Rady a tipy pro vyvojPřidání Jsoup

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
mirasat
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pát 26. dub 2013 20:43:02
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Přidání Jsoup

Příspěvek od mirasat »

Ahoj,
potřeboval bych vytvořit app, která by po zmáčknutí tlačítka udělala textový výpis webové stránky tak, aby se text zobrazený v aplikaci zaktualizoval dle změny textu na webu. Jelikož ta konkrétní url obsahuje vždy jen několik slov a nic víc, stačilo by, aby se text objevil v předdefinovaném okýnku. Vlastně bych ani nechtěl překlopení na web na celou stránku.
Zatím jsem sice programovaní neviděl ani z rychlíku, ale chtěl jsem zkusit tohle udělat přes Adroid Studio. Prý je potřeba přidat do Libray Dependency jsoup - abych v Central Search viděl com.jsoup:jsoup:čísloverze. Zatím jsem dokázal do AS ,,nainstalovat,, jsoup-1.11.3.jar , je tam, ale nevídím ho v Central Search.
Samozřejmě by v té app měla být i jiná funkcionalita, ale tímhle jsem chtěl začít.
Spojení AS s telefonem jsem již zvladl :palec:
Děkuji za cenné rady.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Přidání Jsoup

Příspěvek od xanthor »

Mám dojem, že sis vzal příliš velké sousto. V první řadě potřebuješ umět trochu programovat (v Javě), pak až k tomu přidáš Android. Takhle to zkoušet "naslepo" je podle mě ztráta času. Pokud se chceš naučit programovat, proč ne, jen nečekej, že to zvládneš za víkend. Jinak to podle mě nemá smysl.
Odpovědět

Zpět na „Rady a tipy pro vyvoj“