HTC Desire SPříslušenství, kryty, obaly, folie

Uvedení na trh: 02-2011
Kosto89
Androiďák!
Příspěvky: 367
Registrován: úte 17. kvě 2011 20:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Kosto89 »

Prosim vas poradte mi nejake dobre hands free.lebo hentie pre konske usi su maximalne nepouziteone...
Siemens C35i --> Siemens CX65 --> Nokia 6280 --> Nokia 5310 --> Nokia 6300 --> Samsung Jet --> Samsung Galaxy S --> Samsung Galaxy Ace --> HTC Desire S --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy S4 --> LG G4 --> Vernee Apollo lite --> Xiaomi redmi note 4
Hed.Lix
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: ned 10. črc 2011 21:49:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Hed.Lix »

Mám k dispozici orig. htc pouzdro PO S520 .. urcene pro desire, ale pasuje i na desire s (vyzkousene) pouzdro pouzivane 5dni, zadne opotrebeni, jeste voni novotou. Koupene v datartu v praze, uctenku dolozim.
Cena: 200,- kč

foto pozdra: http://imageshack.us/g/600/dsc00510bk.jpg/

ps: pri rychle dohode (tj. osobni prevzeti v praze) mozna sleva, vice v SZ
Aktuálně: Samsung Galaxy S3
Předchozí: Huawei Ascend G300
Uživatelský avatar
Phaeton
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 28. črc 2011 19:22:33
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB 5.0.2

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Phaeton »

Honzzza píše:Já jsem si pořídil kolébku KIDIGI ze Sunnysoftu. A dneska ji vracím. Je to obyčejná nabíječka, do které se telefon špatně strká (je nutno hledat správnou pozici) a telefon nelze vyndat jednou rukou. Při zasunutí se nespustí režim doku, musí se spustit ručne. Toto by se dle mého mělo spštět automaticky. Kolíbka je i velice lehká, takže telefon zvednete i s ní.
Takže jeslti uvažujete o kolíbce, tak tutu ne. Není to kolébka
.
je ještě někdo kdo by napsal nějaký názor na kolébku chtěl bych jenom nějakou na noční stolek pro nabíjení a nv co objednat :help:
Alcatel OT DB silver - Nokia 3310 - Nokia 6230i - Nokia 6300 - Samsung S8500 wave - HTC desire S black - LG G2 32GB black
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Traged »

delší usb kabel ... kolébka je trochu zbytečná ne?
Uživatelský avatar
Honzzza
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pon 17. kvě 2010 7:51:02

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Honzzza »

pracpost píše:delší usb kabel ... kolébka je trochu zbytečná ne?
kolébka zbytečná není, ani náhodou. Jde o pohodlnost používání. Dlouhá léta jsem používat různé palmy a vždy s kolébkou. Vynikající treo 680. Do kolébky jsem ho zlehka posadil, automaticky se spustila synchronizace (není třeba zde řešit), ale hlavně se začal dobíjet. Telefon jsem zvednul z kolébky jednou rukou, bez sebemenšího odporu.

miniUSB je děs. Pro nabíjení. Vyžaduje to jistou sílu, pak se trefit. A ještě když je to z boku. Fakt hrůza. Dle mého názoru krok zpět.

Ale nakonec mi HTC stojí v papírovém stojánku z hypernovy, a kabílek holt zapichuju ručně z boku.
Nexus 4, Galaxy Note 10.1
http://www.plisek.cz
Kosto89
Androiďák!
Příspěvky: 367
Registrován: úte 17. kvě 2011 20:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Kosto89 »

Jake mam kupit handsfree, tie original su dost shitne. Inak skusal som nokiacke hands free ale nefunguju dobre preco ?
Siemens C35i --> Siemens CX65 --> Nokia 6280 --> Nokia 5310 --> Nokia 6300 --> Samsung Jet --> Samsung Galaxy S --> Samsung Galaxy Ace --> HTC Desire S --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy S4 --> LG G4 --> Vernee Apollo lite --> Xiaomi redmi note 4
Uživatelský avatar
sejvi
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30. čer 2011 11:56:52
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od sejvi »

Dnes jsem si objednal LEVNY drzak na Desire S do auta... No nekupte to za 75Kc vcetne postovneho... :D

Obrázek
Nokia 3210 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia E52 -> HTC Desire S -> Xiaomi Mi2S 32GB -> Huawei P8
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od ramon.dexter »

sejvi: heč heč, co? :roll:

Kdybys radši dal odkaz...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
sejvi
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30. čer 2011 11:56:52
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od sejvi »

ramon.dexter: Proc hec, hec... Davam to sem z duvodu, ze se da sehnat o DOST levneji nez u nasich PREDRAZENYCH obchodech (samozrejme kvalita bude horsi, ale za ten PENIZ)...

