LauncheryMaximálně nastavitelný Lightning Launcher v14.beta4-10.03.2019

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

mickielli15
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vodaf. Smart II - HTC Desire X - Sony Xperia Z+Z1

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od mickielli15 » čtv 24. pro 2015 0:05:18

Já se k němu pořád vracím. Dlouho jsem používal Apex free, pak Lighting, pak dlouho Nova placený, nakonec jsem se vždycky vrátil na LL, ale - přesně jak někteří píší, z důvodu nedostatku času a někdy z důvodu chybějící funkce (nebo spíš z důvodu nepochopení, jak na ní :DD ) jsem zase vždy odešel. Teď mám s touto novou verzí fázi, kdy jsem věrný Lightingu.
Je ale pravda, že:
1) Lighting Launcher je o několik kategorií a řádů před ostatními, co se konfigurovatelnosti čehokoliv týče, z čehož logicky vyplývá, že pokud člověk chce využít jeho potenciál, musí se tomu trochu věnovat.
2) Pokud se v tom člověk hrabat nechce, běžně pokročilému uživateli stačí pár chvil na seznámení a bude sloužit stejně (nebo lépe), jako ostatní konkurence.
3) Nekoupit si to za momentální akční cenu je jako nekoupit si prudce návykovou hru, která je navíc i užitečná. Má nekonečno levelů a slouží poplatně tomu, jak šikovný je hráč a jakou má představivost :) Já osobně jsem nic užitečnějšího za dvacku na mobil nekoupil (možná by šlo ještě uvést Smart Notify, kterou dělá Čech a je taky perfektní).

A teď mám i dotaz. Protože jsem tu nebyl dlouho, nevím, jestli se něco změnilo ohledně problému, který jsem tu psal v minulosti. Aby to tu nepřekáželo, dám to do spoileru:
Spoiler:
mickielli15 píše:Po čase zase ahoj Rebasi a ostatní.

Chci se zeptat na jednu věc ohledně lockscreenu (možná se to týká i ostatních ploch): když si na lockscreen přidám položku, třeba aplikaci, dynamický text apod., můžu jí v klidu nastavit takové chování, aby po kliknutí nic nedělala, ale po tahu gestem (např. tah dolů) se spustila akce mnou určená. Takže vše funguje. Když si ale přidám widget, nejsem schopen naučit ho takto "poslouchat". Buď je "klikatelný" a spustí se jeho default funkce po kliknutí, nebo klikatelný není, ale nefunguje na něm ani gesto. Lavíroval jsem s nastavením kombinací "dotyk", gesto" a "klikatelný", ale nepodařilo se mi dosáhnout stavu, aby widget nereagoval na kliknutí, ale na gesto ano. U ostatních přidaných položek (právě kromě widgetů) se mi toto daří nastavit bez problému. Ale i když na widgetu nastavím přesně takové parametry, jako na jiných, než widgetových položkách, widget prostě trucuje. Buď reaguje, ale nenechá si zakázat kliknutí, nebo nereaguje a tím pádem nefunguje ani gesto... já prostě chci dosáhnou toho, aby widget nereagoval na kliknutí, ale aby se spustil POUZE gestem (např. tahem dolů)... díky za jakékoliv podněty.
1sefko píše:Pridrž prst na widgete, zvoľ Uprav položku/Více.../+/ odznač položku "Klikatelné" a dole si povoľ gesto a priraď k nemu akciu.
rebas píše:S tím nastavením widgetu si asi teď nic neuděláš. Zkusil jsem tento problém Pierrovi popsat, třeba časem něco udělá. Teď to ale nevyřešíš.

Buď ho necháš klikatelnej, nebo mu klikání zakážeš, ale to je tak vše. Na tažení třeba doleva to prostě nereaguje. (myšleno že nastavíš tuknutí na nic nedělat a gesto třeba doleva nastavit na spust položku). To hold nefunguje.
1sefko píše:Škoda, myslel som, že to nastavenie gest funguje, ale teraz som to skúšal a skutočne to nejde.
.. nevím, jestli něco dělám blbě, ale zdá se, že toto stále nejde...

