Android OSAktualizace starších tel. Samsung na Android 11 (konkrétně Galaxy A40) - zkušenosti?

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lehy_
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40 - Android 10

Aktualizace starších tel. Samsung na Android 11 (konkrétně Galaxy A40) - zkušenosti?

Příspěvek od Lehy_ » stř 07. dub 2021 9:47:48

Ahoj! ;) Na můj starší, ale stále velmi dobře šlapající Samsung Galaxy A40 dorazila aktualizace na Android 11 - One UI 3. Mám trochu obavy, zda je dobrý nápad tuto aktualizaci instalovat. Různě jsem se dočetl, že poté u tohoto tel. např. již nelze dělat screenshoty původní kombinací tlačítek, dochází ke znatelnému zpomalení, klesne výdrž baterie a někomu poté dokonce ani nešel zapnout... :facepalm: ...na druhou stranu jsem našel i pozitivní hodnocení, a teď co s tím? :?:

Gaston99
Droid
Reputace: 231
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S21 Ultra
Mobil 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy S9+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+
Tablet 2 / ROM: SAMSUNG Galaxy Watch3 (45 mm)

Re: Aktualizace starších tel. Samsung na Android 11 (konkrétně Galaxy A40) - zkušenosti?

Příspěvek od Gaston99 » stř 07. dub 2021 11:19:16

Aktualizace bych se nebál, ale je to samozřejmě na tobě... Nedávno jsem ji bez problémů aktualizoval mamce. Telefon se po aktualizaci zapnul normálně, žádného zpomalení jsem si nevšiml a baterii nehodnotím, jelikož telefon nepoužívám. Pokud pro screenshot myslíš kombinaci zapínacího tlačítka + snížení hlasitosti, tak normálně funguje...

robertBA
Androiďák!
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Aktualizace starších tel. Samsung na Android 11 (konkrétně Galaxy A40) - zkušenosti?

Příspěvek od robertBA » čtv 08. dub 2021 5:26:19

Mojej žene prišla A11 na jej A40. Kúpila ho z A9, prešla na A10 a teraz na A11. Nikdy nerobila reset, všetko jej vždy bežalo na jedničku. Aj teraz. Samsung ma prekvapil s udpdatom na tento telefón.

­    

Odpovědět

Zpět na „Android OS“