el_ninoo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. črc 2012 21:50:45

Re: Archos nejde zapnout

Příspěvek od el_ninoo »

Zdravím, mám velice podobný problém, měl jsem Archose v autě na nabíječce (trochu tam blbnul kontakt) Archos se vypnul a už nejde zapnout :( Ani po připojení klasické nabíječky... Dioda nesvítí vůbec - tj ani na nabíječce ani bez.. Prostě vůbec nereaguje :( Nevíte někdo co s tím ? Zakoupen u pixmanie
trilob
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: sob 07. kvě 2011 11:21:31
Typ mobilu / ROM: GoClever Fone 570Q Dual SIM Android 4.2
Tablet: Archos 101 16GB

Re: Archos nejde zapnout

Příspěvek od trilob »

po uplnem vybiti baterie nutno nabijet delsi dobu, treba 1 hodinu, a pak teprve tablet zapnout. Pozor na zapichnuti nabijecky - patri do dolni dirky! Omylem ji totiz lze zasunout i do sluchatkoveho vystupu u zapinaciho tlacitka, ale tam to pochopitelne nedobiji... Pokud kontrolka sviti, ale nejde aktivovat displej, tak zrejme jen nejde probudit - nutno vypnout dlouhym stiskem a zase zapnout. Delal to firmware starsi nez myslim 2.4.19.
Mobil: GoClever Fone 570Q, dual SIM, 5.7", Android 4.2
Tablet: Archos 101 16GB, 10", Android 2.2
SAJFA
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 15. říj 2011 14:44:02
Typ mobilu / ROM: archos

Re: Archos nejde zapnout

Příspěvek od SAJFA »

take si mi to stalo. rozhodne nejde o neprobuzeni ani o uplne vybiti jak pisou ostatni. tak nejak se to "samo" zase rozchodilo ale kdybys uz vedel o co jde a jaky je reseni, tak pisni. dik.
jirbar
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: úte 04. říj 2011 11:32:39
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5
Mobil 2 / ROM: Stará Nokia
Tablet: Lenovo Tab4 8", Huawei MediaPad T5 10"
Tablet 2 / ROM: Android Box Vorke Z6

Re: Archos nejde zapnout

Příspěvek od jirbar »

No ono je otázka zda vůbec dobíjí. Kontrolka mi různě poblikávala a někdy jsem nabíjel i 3 dny.
První Archos 101 jsem chtěl prodat za 1000 Kč. Pro jistotu dal do záruky. Vrátili mi 6000
Druhý tablet 101 G9 Turbo z druhé ruky no vrátili mi plnou cenu. Tatáž vada.
Teď půjde do záruky 101 G9. Ten již nenabíjí vůbec. Konektor microUSB se kejve.
Myslím že tyhle konektory k nabíjení stojej úplně za prd, nebo nejsou řádně upevněny.
No microUSB mají ty G9, ten první měl asi jack, ale taky blbě dobíjel.
Občas pomůže stisknout tlačítko volume (nevím zda UP nebo DOWN) a následně tlačítko start. Oboje držet až tablet problikne a pustit.
Potom vybrat volbu tlačítkem volume a tlačítko start potvrdit.
Odpovědět

Zpět na „Archos 101“