HTC Desire SInštalacia Androidu :)

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bauer224
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Inštalacia Androidu :)

Příspěvek od bauer224 » ned 26. říj 2014 12:04:21

Ahoj ! Som Tu nový a chcem sa vás opýtať či neviete niejaký návod na inštalaciu androidu z boot.img :)
Mám mobil HTC Desire S a chcem tam dať tento Android : http://forum.xda-developers.com/htc-des ... a-t2845700
Vopred ďakujem :)
S pozdravom Lukáš ...

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 5x
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Stock (Oreo)
Kontaktovat uživatele:

Re: Inštalacia Androidu :)

Příspěvek od Mishack » ned 26. říj 2014 12:49:30

Škoda, ze tu nemame sekci s návody ... a škoda, že neexistuje Google ... OH WAIT!
http://androidforum.cz/desire-s-a-jellybean-t35440.html
http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_saga

(Btw, AFAIK boot.img je pouze "zavadec" ne? Z toho se neinstaluje system.)
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root)
www.mishack.cz | Google+

Autor tohoto vlákna
bauer224
Nové Androidě

Příspěvek od bauer224 » ned 26. říj 2014 12:57:34

Googlil som trošku :D A boli tam same blbosti ako napriklad ta inštalácia z boot.img

droid1221
Stálý androiďák
Reputace: -19
Typ mobilu / ROM: Mi4c Mokee 6.0.1

Příspěvek od droid1221 » ned 26. říj 2014 12:59:24

Nevím kde jsi vytáhl tu blbost s boot.img ale tato rom se instaluje z cwm/twrp recovery. Na instalaci recovery potřebujete root.

Návod: 1. Povolte instalaci z neznámých zdrojů : Nastavení-Zabezpečení-Neznámé zdroje
2. Povolte ladění usb: Nastavení - Info o Telefonu- 10x klepat na číslo sestavení. Pak se vrátit do hlavní stránky nastavení a zvolit možnost pro vývojáře a povolit ladění usb .
3.Stáhnout a nainstalovat framaroot odsud: http://forum.xda-developers.com/apps/fr ... t-t2130276 (úplně dole)
4. Vybrat Install SuperSU a jednoho z těch dvou jmen když to vyhodí succes tak restartovat telefon.

Instalace cwm/twrp
1: stáhnout tuhle recovery : download2.clockworkmod.com/recoveries/recovery-clockwork-5.0.2.0-saga.img a přesunout rovnou na sd kartu nebo do interní paměti (do žádné složky!)

2.Potom stáhnout tohle: https://play.google.com/store/apps/deta ... ools&hl=cs zvolit Flash Recovery a vybrat možnost Other from storage a zvolit tu recovery. A potvrdit že to chcete flashnout. Čekejte než se dokončí instalace.

3. Hotovo nyní máte cwm recovery ve vašem telefonu. :)

Zálohuj si všechny aplikace a systém v recovery kdyby se něco nepovedlo viz. návod

1. Zálohovat aplikace tímhle : https://play.google.com/store/apps/deta ... ckup&hl=cs
Instalace rom: 2. Stáhnout rom která bude pro váš telefon. A dát ji zase rovnou na sdkartu
3. Nastartovat telefon do recovery tímhle : https://play.google.com/store/apps/deta ... boot&hl=cs v aplikaci zvolit RebootRecovery.
4.V recovery najet tlačítkem zeslabení na backup and restore potvrdit tlačítkem vypnutí potom tlačítkem vypnutí zvolit backup a počkat než se dokončí záloha
5.Po dokončení zálohy zvolit Go back a potom zvolit Wipe data/Factory Reset, Wipe cache, a v Advanced zvolit Wipe Dalvik Cache
6.Potom zvolit Install Zip from SDCARD, pak Choose zip from SDCARD potom vybrat tvoji ROM (systém co chceš instalovat a potom potvrdit že ji chceš nainstalovat.
7. Potom zvolit Reboot now a vyčkat 10 minut než se telefon spustí.
8. Hotovo užívej si systém
Pokud jsem ti pomohl dej mi palec nahoru. :) :palec:
Život je svině ale vepřový mám rád :D