Odkaz zde: Car Windshield Mount Cradle For HTC Desire S G7S
Nokia 3210 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia E52 -> HTC Desire S -> Xiaomi Mi2S 32GB -> Huawei P8
Kosto89
Androiďák!
Příspěvky: 367
Registrován: úte 17. kvě 2011 20:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Kosto89 »

neobjednavajte to z ciny. trva to strasner dlho kym to dojde. dajte ebay.co.uk tam su tie iste veci a dojde to do tyzdna
Siemens C35i --> Siemens CX65 --> Nokia 6280 --> Nokia 5310 --> Nokia 6300 --> Samsung Jet --> Samsung Galaxy S --> Samsung Galaxy Ace --> HTC Desire S --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy S4 --> LG G4 --> Vernee Apollo lite --> Xiaomi redmi note 4
pe73
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 08. srp 2011 10:00:49

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od pe73 »

Všechny tyhle alá originály stojí za h...., ale hlavní problém Desire S je umístění microUSB portu na boku, což trochu eliminuje výběr použitelných držáků. Takže z tohoto pohledu je pro mě jasným vítězem originál držák CU S470 http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-htc-cu-s470/ je sice drahý, ale zdaleka nejpoužitelnější.
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Traged »

i na gb ebay muze prodavat prodejce z ciny, hlavne za 20 folii dam 4 dolary, a klidne pockam 3 týdny.... poštovné je zdarma. A jsou to kvalitní pet folie...
hensel
Stálý androiďák
Příspěvky: 126
Registrován: pon 18. dub 2011 20:36:21
Typ mobilu / ROM: SE Xperia RAY

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od hensel »

Kosto89 píše:neobjednavajte to z ciny. trva to strasner dlho kym to dojde. dajte ebay.co.uk tam su tie iste veci a dojde to do tyzdna

a odkud myslíš, že to chodí? z Anglie chachá nenech se vysmát ikdyž to koupíš na anglickým ebay tak to jde většinou z Číny ;-)
nemám rád lidi co si hrajou na bohy a jen machrujou, člověk když udělá chybu tak se omluví a pokud se dočká ještě většího hnusu tak to ukazuje jen na jedinou věc a tou je výchova
hloupost člověka se mi opět potvrdila
Kosto89
Androiďák!
Příspěvky: 367
Registrován: úte 17. kvě 2011 20:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Kosto89 »

jaaj. sak si zaskrknes lokaciu itemu na UK a vsetko su len veci z UK. Ja ked objednam takto tak to mam do 5 dni doma a nie aby som cakal 3 tyzdne..
Siemens C35i --> Siemens CX65 --> Nokia 6280 --> Nokia 5310 --> Nokia 6300 --> Samsung Jet --> Samsung Galaxy S --> Samsung Galaxy Ace --> HTC Desire S --> Samsung Galaxy S2 --> Samsung Galaxy S4 --> LG G4 --> Vernee Apollo lite --> Xiaomi redmi note 4
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od LivArt »

protože to buď příjde expresem nebo si to ten obchodník objednal z číny ve velkým a prodává po ebay ;) Stejně můžeš začít nakupovat třeba na allegru...
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Traged »

také platí, kdo si počká, ten se dočká....
korenisko
Androiďák!
Příspěvky: 449
Registrován: ned 31. říj 2010 8:56:55
Typ mobilu / ROM: Galaxy S6
Tablet: ZenPad Z380kl

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od korenisko »

Pridávam obrázok fólie po aplikácii. Je to screenShield (cz). Bol to fajny stres :D

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Galaxy S6 & ZenPad Z380kl
Uživatelský avatar
mbloodk
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. dub 2011 21:10:41
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od mbloodk »

