Archos 101Problém s GPS chycení satelitů

Odpovědět
el_ninoo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. črc 2012 21:50:45

Problém s GPS chycení satelitů

Příspěvek od el_ninoo »

Ahoj, hledal jsem ale bohužel nějakou odpověď co mojí otázku vyřeší jsem nenašel. Koupil jsem si nový Archos 101 G9 Turbo, když kouknu do informacích o tabletu, tak mám Verze firmwaru 4.0.7 (Android 4.0.3). Mám problém s GPS, tablet chci poměrně hodně používat na navigaci, ale prostě nemůže chytit satelity. Vždy to cca měsíc funguje a potom KO, musím udělat formát, vše do tabletu nahrát znova a potom se to zase na chvíli probere... Co jsem četl tak s touhle verzí už by problémy s GPS být neměli, nebo to jeste pořád nemají vychytané??? Nechce se mi pokaždé stahovat xGB znova a znova, kor kdyz mě to potká někde kde nebude wifi... Umíte někdo poradit jak tomu předejít? Díky moc, za 3 týdny se chystám na celkem velkou cestu a potřebuju se na tablet spolehnout... :-(
el_ninoo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. črc 2012 21:50:45

Re: Problém s GPS chycení satelitů

Příspěvek od el_ninoo »

Tak změna, už nenajde satelity ani po hard resetu :-(
el_ninoo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. črc 2012 21:50:45

Re: Problém s GPS chycení satelitů

Příspěvek od el_ninoo »

Opravdu žádná dobrá duše neporadí? Za 14dní jedu do Ruska a potřebuju aby to frčelo :-(
Jarous1
Droid
Příspěvky: 1567
Registrován: čtv 09. čer 2011 15:53:14
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Re: Problém s GPS chycení satelitů

Příspěvek od Jarous1 »

Zkus na to použít GPS Status.

A tady nějaké starší povídání o fungování GPS ode mne ;)
el_ninoo
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. črc 2012 21:50:45

Re: Problém s GPS chycení satelitů

Příspěvek od el_ninoo »

Jarous1 píše:Zkus na to použít GPS Status.

A tady nějaké starší povídání o fungování GPS ode mne ;)
Ahoj, chtěl bych ti opravdu moc poděkovat, přečetl jsem tvůj topic, stahnul programy - GPS status, GPS test a GpsFix. Zda se mi ze nejlépe funguje gspfix, ale zase tam skacou ty priblble reklamy. každopádně radši spouštím všechny 3 programy najednou, a konečně už archos najde pokaždé signál, někdy je to třeba i 15minut, ale najde :-) dřív se proste nechytl ani po 2hodinach. ještě jednou děkuji :-)
Odpovědět

Zpět na „Archos 101“