Mějte se dobře a šťastný Vánoce. M.

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od rebas » čtv 24. pro 2015 1:16:10

Furt to nejde, zkusil jsem to zadat sem:
http://www.lightninglauncher.com/flyspr ... task_id=87

Tady je odpoved: Widgets are special: they are like blackboxes. For instance the launcher has no knowledge of the tap action, because the widget can use the whole area to launch an app, or do something else. The launcher is not aware of this. I remember a discussion about this a long time ago indeed. At the moment I would say that the only good solution is to put a blank item over the widget and configure action to launch the desired app upon tap or swipe (if possible).

Ok, understand. But why is gestures tap for widget, if user cannot doing change? 

This isn't that tap isn't working: it works, but in addition the widget does process the tap event. The missing part is to disable the widget "on tap" behavior, but the launcher doesn't know whether the widget will use it, it could use a swipe too.

reseni je tedy:
Wigetu mas zakazat dotyk a pred ten widget vlozit prazdnou polozku, ktere nastavis gesta jak potrebujes.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8.1- 14.01.2016

Příspěvek od rebas » čtv 14. led 2016 10:18:29

Dnes byla vydána první aktualizace LL v roce 2016. Sice malá, ale je je. Je vidět, že i v novém roce Pierre pracuje jako v předešlých letech.

Lightning v12.8.1 / 2514 2016-01-14 09:44

Fix crash when toggling snapping while moving an item in edit mode
Fix crashes and completion issues in the script editor

Dnes jsem dodělal ještě nějaké aktualizace na českém jazykovém balíčku.
Pokud je tu někdo, kdo má LL nainstalovaný na androidu 6, prosím udělejte mi screenshot obrazovky týkající se nastavení práv pro LL. Moc by mi to pomohlo, je tam hodně textů k přeložení, bohužel netuším jak se ty texty používají a nevím jak to přeložit. (já mám pouze android 4.4.2 kitkat, tudíž se mi texty nezobrazí). Díy
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3

mdrimal
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG L9 Optimus

Příspěvek od mdrimal » ned 24. led 2016 18:59:50

Ahoj všem, používám LL již delší dobu a teď na LG G3 Android 6.0 MM, dle mého jeden z nejlepších launcherů.
Mám ovšem jeden problém.
Když chci přidat widget na plochu, v seznamu se mi nezobrazují všechny vidgety.
Jedná se hlavně o originály od LG např hodiny atd.
Co s tím?
Díky za radu.

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » ned 24. led 2016 19:18:24

S tím bohuzel nikdo nic neudela... At si nainstalujes jakykoliv jiny launcher. Problem je v tom, ze vyrobce (v tvém případě LG), schvalne umoznil pouzivat sve widgety pouze přes svuj stock launcher.

mdrimal
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG L9 Optimus

Příspěvek od mdrimal » ned 24. led 2016 19:41:29

Díky

elka
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000 - Nexus ROM

Příspěvek od elka » čtv 25. úno 2016 19:31:25

zdar borci,
tak jsem zakoupil LL a jsem fakt nadšenej (asi proto, že jsem hračička a telefon mám proto, abych pořád něco nastavoval a vylepšoval :-)
před tím jsem používal Action launcher verzi 2, ale pak mě autor celkem nas*** verzí 3 a tak jsem ho přestal používat
v LL jsem si vytvořil prakticky lepší variantu AL, ikdyž je fakt, že to zabralo nějaký čas

rád bych využil nabídku od rabase ohledně rad s nastavováním LL:
rchci využít LL pro vytvoření lock screen (zatím používám lock screen widgets, ale chci na lock screen dát i appky) - ale používám zabezpečení gestem a moc se mi nelíbí, že musím nejdříve odemknout lock screen LL, pak se dostanu na androidí lock screen kde musím zase odemknout a teprve pak můžu zadat gesto
jde ten androidí lock screen nějak přeskočit rovnou ke gestu ?
nebo lépe - můžu v LL nastavit v lock screen zabezpečení gestem ?

