HTC Desire SNaběhne logo HTC potom zhasne a už nic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
derkap
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: PMP5570C

Naběhne logo HTC potom zhasne a už nic

Příspěvek od derkap » úte 02. zář 2014 20:27:24

Moc prosím o pomoc.Mám HTC Desire S na kterém se po zapnutí objeví logo HTC zahraje se ´vodní melodie a pak zhasne display a je vidět že svítí pod ním podsvícení jenak nic.Zkoušel jsem i podržet volume down + power a dát factory reset ale nic nepomohlo.Jsem úplný začátečník tak netuším coby mohlo pomoci.Prošel jsem diskuzí a všude se píše o romce a root ale mám z toho hlavu totálně péru.Můžete mi někdo prosím pomoci.Moc díky Pavel

travma
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Naběhne logo HTC potom zhasne a už nic

Příspěvek od travma » ned 19. říj 2014 10:30:05

Mám podobný problém a jsem celkem vytočený..... Po nainstalování jedné appky mi začal blbnout Google Play, tak jsem si s tím hrál a odinstaloval jsem i samotný GP. Problémy ovšem pokračovali tak jsem se dostal až k návratu k továrnímu nastavení a pak začlo peklo. Nejdříve se mob. normálně zapnul a nastavil jsem základní věci (čas, datum, jazyk....) jenže místo toho aby mi naběhla "plocha" vyjel spouštěcí obrázek HTC, ale mobil byl normálně zapnutý a třeba na nastavení wifi jsem se dostal. Nicméně s tím telefonem nešlo nic dělat tak jsem chtěl udělat Hard reset (volume down + power) ale situace byla stejná. Teď mob. zapnu, najede logo HTC a zazní "znělka" ale tím to končí a v zápětí se telefon vypne...... Prosím o nějakou radu jak to vyřešit....

Odpovědět

Zpět na „HTC Desire S“