HeroVyzvánění

Uvedení na trh: 07-2009
Odpovědět
Weidmann
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pon 08. bře 2010 22:07:28

Vyzvánění

Příspěvek od Weidmann »

Po aktualizaci na 2.1 jsem zjistil, ze telefon umi při vyzvánění pohybem ztišit zvuk, ale nechodí mi to korektně, tak bych se chtěl zeptat, zda někdo neřešil stejný problém.
Nejdříve jsem si myslel, že jsem si to nějak *** kdyz jsem testoval různý lunchery,ale po resetu telefonu jsem zjistil, ze to chodí stále stejně.
Divný akorád je, že někdy to jde a někdy ne. Trochu jsem to pozoroval a zjistil, ze kdyz jsem s telefonem pracoval a vypnul (display), prozvonil se, tak to slo a kdyz ho mam za pasem a byl dlouho vypnutej (display) tak to nechodi... Jako by mu chvili trvalo se rozjet ze spanku a mezitim se neaktivuje mod pro polohy, ale podle me je to blbost, ale přijde mi ze by to neco mohlo mit spolecneho. Kazdopadne nemam vypnutej mod pro zmenu polohy.
Pokud ma nekdo stejnej problem, budu rád za každou radu.

Weidmann
Nexus 5 - 16GB black with Android 5
jarkametelka
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: úte 15. pro 2009 21:49:29

Re: Vyzvánění

Příspěvek od jarkametelka »

No já jsem to dneska taky koumal během dne a mě to na mém telefonu funguje korektně (prozatím) a to jak po delší době v pohotovostním režimu tak když jsem se několikrát během krátké chvíle prozvonil, tak nevím kde by mohla být u tebe chyba, pokud ti to nefunguje jak má..ale jinak celkem zajímavá vychytávka :yes:
hosic
Stálý androiďák
Příspěvky: 207
Registrován: stř 10. bře 2010 11:20:33

Re: Vyzvánění

Příspěvek od hosic »

Mam stejny problem. TElefon si co se tyce zvoneni dela co chce - jednou zvoni, kdyz dotycny vola za 10 min tak nezvoni. Nebo u jednoho cloveka zazvoni a u druheho ne. To vypnuti zmenou polohy na to nema vliv. Dost nahovno. Man u kazdeho cloveka stejny vyzvaneci ton. Dost nahovno.
J3 (2016) SM-J320F + TWRP+root + link2SD
Bylo: Psion s3a, 5mx; HP Jornada 620; Palm Tungsten T, T2, T3; HP hx4700; HTC HD, Hero, Wildfire S; Galaxy Tab 10.1; Nexus 7 3G (v.2012); Note 10.1 (16GB, 3G), Lenovo Miix 2 11" (Win 8.1 Pro), S3, Note 3, Xperia Z3C
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzvánění

Příspěvek od Krokodyl »

TO hosic: stejný problém rozhodně nemáš, téma je o ztišení při změně polohy telefonu ne že nezvoní vůbec.
Jaký máš telefon, jakou rom?

P.S.: a ty výkaly si klidně odpust
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Weidmann
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pon 08. bře 2010 22:07:28

Re: Vyzvánění

Příspěvek od Weidmann »

Tak nastesti mi zazvoni vzdycky, ale ted kdyz jsem si zapnul animaci oken na plno, tak mi zvuky chodi cca 5s po vybraci :-) Kazdopadne si myslim, ze u me to ma neco spolecnyho s tim vykonem, ze to telefon nechce zvladat... :-(
Nemam ted moc cas to resit, tak nemam ani novy poznatky.
Nexus 5 - 16GB black with Android 5
einstee
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: pon 17. kvě 2010 16:50:34
Typ mobilu / ROM: Nexus S + HTC Hero
Tablet: Asus Transforer

Re: Vyzvánění

Příspěvek od einstee »

Co som si ja vsimol, tak to stisovanie funguje iba, ked bol telefon pred zdvihnutim v kludovom stave (napr. polozeny na stole). A si myslim, ze je to aj v celku logicke. Ked ho mate vo vrecku a mobil by sa stisil pri sebemensom pohybe, tak aspon ja osobne by som z toho nebol velmo nadseny. :no:
HTC Hero FroidVillain 1.7.3, Nexus S original rom 2.3.6 + ROOT
Momentalne sa pohravam s ICM na Nexuse a zatial spokojnost.
Weidmann
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pon 08. bře 2010 22:07:28

Re: Vyzvánění

Příspěvek od Weidmann »

No mě to celkem vyhovuje, i kdyz s Desirem je to podstatně citlivější a zvuk se stiší hned.

Mám další postřeh, že mi to občas nefunguje (co se da delat), ale co me vice stve a to jsem myslel, že je jen kdyz mam zapnuty, aby se telefon stisil pri zmene polohy, ze kdyz mi nekdo vola, tak cca po 4s telefon cca na 2s stichne a pak zvoni normalne dal. Děla to z 90% vždy(s vypnutym i zapnutym ztisenim pri zmene polohy i kdyz zmenim zvuk vyzvaneni, jinak na upozorneni (sms) problemy nedela), ale nedokazu zjistit kdy to udela a kdy ne.

Vyzkousim vsechny napady, tak jen piste, díky.

Weidmann
Nexus 5 - 16GB black with Android 5
Weidmann
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pon 08. bře 2010 22:07:28

Re: Vyzvánění

Příspěvek od Weidmann »

Tak jsem měl drobet casu na testy, tak jsem zjistil, ze to zasekavani vyzvaneni po cca 2s dela jen u formatu *.ogg a u *.mp3 zatim slape v pohode. Co se tyče ztišení po zmene polohy tak jsem moc nepostoupil, ale zjistil jsem, ze funguje i kdyz si vypnu rotaci telefonu, ale neztisi se vzdy, tak s tim zatim nemam reseni.
Snad to někomu pomuze, pokud by se vyskytl stejny problem.

Weidmann
Nexus 5 - 16GB black with Android 5
hankys
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 25. srp 2011 20:44:14
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Re: Vyzvánění

Příspěvek od hankys »

Mam HTC Wildfire S poměrně nově tzn nemám moc zkušenosti s Androidem jako takovym, Root nemám ale mám stejný problém, Telefon si dělá co chce!!! Osobně chci tuto možnost vypnout a aby zvonil normálně. Telefon se ale i při vypnuté funkci ztišuje a poměrně mě to už **** !!! Nevíte někdo něco čím bych to mohl odstranit?? Děkuji za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Hero“