Rady a tipy pro vyvojpotřebuji...přišel jsi na web z mobilu? Nainstaluj appku..

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
xtradesman
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. črc 2016 20:42:48
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z

potřebuji...přišel jsi na web z mobilu? Nainstaluj appku..

Příspěvek od xtradesman »

Hledám jednoduché řešení, v podstatě nějaký skript..., který bych nasadil na web. Jde mi o to, aby pokud přijde uživatel na web z mobilu, tak aby se mu zobrazilo doporučení instalovat konkrétní appku.

Čili např. ten skript by měl poznat, že uživatel je na mobilním zařízení (ideálně zda na platformě Android, či Apple, či Windows, nebo pokud jsou další), a zobrazit na displeji mobilního telefonu jakýsi popup s informačním textem a odkazem do app shopu dané platformy (google play apod.).
Mělo by to uložit ideálně nějaký cookies, nevím zda to na mobilu jde, v každém případě si zapamatovat, že už bylo nabídnuto, a minimálně pro dnešek/hodinu apod. už to nenabízet (web je např. přes několik subdomén a nemá smysl to opakovaně nabízet).

Není to zadání vývoje, připadá mi to jako standardní věc, která musí být někde hotová. Ale nedaří se mi to na serverech typu codecanyon.net nikde najít, asi toho chci moc :-).

Díky předem za tipy, a pokud jsem offtopic, tak se omlouvám :-)
scurab
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: stř 10. čer 2009 10:05:44
Typ mobilu / ROM: takovej ten s kotoucem
Tablet: ka
Rom: nejsem

Re: potřebuji...přišel jsi na web z mobilu? Nainstaluj appku..

Příspěvek od scurab »

Treba tady...
https://github.com/serbanghita/Mobile-Detect" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Rady a tipy pro vyvoj“