díky
eLKa

Baset
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Asus Padfone 2
Tablet: Lenovo Yoga 2 Pro

Příspěvek od Baset » pát 26. úno 2016 18:27:10

No myslím že v LL nejde nastavit gesto na odemknutí (teda jestli myslíš nakreslit vzorec na tečky)... Jde pouze ten klasický locker a nebo na nějakou položku/obrazovku si nastavit gesto nahoru/dolu/doleva/doprava/ad aby provedlo odemčení...
Jdu to ještě zkusit ale obávám se že nemám možnost odemčení telefon vzorem...

omluvám se že tak dlouho tak nevím jestli je to aktuální, ale dostal jsem se k tomu až teď ... tady je video kde jsem to zkoušel teda jestli to je ono

https://drive.google.com/open?id=0B8KUx ... GdnSTNrR1U

až budu mít čas video převést aby to sežral youtube tak to sem hodím na youtubku :-p

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » pát 22. dub 2016 15:25:46

Lightning v12.9b1 / upcoming version (don’t expect it soon)

Icon normalization
Multi-selection in the editor
Subclassing is now possible in scripts, thanks to Lukas Morawietz

mickielli15
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Vodaf. Smart II - HTC Desire X - Sony Xperia Z+Z1

Příspěvek od mickielli15 » sob 23. dub 2016 3:06:31

Pierre nějak zpomalil, asi má jinou práci? Myslím tím updaty... nebo možná už nejsou potřeba, už je blízko dokonalosti... což je. :yes:

musashi
Stálý androiďák
Reputace: 3

Příspěvek od musashi » stř 27. dub 2016 10:13:46

Mel bych dotaz ... chci se vratit k LL, ale nedari se mi vyjasnit dve zasadni veci.
Tou prvni je, ze mi nefunguje gesto pro rozbaleni notifikacni listy. V Nova Launcheru normalne funguje, tady proste nic.
Mam S7 a posledni verzi ROM i aplikace. Je mozne, ze je to proste bug nebo feature a ze to na 6.0.1 fungovat nebude?
Druha vec, kterou resim, je zda se daji udelat nejak i vlastni badges treba pro whatsapp, messenger apod.?
Mam koupeny Tasker, tak treba nejak pres nej? Jsem na to docela zvykly a vestavene jsou pouze pro SMS, Gmail a telefon.
Diky za pripadnou radu!

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » ned 01. kvě 2016 21:37:13

Samsung a LL si většinou moc nerozumí, většinou je problém s otevřením notifikační lišty. Vím, že si na to Pierre neustále stěžuje. V podstatě je potřeba upravit LL tak, aby si rozumněl s každou ROM, kterou Samsung pro telefon vydá... - tedy nelze udělat jedno univerzální řešení. Možná by pomohla aplikace quickShortcutMaker

Co se týče taskeru, třeba ti pomůže toto: http://werksmannschaft.de/wordpress/not ... -launcher/" onclick="window.open(this.href);return false; já to nezkoušel...

shaddamIV
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Mini Pro

Příspěvek od shaddamIV » pon 02. kvě 2016 16:27:01

Ahoj.Jak ve vlastním seznamu aplikací ve kterém jsou vytvořeny složky setřídit položky podle abecedy,tak aby se to seřadilo,že složky zůstanou na začátku seznamu?

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » úte 03. kvě 2016 6:58:03

Zkus dát do názvu složky na začátek číslo.

