Google Nexus S - ROM/ROOT/FWCyanogenMod - downgrade?

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aramon
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: úte 31. bře 2009 19:05:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A536
Rom: Mystic OS v7
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

CyanogenMod - downgrade?

Příspěvek od Aramon »

Ahoj lidi,

mám dotaz. Mám nainstalovaný CM cm-11-20141008-snaps, ale chová se velmi podivně (padají mi různé launchery, občas nezvoní a jen vibruje atd), tak uvažuju dát něco staršího, např cm-10.2.0-rc1, můžu to udělat normálně přes ten instalátor obsažený v romce? Tuším, že je to i nižší verze androida, co to udělá s aplikacemi? Přežijou, nebo budou padat? A co aplikace, které jsou jen pro Kitkat 4.4., jenž mám teď, ty už asi nerozjedu, že?

Máte někdo zkušenosti s downgrade CM?
Prodávám hasičáky, provozuju MetalSvět.cz.
Uživatelský avatar
pg.cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 02. srp 2011 14:42:44
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: CyanogenMod - downgrade?

Příspěvek od pg.cz »

Ja jsem taky sel zpatky k vyzkousenym ROM, zda se mi ze pro CM - 11 uz nam nestaci RAM pamet a vse se hodne zpomaluje.

1. Udelal jsem to tak ze jsem si nejdrive zalohoval aplikace (i s data) na titanium Backup, soucasne jsem externi uloziste radsi zalohoval do pocitace a kdo o to stoji, jeste se daji zalohovat sms-ky pomoci nejake aplikace na backup.
Predpokladam ze kontakty a kalendar mas synchronizovan s Google uctem.
2. Pak jsem si nahral na uloziste staronovou ROM kterou jsem chtel mit, pripadne kernel a jeste google-apps. Jsou to vse .zip soubory.
3. Presel jsem do Recovory (pouzivam TWRP) a udelal ciste wipe (pozor, vymazal jsem system, davlik, cash, nikoliv externi uloziste).
4. Instaloval jsem staronovou ROM, kernel a google-apps (v tomto poradi!!)
5. Prihlasil se na google ucet a synchronizoval.
6. Nahral jsem zpatky aplikace z Titanium Backup a usporadal jsem si ikonky zastupcu na hlavni plose. Jeste nove pozadi a jine drobnosti na prani prislusne k teto romce, napr. Controler k liste.
NeXus S (Rom: JellyShot-final, Kernel: Marmite 8.6 bigmem)
Huawei G620s (root)
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus S - ROM/ROOT/FW“