Zdravím, používá někdo origo pouzdro od HTC ? jaký na něj máte názory ? netlumí moc vybrace/zvuky ? jak v něm sedí telefon a jak dobře se vytahuje ? případně jaké pouzdro by jste doporučili z kterého by se telefon dobře vytahoval :) (ps nechci gelová atd)
HTC Desire S -> Nexus 4 (Purity ROM)
Per Aspera Ad Astra. Si vis pacem para bellum. The only easy day was yesterday!
Uživatelský avatar
Phaeton
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 28. črc 2011 19:22:33
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB 5.0.2

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Phaeton »

Konečně můžu přidat svůj názor na Kidigi kolébka pro HTC Desire S - horizontální a jsem "naprosto" spokojen s výsledkem po menších úpravách to jest, napájecí kabel ke kolébce je k ničemu (nahrazen orig.) nabíjí tak strašně pomalu a málo "jako USB kabel s chiny" nyní OK
abych pohodlně mohl DS vytahovat či vracet jsem přilepil kolébku k nočnímu stolku oboustrannou páskou. Výsledek jsem nadšen a spokojen pohodlně se nabíjí a můžu ho využít jako noční hodiny - https://market.android.com/details?id=n ... rch_result
Alcatel OT DB silver - Nokia 3310 - Nokia 6230i - Nokia 6300 - Samsung S8500 wave - HTC desire S black - LG G2 32GB black
luki100
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09. zář 2011 19:46:09
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od luki100 »

Co říkáte na tohle ? Bude to k nečemu ? :lol:
http://www.ebay.com/itm/NEW-HTC-DESIRE- ... 408wt_1270
ZASO
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 30. srp 2011 19:55:30
Typ mobilu / ROM: Desire S

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od ZASO »

keby tam este par veci pridaju, tak tank z toho postavis...
Uživatelský avatar
mbloodk
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. dub 2011 21:10:41
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od mbloodk »

Ten gelovej obal i ten kozenej vypadaj dobre :) a za tu cenu i usb kabel navijeci, nabijecka atd. No přemejšlím o kvalitě ... nabiječky bych se možná bál no :D kabel asi taky nebude extra spolehlivej ale ostatní vypadá vcelku dobře.
HTC Desire S -> Nexus 4 (Purity ROM)
Per Aspera Ad Astra. Si vis pacem para bellum. The only easy day was yesterday!
Uživatelský avatar
sauron_xxx
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: pon 25. dub 2011 20:23:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5 WiFi

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od sauron_xxx »

mbloodk píše:Zdravím, používá někdo origo pouzdro od HTC ? ....
Pouzdro mám od začátku a je super. Původně jsem si koupil Krusel a to letělo do koše týden po koupení. Teď už mám asi 1/4 roku originál od HTC a prostě nemá chybu.
Na pouzdře je takový proužek, za který zatáhneš a mobil povyjede z pouzdra a dá se pěkně uchopit. Pokud je mobil v pouzdru, tak je proužek celý zasunutý a ten konec, za který se proužek chytá má takový malinkatý magnet (neviditelný) takže pěkně drží na tom pouzdru a neblimbá :-). Jinak pouzdro je z kvalitní pevné kůže a před displejem je polstrování.
Rouhodně doporučuji.
Cicoo
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 05. zář 2011 16:27:55
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od Cicoo »

ja mám nabíjačku do auta http://www.gsm-shop.sk/prislusenstvo/na ... ousb-blist. telefón nabije skoro tak rýchlo ako na originálnej nabíjačke cez sieť, a ešte v tme na nej pekne svieti logo HTC :)
držiak do auta mám tento http://www.gsm-shop.sk/prislusenstvo/dr ... originalny je ale iný ako na fotke v tej umelej hmote má diery na foták, led blesk a reproduktor, môžem ho odfotiť ak by niekto chcel, telefón v ňom dobre drží , nehýbe sa a zatiaľ sa ani neodiera plast po bokoch (dúfam že ani nebude), no to zistím po dlhšom používaní.
telefón nosievam v puzdre http://www.gsm-shop.sk/doplnky/puzdra/f ... zka-cierna veľkosťou presne pasuje + mám nalepenú invisible shield fóliu , tá sa mi nepáči je gumená na dotyk, keď trochu viac pritlačím nešmýkajú sa dobre prsty po nej, a pri odoberaní krytu sa mi posunula a vytvorila takú vlnku a keď som to naprával tak mi pod ňu chytilo aj prach a okraje kde sa mi to posunulo a odlepilo sú teraz také ako keby "neprilepené" ....
Siemens a35 -> Nokia 3310 -> Siemens s55 -> Siemens m55 -> Motorola v620 -> HTC S310 -> HTC P3600 -> HTC Diamond -> HTC Desire S Black
Uživatelský avatar
mbloodk
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. dub 2011 21:10:41
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od mbloodk »