1sefko
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi

Příspěvek od 1sefko » čtv 05. kvě 2016 18:21:20

shaddamIV píše:Ahoj.Jak ve vlastním seznamu aplikací ve kterém jsou vytvořeny složky setřídit položky podle abecedy,tak aby se to seřadilo,že složky zůstanou na začátku seznamu?
Presne ako píše rebas. Zložka v zozname aplikácií podlieha presne tým istým pravidlám ako ikony aplikácií. Keď chcem, aby sa zložky zoradili vo "Vlastnom zozname aplikácií" ako prvé, treba na začiatok pred názov pridať číslo 01, 02, 03 (podľa toho, ako ich chcem mať zoradené), potom klik hore v pravo/Položky/Zoradiť položky A-Z. Keď sa položky zoradia, tak čísla z názvov zložiek vymažem (alebo nie).

To rebas: oprav preklad. Správne je "Plochu BUDE možné posúvať aj mimo jej hranice". Máš tam, že NEBUDE.

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » pon 23. kvě 2016 12:23:49

tady je nové video o připravované nové funkci (multi select) v nové verzi LL...

https://youtu.be/EkRfQ0E-nU0" onclick="window.open(this.href);return false;

překlad opraven...

V12.9b1

It's been more than 5 months since the last release, but here it is, the shiny new beta version of Lightning Launcher is available, tada!
Yes, I have been quite silent for a while, but even if things are slowly moving, they are nevertheless moving forward.

So what's new in this release?
95% of it is multi-selection. That's a lot of work for something that is not even a feature, but if it can save a bit of time and make the life easier for many, then it had to be done. I'm glad it's done.

Other changes are:
- support for using JavaAdapter in script thanks to +Lukas Morawietz. This may sound like an obscure and rarely used feature but it has the power to enable outstanding use cases. Join me to thank Lukas again, he brought together a simple but brilliant idea and tenacity to make it work.
- icon normalization (icon size mode property)
- fixed the folder's title not updating when changed through a binding or script (that's for +Jappie Toutenhoofd ;-) )

Enjoy!

Lightning v12.9b1 / 2548 2016-05-23 12:47

Icon normalization
Multi-selection in the editor
Subclassing is now possible in scripts, thanks to Lukas Morawietz
Fix the folder’s title not updating when changed through a binding or script

Calvagh
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.6b5-18.07.2015

Příspěvek od Calvagh » úte 24. kvě 2016 20:37:58

Calvagh píše:Ahoj
Chtěl bych přepínat více proměných na jedno klepnutí . Přepínání jedné proměné mi funguje v tomto formátu if($proměnáA==1){return 0;} else if(proměnáA==0){return 1;} . Potřeboval bych ale , aby při klepnutí na položku se ještě změnila proměnáB na 0 a proměnáC na 0 . Můžete mi pls poradit jak to zapsat ? Dík

Na přepínání více proměných jsem našel tento script - http://i.imgur.com/gepsEZg.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.9b3- 31.05.2016

Příspěvek od rebas » úte 31. kvě 2016 9:57:45

Lightning v12.9b2 / 2560 2016-05-27 11:00

Fix a script bug in Item.setBinding which could cause some bindings to become frozen
Fix an issue related to “unclickable” items when using nested scrolling panel
Fix a crash that could be seen when leaving edit mode
Fix the ability to select multiple items when multi selection mode is off
Fix the “Add icon” action when not in edit mode (enforce edit mode)
Fix a crash happening when editing items with scripts set on pause/resume events
Speedup edit grid rendering
Removed the lock/unlock icon from the edit bottom bar
Add a hint when locking the desktop
Tuning of the selection box to make it more readable

Lightning v12.9b3 / 2571 2016-05-31 09:54

Set the selection effect of newly created panel to plain in order to avoid unwanted ripples on Android 5+
Fix custom views loading in the floating desktop
Fix a crash that could possibly happen from time to time when leaving edit mode
Fix an issue with excessive CPU usage after dragging an item
Fix long tap & move in panels and not in edit mode
Fix a small glitch when moving item
Fix selected items count

Lightning v12.9 / upcoming release

Disable the user menu in the app drawer
Fix unwanted animation when switching categories in the app drawer and there is only one category available

levap1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: ASUS 5Z
Tablet: Acer

