LauncheryKtery je nejlepsi Launcher?

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od LivArt »

Apex, Nova nebo třeba Holo ti telefon určitě nezpomalí.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Cleric »

Tak nedávno jsem objevil tento launcher Buzz Launcher

Svižnost bych přirovnal k Apexu nebo k HOLO launcheru. Velké plus pro něj je i nepřeberné množství témat, která jsou zdarma. Respektive jsem ještě nenarazil na placené :lol:

Za vyzkoušení určitě stojí.
Uživatelský avatar
David_TO
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17. úno 2011 0:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X
Bydliště: Topoľčany

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od David_TO »

Alebo co tak GO launcher? Ten som pouzival aj na svojom starom LG, ten by mi uz spomalil telefon? A aj to by ma zaujimalo ze keby si dam napr ten apex, nova alebo holo, tak zaplni mi to ram a spomali telefon viac ako ten zakladny launcher od Xperie? Lebo niekde som cital ze sa da stiahnut aj taka aplikacia co mi dokaze nastavit to stabilne pozadie aj na mojom launcheri co mam na Xperii, len neviem co je v takom pripade vyhodnejsie hlavne co sa tyka vykonu a plynulosti, ci radsej stiahnut nejaky iny launcher alebo nechat sucasny a pouzivat tu aplikaciu na tapetu. Je to asi napr nieco taketo https://play.google.com/store/apps/deta ... staticwall a myslim ze to je v podstate ako live tapeta akurat ze sa da cez nu nastavit hociaky obrazok na pozadie, takze neviem ci by toto nebralo viac vykonu, baterky,... ako nejaky iny launcher co tu tapetu dokaze nastavit priamo.
Xiaomi Redmi 4X
O2-SK, O2-CZ
Starý mobil: LG Optimus One P500, Sony Xperia L, Samsung S4 mini (I9195)
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Game »

Pokud chceš app tak doporučuji tuto https://play.google.com/store/apps/deta ... ltipicture

Datluju Founem B-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

Zdar :) Mam Nexus 5. Root zatial neriesim a chcem sa spytat na launcher, v ktorom sa daju presuvat ikony aplikacii aby som ich mal podla seba a nie ako mi ich instaluje hned za radom. Mam teraz apex launcher da sa to v nom alebo je nejaky v ktorom sa to da alebo cez nieco ine ? Diky moc za help :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Jumbo78 »

Apex to určitě umí (nebo uměl), Next launcher to umí jistě... Ručně si vše přesuneš, kam chceš

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

Next sa mi nepaci velmi ale diky za tip. Apex som stiahol aj Pro verziu ale tiez nevidim nastavenie na presuvanie apiek ...
Uživatelský avatar
palokalo
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: úte 22. pro 2009 12:51:58
Bydliště: Bratislava

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od palokalo »

pouzivam apex a tiez tam taku moznost nevidim.
Nexus 5x
Hujahej ascend G620s
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Jumbo78 »

V app draweru podržíš prst na aplikaci, tuším že mobil zavibruje a pak tu aplikaci můžeš přesunout v app draweru kam chceš...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

Hral som sa s tym asi hodku ale presuvanie apiek som nenasiel akurat, ze sa daju robit foldery a tam ulozit alebo cez drawer ale tam tiez mi len ulozi aplikacie ale ich samotny presun nejde medzi nimi. Vzdy mi ich hodi na hlavnu obrazovku.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Jumbo78 »

Teď jsem ho nainstaloval a máš pravdu. Vím, že většina launcherů co jsem měl to umí, takže se omlouvám za mystifikaci. Next launcher to umí určitě... (Teď zkoušeno). Zkusím ještě ADW a Holo

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

Dik za info. Launcher dobry ale pozriem aj tie co teraz skusas.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Jumbo78 »

No, tak jsem zjistil, že žádný z nich to už neumí. Jsem si jistý, že ADW to uměl, protože jsem ho používal dlouho. Lze pouze udělat záložky, nebo složky.
Takže manuální řazení umí aktuálně pouze Next launcher (z výše uvedených)

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

:thumbup:
Diky este raz za help. Uz si zvykam na Apexa a asi pri nom ostanem. 12€ za launchera je dost vela a to prostredie mi nereze :) Skor klasika :)
gajdy31470
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:42:45
Typ mobilu / ROM: NEXUS 5

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od gajdy31470 »

Preco ked si v Apexu dam wallpaper, ktory mam v mobile (Nexus 5) posunie vlavo ? Ale ked si ho stiahnem z netu a nastavim tak je vycentrovany ...
Salkrikaltor
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pon 13. led 2014 13:34:48
Typ mobilu / ROM: Optimus 4X

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Salkrikaltor »