to sauron: a jak je to s utlumením hlasitosti vyzvánění případně vybrací ? je to nějak znatelné ?
HTC Desire S -> Nexus 4 (Purity ROM)
Per Aspera Ad Astra. Si vis pacem para bellum. The only easy day was yesterday!
Uživatelský avatar
sauron_xxx
Androiďák!
Příspěvky: 293
Registrován: pon 25. dub 2011 20:23:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5
Tablet: Samsung Galaxy Tab S 10.5 WiFi

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od sauron_xxx »

Já mám hlasitost na max a i v pouzdře to řve jak tygr :D
Vibrace jsou také slušné, nepociťuji žádné ztlumení, sedí to v pouzdře dobře, takže se to pěkně přenáší na povrch.
Uživatelský avatar
mbloodk
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. dub 2011 21:10:41
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od mbloodk »

Díky zkusím ;)
HTC Desire S -> Nexus 4 (Purity ROM)
Per Aspera Ad Astra. Si vis pacem para bellum. The only easy day was yesterday!
PanFiluta
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 11. srp 2011 8:29:34

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od PanFiluta »

Zdravím, hlásím že se mi úspěšně povedlo zprovoznit dokování Desire S v pouzdru.
Jako pouzdro jsem si vybral
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/173PCM-04 ... ire-s.html
a jako dokynu nejlevnější
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/101PSC-10 ... jecka.html

V originálním stavu s pouzdrem je hrozně těžké natlačil tam telefon natolik, aby se začal nabíjet. Naštěstí dock je extrémě jednoduchý na rozmontování a stačí měý plast kolem USB portu malinko rozšířit a port povysunout aby byl z dokyny více vystouplý. Následně zafixovat třeba tavnou pistolí. Je to práce cca na půl hodiny a není potřeba ani zručnost:)

Dokyna je vcelku pěkná, obsahuje pár závaží, ale o něco těžší by mohla být. Je trochu škoda že do dokyny se zapojuje mini usb kabel a ne micro...to je trochu plýtvání. Součástí balení je i nabíječka, vypadá že jde o skutečně levný model.

Za 259kč je to super výrobek, automatickou detekci dokování samozřejmě nemá.


Co se týče pouzdra, je to přímo perfektní. Chrání telefon na zádech a po stranách, takže se ho nemusíte bát položit ani na ne příliš vhodná místa. Sedne dokonale a ani se nehne. Nebrání dosažení žádného konektoru a nezvyšuje tlouštíku telefonu. Boky malinko vystupují takže telefon neleží přímo na displayi. telefon se lépe drží v ruce, je to jistější a méně klouže.
Jediný problém je sundávání, jde to opravdu těžce (možná je na to fígl), ale zatím se mi to bez pomoci páky ze sluchátkového jacku nepovedlo.
Uživatelský avatar
sejvi
Stálý androiďák
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 30. čer 2011 11:56:52
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od sejvi »

PanFiluta píše: Jediný problém je sundávání, jde to opravdu těžce (možná je na to fígl), ale zatím se mi to bez pomoci páky ze sluchátkového jacku nepovedlo.
Pri sundavani pouzivam KREDITKU, pomoci KREDITKY to jde dobre... ;)
Nokia 3210 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia E52 -> HTC Desire S -> Xiaomi Mi2S 32GB -> Huawei P8
PanFiluta
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 11. srp 2011 8:29:34

Re: Příslušenství, kryty, obaly, folie

Příspěvek od PanFiluta »

sejvi: Děkuji, kreditka je super.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire S“