Příspěvek od levap1 » ned 12. čer 2016 18:08:08

Zdravím, mám dva dotazy: 1) u mého new mobilu (Huawei mate 8) není v "zástupci" možnost vložit "bookmark" web stránky. Hledal jsem už všude jak to vytvořit abych ťuknul na ikonu a otevřela se mi přímo v chrome požadovaná stránka, ale nic, nevím jak to vytvořit (přes nějaký script?...)
2) vytvořil jsem si postranní panel a v nápovědě je psáno, že mohu otevírat a zavírat (mimo jiné) gestem - ať hledám jak hledám v gestech žádná taková možnost není....
Díky za info

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » ned 12. čer 2016 20:25:45

já mám thl 5000 s androdem 6 a taky to ve zkartkách nemám. Chrome používám taky, takže vím, jak ti poradit ;-)

Stačí otevřít požadovanou stránku v Chromu a po jejím načtení v chromu kliknout na tři tečky a vybrat: Přidat na plochu, upravit si text jak potřebuješ a následně kliknout na přidat. A pak případně už v launcheru upravit zkratku dle libosti.

2) Postranní panel je v podstatě předem nastylovaná složka (můžeš dodatečně upravit k obrazu svému). Tedy pokud chceš otvírat přes nějaké gesto, tak si to gesto vyber (třeba v obecném nastavení/události a akce, nebo pro plochu/události a akce, nebo na nějakém předmětu/gesta). No a pak už jen stačí v LL akcích zvolit Otevřít složku a vybrat tu s patřičným názvem ;-) - ještě doporučuju té složce zamezit zobrazení ikony a textu, pak nebude v kontejneru vidět (pouze v editačím režimu si jí zobrazíš, nebo přes obrazovku hierarchie).

levap1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: ASUS 5Z
Tablet: Acer

Příspěvek od levap1 » ned 12. čer 2016 21:17:55

super, jsi skvělý, poradil jsi mi jako vždy. Vše funguje jak jsi popsal, díky moc :palec:

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Příspěvek od rebas » stř 22. čer 2016 15:19:12

nz.

Lightning v12.9 / 2577 2016-06-22 10:09

Disable the user menu in the app drawer
Fix unwanted animation when switching categories in the app drawer and there is only one category available
Fix position of newly installed apps in the app drawer when scrolling direction is set to horizontal only
Fix the alpha property not saved on some items
Solve home activity being launched twice at startup on some configurations
Add excludeFromRecents to lock screen

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.9 - 22.06.2016

Příspěvek od rebas » ned 11. zář 2016 19:37:42

Pierre úplně přeskočil verzi 13 a předevčírem vypustil do světa novou alfa verzi pro verzi 14. Dle seznamu změn jde o hodně překopaný zdrojový kód celého launcheru. Předpokládám, že než vyjde stabilní verze, tak to ještě nějakou dobu potrvá.

seznam zmen je tady: http://www.lightninglauncher.com/wordpr ... 1-and-v14/" onclick="window.open(this.href);return false;

a pak jeste:

Fix issues with bindings that could cause a crash at startup
Fix crashes with the user menu
Fix crashes when using the zoom actions in some situations
Fix bad folder title color binding
Fix Container.setPosition
Fix CustomView.getView
Fix various issues with container recursion
Fix screen rotation on devices 4.3 and earlier

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14a10 - 07.10.2016

Příspěvek od rebas » pát 07. říj 2016 19:46:17

Dnes Pierre vydal již desátou alfu pro verzi 14 a vypadá to, že již brzy přejde verze 14 do beta testovaní a od té je to již jen krůček k nové stabilní verzi.

Změn je opravdu hodně, viz seznam změn http://www.lightninglauncher.com/wordpress/change-log/" onclick="window.open(this.href);return false;

Včera, tj 12.10. vyšla slíbená beta...