Autor tohoto vlákna
bauer224
Nové Androidě

Příspěvek od bauer224 » ned 26. říj 2014 15:17:27

Ahoj ! :) Takže nainštaloval som Framaroot a ked som ho otvoril tak vv Select an action to execute after root bolo Install SuperSU
Nižšie pod tým je Select an exploit in list above to potentiallly root your device tam bolo napisne "Gangalf" Klikol som na to a napisalo : "Failed :-) ... Try another exploit if avaible (Error #5)"

droid1221
Stálý androiďák

Příspěvek od droid1221 » ned 26. říj 2014 15:28:46

Vyzkoušel jiného exploieta než Gandalf :) Pokud ani to nepůjde tak si najdi ovladače a nainstaluj je takhle :Kliknou pravým tlačítkem na Tento Počítač dát Vlastnosti -Hardware-Správce zařízení a po připojení telefonu se zařízení ve správci zobrazí tak na něj pravým tlačítkem klikni a dej aktualizovat ovladač. Pak zvol instalovat ze seznamu či daného umístění a vyber cestu do složky s rozbalenými ovladači.

1. Nainstaluj tohle do pc : http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... id-root/?g

2.Připoj vypnutý mobil a klikni na tlačítko root a počkej na dokončení jestli to bude hlásit nepřipojené zařízení tak přeinstaluj ovladače :)
3. Užij si root.
Naposledy upravil(a) droid1221 dne ned 26. říj 2014 15:33:58, celkem upraveno 2 x.

aldabubo
Moderátor
Reputace: 41
Typ mobilu / ROM: Note 3 SM-N9005 AryaMod 8.3
Mobil 2 / ROM: SGS4 i9505 Omega v41
Tablet: Asus Transformer TF701
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aldabubo » ned 26. říj 2014 15:30:21

Vyber ten druhý exploit...
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
SGS1 i9000 a SGS2 i9100 - základ Stock + CFrootKernel + Odin

Mishack
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » ned 26. říj 2014 15:31:00

:facepalm:
Na něco se ptas, odpovime, posleme několik návodů a ty si nakonec stahnes nejaky stupidni klikatko. Kliknes, nic. A si v loji...
Hezky si zkus znova precist to, co jsme poslali. Je to moc slozity? Tak se ne to vykasli. Nema to cenu. Akorat ten telefon doje*es...
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root)
www.mishack.cz | Google+

droid1221
Stálý androiďák

Příspěvek od droid1221 » ned 26. říj 2014 15:36:30

Mishack: Tak když mu ten Frama nejde tak mu posílám tohle nevím co je špatně a já kde můžu pomůžu tak se snažím :)

Mishack
Kyborg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » ned 26. říj 2014 15:39:17

@droid1221: To bylo na původního tazatele. Ty jsi mezi tim odpoveděl, tak to skocilo az pod tvou odpoved.
www.mishack.cz | Google+

LivArt
Terminátor
Reputace: 243
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LivArt » ned 26. říj 2014 16:19:37

Základní chyba je ta, že do Desire S se flashnují ROMky trochu jinak, než ukazuje Droid.
Všechny důležitý věci (návody) najdeš tady. Podle verze HBOOT budeš buď odemykat bootloader oficiálně a flashovat custom recovery nebo dělat S-OFF. A pak, až budeš mít custom recovery, tak buď jen naflashuješ ROM nebo po ní ještě flashneš boot.img z té ROM (pro unlocked bootloader a S-ON).
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
bauer224
Nové Androidě

Příspěvek od bauer224 » ned 26. říj 2014 16:20:13

Iný exploiet tam neni :)

Odpovědět

Zpět na „HTC Desire S“