Po krátkých testech Launcher 8 jsem se stejně vrátil k Apexu. Je krásně upravitelný. Stejně ale mám obavu, jak dlouho bude trvat, než budeme k dlaždicím donuceni, vypadá to, že jsou čím dál populárnější:

EDIT by jumbo78:
Jestli tady chceš dávat odkazy na své stránky, domluv si to nejdřív s adminem! Přečti si prosím laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od don_alex »

Donutit by Tě mohl leda výrobce, kdyby neumožnil změnu launcheru. Imho je naprosto nereálné, aby všechny launchery přešly na dlaždice a nic jiného neumožňovaly. ;-)

@phablet
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
M6HE
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 27. pro 2011 13:38:05
Typ mobilu / ROM: Samsung G Note 2

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od M6HE »

skusam prave BUZZ launcher (povodne mam NOVA). celkom poho, aj ked na rozne ikony potrebujete opat sa prihalsit pod nejakym kontom - co je dess podla mna.

ale chcem sa opytat: ako pridam na zamknutu obrazovku widget ?? origo 4.3 rom Note2. napr appka HD widgets ponuka pocasie widgety na lockscreen - ale neviem najst sposob/nastavenie ako to tam konecne dat. dikes moc za navedenie ako a kam :))
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Game »

Musíš použít jinej locker nejlépe, já používám widgetlocker od tvůrců Nova Laucheru

Datluju Founem 8-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
Morlok
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. lis 2013 21:06:25
Typ mobilu / ROM: Meizu M2 Note

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Morlok »

po vyzkoušení několika launcheru u mě obstál Smart launcher, je rychlý, přehledný a jednoduchý :-) aplikace se samy roztřídí dopřednastavených kategorií atd.. prostě nej! :-)
Haipai I9389 2GB ram
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Game »

Taky mám zakoupeno :)

Datluju Founem 8-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od foto1977 »

Ahoj již skoro měsíc jedu na KK Launcheru a mohu doporučit, velice stabilní, svižný a hlavně věrný KiteKat styl a funkce:
https://play.google.com/store/apps/deta ... k.launcher
určitě stojí za vyzkoušení, má časté aktualizace atd. Já ho jím nahradil NOVA launcher PRO a vracet se asi už nebudu...
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od rebas »

Aktuálně bych řek, že doslova nejlepší launcher je Lightning Launcher eXtreme. Proč?

Hromada nastavení, viz třeba:
- každá plocha může mít nekonečně mnoho obrazovek (nad/pod/vlevo/vpravo od viditelné obrazovky)
- můžete mít až 100 nekonečných ploch
- jakoukoliv plochu můžete nastavit tak, aby fungovala jako zámek obrazovky
- každá plocha (včetně app draweru) může mít jiné obrázkové pozadí (tapetu)
- na plochy a seznam aplikací (app drawer) můžete vkládat složky do kterých můžete opět vložit složky
- velikost plochy složky můžete upravit, taktéž můžete nastavit kam se má složka otevírat (například levý horní roh, či úlný střed obrazovky), případně jakou animaci chcete pro otevření složky a jinou pro zavření složky. Lze tak například pomocí složky udělat SideBar
- na plochu můžete vkládat tzv. panely. Asi nejlepší přirovnání je dockbar, avšak zde si můžete dát kolik chcete panelů a nastavit si zda je vertikální či horizontální
- jakýkoliv předmět (ikonu, widget, zástupce, atd.) můžete připnout na jedno místo a když rolujete s plochou, tak tato ikona zůstane na svém připnutém místě
- lze nastavit dvojí umístění ploch - zvlášt pro rozložení telefonu na výšku, a jiné umístění předmětů pro telefon na šířku
- pokud chcete, aby se nějaký předmět zobrazoval pouze při zobrazení telefonu na výšku, ale nechcete aby se zobrazil v zobrazení telefonu na šířku, lze to takto nastavit
- předměty na ploše můžete různě deformovat - zvětšovat/zmenšovat, přibližovat/oddalovat, otáčet, atd.
- launchru obsahuje velké množství gest a událostí kterým lze přiřadit nějakou funkci (posun nahoru/dolů/vlevo/vpravo, atd. včetně natáčení telefonu, vypnutí a zapnutí telefonu, atd.)
- gesta lze přiřadit i každému předmětu na ploše (například máte na ploše stock internetový prohlížeč, který se spustí po klepnutí na něj, ale můžete si při tažením nahoru nastavit například chrome, dolů firefox, vlevo operu, vpravo dolphin, dlouhé podržení třeba něco dalšího)
- každou ikonu můžete dokonale přizpůsobit zvlášť (třeba i jiným pozadím), taktéž lze nahrávat různé balíčky s ikonami hromadně
- v launchru můžete používat různá obrázková pozadí, včetně 9 patch (záplat), můžete tak mít různé kulaté rohy, atp.
- plochu můžete mít v mřížce (libovolně velikou) a to vzlášt pro telefon na výšku a zvlášt pro šířku, nebo úplně mřížku vypnout a ikony si dávat kam chcete. Také lze používat mřížku a jen některé předměty na ploše vyjmout z mřížky
- widgety můžete mít klidně přes celou plochu.
- widgety můžete umístit do složky
- nastavit toho v rámci launchru můžete opravdu hodně, pokud vam i toto nestačí, pak je zde editor skripů a můžete si tak ještě více doprogramovat chod svého launchru (skripty pak přiřadíme na gesta, zástupce, či události, nebo je můžete ručně vyvolávat)
- LL a LLX jsou velmi optimalizovány v rámci vytížení CPU a RAMky

