Huawei Ideos X5 - obecná diskuzeSprávce zařízení

Huawei

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
morganzd
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 26. zář 2011 21:09:59
Typ mobilu / ROM: Huawei Ideos X5

Správce zařízení

Příspěvek od morganzd »

Zdravím,
položka Vyberte správce zařízení (pod Poloha a zabezpečení) je prázdná. Ani není žádné lokální menu, kterým by se dalo něco (nějaký správce zařízení) přidat. K čemu to slouží?
Díky
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Správce zařízení

Příspěvek od xanthor »

To slouží k přidělení speciálního oprávnění (nevím přesně jakého) různým programům. Např. já mám nainstalovaný Tasker a mám v tomto menu možnost přidělit toto oprávnění Taskeru.
morganzd
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 26. zář 2011 21:09:59
Typ mobilu / ROM: Huawei Ideos X5

Re: Správce zařízení

Příspěvek od morganzd »

Zdravím všechny,
oživil bych toto vlákno...
Určitě se tu najde mraky lidí, kteří mají nastavenu synchronizaci s firemním exchange email účtem na tomto mobilu v androidu 2.2. I já jsem jí měl, ještě včera... bez správce zařízení, přestože ostatní kolegové na jiných přístrojích ho měli (aktivoval se jim při první synchronizaci; mě né, ale fungovalo mi to)
Včera při kontrole pošty na mě vyskočilo okno s žádostí o povolení správy, správce zařízení se aktivoval, donutil mě nastavit si zámek obrazovky. Email fungoval. Nicméně jsem si říkal proč to, když doteď to fungovalo bez toho. Tak jsem klikl na checkbox správce zařízení a ten né že by se deaktivoval, ale zcela zmizel ze seznamu. Od té doby se nemůžu připojit k exchange serveru...
Nějaká rada? Reset do továrního nastavení nepomohl, exchange účet už nevytvořím, protože se nepřipojí...
Prosím o radu.

Díky,
Zdenek
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ideos X5 - obecná diskuze“