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14b1 - 12.10.2016

Příspěvek od rebas » ned 06. lis 2016 12:17:06

včera byla vydána již 5 beta verze pro v14.
Kromě jiného lze nyní udělat z jakékoliv plochy živou tapetu, viz toto video:
https://youtu.be/BlzUfHQDTmA" onclick="window.open(this.href);return false;

Lightning živá tapeta je však potřeba zakoupit zvlášť:
https://play.google.com/store/apps/deta ... er.lwp_key" onclick="window.open(this.href);return false;

Pomocí této LL živé tapety lze nastavit i různé pozadí pro různé plochy, dělá se to pomocí skriptu:
getConfiguration().setLiveWallpaperDesktopId(id);

stačí nahradit (id) za například (1) - což načte pozadí z plochy 1.

Lightning v14b5 / 2789 2016-11-05 09:57

Improved handling of nine patch loaded from resources
Fix an issue with backup on Android 7+ (temporary fix)
Fix a bug when entering the desktop settings screen with a special combination of resume event/action

Lightning v14b4 / 2781 2016-11-03 10:17

New feature: use any of your desktop as a live wallpaper
Support for Android 7.1 App Shortcuts
More explicit customize screen title
Allow the container menu to be customized too
Direct script selection for actions that are meant to be used with scripts (menus)
In the script picker, ability to filter scripts using the path
Basic builtin widget picker, using Florian Sundermann’s implementation.
Add a path parameter to the runScript API
Fix widget issues when used in panels on Android 5+
Fix some resources not being saved for the app drawer in template (icon layers, box background, action bar background)
Fix LL.getCurrentDesktop() when called from a background script
When starting the script editor, don’t create a new script if the last one has been deleted, and there are other scripts in the parent directories
A few bug fixes

Lightning v14b3 / 2749 2016-10-26 10:33

In the “Add item” dialog, it is now possible to choose between built-ins or plugins objects, where plugins are provided by script APKs
Add support for customizing the content of the item popup menu (and possibly its style too)
Allow builtin preference tools to be used from scripts (those used in the app’s settings screen)
Made the geometry box a bit wider
Modified the getScriptByName for better compatibility, and so that the usage of a path is explicit: use getScriptByPathAndName when a path is given. Same for runScript.
Updated icon font (really minor differences)
Fix a bug where icon or background may not load immediately
Fix the script editor not opening the last used script if the “include sub directories” option is checked.
Fix the properties box size upon screen rotation
Fix long back and menu key press on Android N
Fix a few crashes

Lightning v14b2 / 2715 2016-10-15 17:39

Scripts can now be classified in folders. This is easier to keep scripts organized, in particular when importing or merging templates
In the popup menu, display “Restart Lightning” instead of “Kill” when appropriate
New file and directory picker (used for picking fonts and script directory)
Smaller text in the geometry box, in order to limit wordwrap
Fix template merging
Fix a bug when using the “Go home” action in the app drawer
Fix a small glitch when moving the geometry box
Fix access to the app drawer container from script, when called outside of the app drawer screen
Fix untransled texts in the binding edit dialog

Lightning v14b1 / 2702 2016-10-12 14:05

Reworked the way the getActiveScreen() function works, so that it is more predictable and easier to use
Improved management of folders in background scripts
Optimized change of the scrolling direction property
Fix item properties modification under some conditions (container being reloaded after items are retrieved through script)
Fix detaching items through a script when the active screen doesn’t contain the item
Fix the alpha property changes taken into account but not immediately visible
Fix the box background image not always being immediately updated
Fix an issue when using runScript() when the target container for the event is removed during the calling script execution
Fix a crash that could happen sometimes when long tapping on an item and removing/updating it through script at the same time

Baset
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Asus Padfone 2
Tablet: Lenovo Yoga 2 Pro

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14b5 - 05.11.2016

Příspěvek od Baset » ned 06. lis 2016 12:44:25

tak ona to není přímo živá tapeta jak ji známe, ale spíš interaktivní tapeta vytvořená pomocí jedné plochy ne? ;)
ale jinak to vypadá zajímavě a myslím už je LL na míle vzdálen od konkurence která nemůže dohnat :clap:

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14b5 - 05.11.2016

Příspěvek od rebas » ned 06. lis 2016 14:52:32

no je to pojmenováno jako Lightning Live Wallpaper... ale souhlasim, ze ten nazev je zavadejici.

