DefyDefy mini root alebo viac miesta v internej pamati

Setenx
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Defy+ + DefyXT321
Tablet: Tab3
Rom: nie v mojom okoli

Re: Defy mini root alebo viac miesta v internej pamati

Příspěvek od Setenx » čtv 26. čer 2014 8:23:51

Root a potom opatrne delete obsahu napriklad cez total commander. Pripadne prelinkovat (presmerovat) zlozky na sdkartu. Ale na play su urcite applikacie na presmerovanie zloziek (nepouzivam, tak neodporucim).

Navod na to som nevidel a kedze odstranenie (cistenie) je viacmenej osobna zalezitost tak asi ani nie je.

Don't make someone stupid! In short time more stupid people will emerge.

davext320
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: xt320

Re: Defy mini root alebo viac miesta v internej pamati

Příspěvek od davext320 » čtv 26. čer 2014 10:00:14

pro mobisek28 a ostatní jak jsem nakonec získal více paměti na defy mini - xt320:
1. provedl jsem root pomocí GetRoot (ale existují i jiné programy).
2. nainstaloval jsem titanium back up a zálohoval všechny programy (tato aplikace umí i přesouvat programy na sd kartu, zmrazovat programy jako by v mobilu nebyly či je mazat!!! - není nyní pro náš účel podstatné)¨
3. vytvořit na sd kartě externí oddíl typu ext2 a nastavit oba oddíly na kartě jako primární!!!
(já použil program partition home wizard kdy jsem zmenšil stávající oddíl a na nově vzniklém místě vytvořil nový ext 2 a následně restart founu)
4. stáhnout a nainstalovat link2sd a link2sd plus z google play
5. spustit link2sd a vybrat typ uložiště ext2 případně povolit SU pokud nás k tomu telefon vyzve
6 nyní dlouze kliknete na aplikace, které chcete uvolnit z paměti telefonu a kliknete na CREATE LINK neboli vytvořit odkaz (jinak objeví se volby co chcete přesunout - já zatrhnul vše a pamatujte volba přesunout na SD se nepoužívá, to je jiná funkce)
7. link2sd - nastavení - aktivovat automaticky odkazovat - zatrhnout vše v nastavení automatického odkazování

To je vše - máme kopu volného místa
Dave

Odpovědět

Zpět na „Defy“