a to jsem určitě i na něco zapomněl...

P.S. není to jen můj přelet na nový launcher... LL užívám více než rok a kromě něko mám například i legálně pořízené: nova, apex, next 3d, TSF, a další. Ale LLX u mně jasně vede.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
Fifik26987
Androiďák!
Příspěvky: 271
Registrován: úte 21. led 2014 17:14:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Fifik26987 »

To rebas: Chcelo by to nejaký obrázok aby som si to vedel lepšie predstaviť. Dalo by sa, prosím ťa?
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od rebas »

pokud máš přístup na google+, tak tady se lidi chlubí svými obrazovkami...
https://plus.google.com/u/0/communities ... aaa2572304

a pokud se ti nechce launcher hned kupovat, můžeš si stáhnout očesanou verzi zdarma zde:
nejdříve nainstalovat češtinu: https://play.google.com/store/apps/deta ... cher.lp.cz (pak se ti hned LL zobrazí v češtině)
a pak nainstalovat samotný LL https://play.google.com/store/apps/deta ... g_launcher

Jinak je tu o tomto launchru celé vlákno
http://androidforum.cz/netipicky-launch ... 40655.html

I takto si lze LL upravit (například):
https://www.youtube.com/watch?v=bKBJNQlnCKY
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
nasranejsanta
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pon 03. úno 2014 8:34:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 root

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od nasranejsanta »

Je 20 000 launcheru a vsechny vice mene k prdu.. Launcher bez moznosti si zprehazet ikony v apdraveru k obrazu svemu je pro me neakceptovatelne ..
Takze z tech vsech zbejva Next .. Podarilo se mi ho i nastavit k me spokojenosti ..ale Next + LWP + Wifi + automatika jasu za dve hodiny od odpojeni z nabijecky 30% baterky dolu?? (Bez Nextu je to 5-10%).. Tak si tak rikam ze ten TouchWizz neni tak spatnej :lol:

0
BOSH 509 -> SagemRC922 -> Nokia 3210 -> Siemens C35i -> Sony CMD J6 -> Sony CMD J7 -> Siemens MT50 -> Nokia3510i -> Nokia 3650 -> Nokia 3230 -> Nokia N70 -> Nokia E51 -> Nokia 6303i -> Samsung G S4
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od Mishack »

Troll detected...

(­)
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od rebas »

nasranejsanta píše:Launcher bez moznosti si zprehazet ikony v apdraveru k obrazu svemu je pro me neakceptovatelne ..
V ramci LLX si v app drawru zvolíš řazení Můj seznam a pak si můžeš tento seznam editovat stejně jako běžnou plochu. Takže i přeházet pořadí, dávat do složek a složky mohou obsahovat další složky. Pokud chceš nějakou ikonu aplikace pootočit, tak taky můžeš (klidně i zvětšit na určité procento, třeba na 150%, pak máš tu jednu ikonu prostě větší než ostatní). A mnoho dalšího.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
hribi
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 28. čer 2011 12:43:30
Typ mobilu / ROM: jiayu G2S

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od hribi »

Ahoj, mám dotaz, nemuzu na to prijit a uz nad tim nejaky ten den badam. Muzu nejak udelat notifikace zmeskanych hovoru nebo neprectenych sms, messneger atd ...u androidu ...tak jako to ma apple? viz obrazek díky moc
Přílohy
IMG_0009.PNG
IMG_0009.PNG (786.54 KiB) Zobrazeno 4113 x
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Ktery je nejlepsi Launcher?

Příspěvek od 1sefko »

Samostatne to dokáže napríklad aplikácia MissedIt! Poväčšine to majú launchery už v sebe implementované, alebo majú na to doplnkovú apku, napr. Nova má Tesla Unread, Apex má Apex Notifier, ADWLauncher má ADWNotifier, LLX to má priamo implementované ako dynamický text, príípadne kombinácia Zooper a Tasker, ale možností a aplikácií na zobrazovanie zmeškaných notifikácií je určite kopec.
Odpovědět

Zpět na „Launchery“