Pomoci skriptu si tu plochu upravis jak chces, takze si klidne muzes vytvorit plnohodnotnou zivou tapetu... navíc to dokáže hýbat s tapetou i nahoru/dolu, což běžně nejde.

Podařilo se mi zařídit, aby se do v14 dostalo i pár mých nápadů, například že v nastavení plochy, složky, panelu je vidět jeho název, takže už se nepletu, kterou položku nastavuju :D

Co je super, že se velmi zrychlilo načítání seznamu aplikací

Nově jdou skripty ukládat včetně zařazení do adresáře a taky lze do vyskakovacího okna vložit 1 název skriptu, což taky potěší.
Pár lidí chtělo, aby na plochu bylo možné dát action bar, který je v seznamu aplikací, takže to už taky lze skriptem udělat.
Konečně je upravená obrazovka pro přidání widgetu, tedy nezobrazuje se x-krát widget kalendáře, ale zobrazí se pouze jednou a v následující obrazovce si člověk vybere už jen z widgetů kalendáře.

Dopřeložil jsem snad všechny potřebné nové texty, takže až vyjde stabilní verze, bude i nový překlad. (nepřeložil jsem pár věcí, které jsou pouze na Nugátu, protože ho nemám a nevím co to dělá).

Když už fungují i vícenásobné výběry (ty už jsou ve verzi 12 něco), tak mi ještě chybí vytváření skupin předmětů (myšleno, že si umístím například dvě ikony, ty následně spojím a při přesunu se mi obě ikony posunou do jiného místa se zachováním vzálenosti mezi sebou) a pochopitelně rušení skupin a možnost si úplně zeditovat, jak budou vypadat vyskakovací okna (např. pozadí, texty, ikonky, vzhled rámečku, zakulacení rohů okna, atp.). Na tyhle dvě věci čekám už opravdu hooodně dlouho.

1sefko
Stálý androiďák

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14b6 - 11.11.2016

Příspěvek od 1sefko » úte 15. lis 2016 22:11:12

Tiež som dopreložil slovenský preklad, chýba len oných pár výrazov z Nugátu, ako si spomínal v predchádzajúcom príspevku. Samozrejme som vychádzal z Tvojho českého prekladu, takže stále pretrváva "Tebe Ti" moja poklona a vďaka!

Autor tohoto vlákna
rebas
Droid

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 14 - 17.11.2016

Příspěvek od rebas » čtv 17. lis 2016 19:13:00

Dnes konečně vyšlá nová, stabilní verze LL v14.
Jsou za tím opravdu měsíce práce, jelikož poslední stabilní verze byla verze 12.9.1 z 10.7. Za tu dobu vyšlo 11 alfa a 7 beta verzí :palec:
viz http://www.lightninglauncher.com/wordpress/change-log/" onclick="window.open(this.href);return false;

Před chvilkou jsem poprosil Pierra, aby vydal i nové české a slovenské balíčky s překlady.

Pokud byste chtěli Pierovi nějak finančně přispět, může tak učinit dokoupením pluginy pro živé LL tapety. Věřím, že by mu to udělalo velkou radost :lol:

1sefko
Stálý androiďák

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher v14 - 17.11.2016

Příspěvek od 1sefko » pát 18. lis 2016 21:24:54

Aplikácia aj sk jazykový balíček aktualizovaný. Všetko vyzerá byť OK. Plugin LL Live Wallpaper zakúpený. Za Pierrovu snahu je to naozaj to najmenej. A môže si hovoriť kto chce čo chce, ale LLX Launcher je naozaj ďaleko ďaleko najlepší launcher všetkých čias!!!.

Odpovědět

Zpět na „Launchery“