Lenovo ThinkPadLenovo Thinkpad tablet

Odpovědět
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

Ještě by mě zajmalo jestli jste nějak řešili synchronizac sms NE zálohu. De mě o to, že mám od O2 DUAL sim - boužel až po aktivaci jsem zjistil že může jet pouze 1 ze simkaret což znamená že ve chvíli kdy mám aktivní simkartu v tabletu me chodí veškerý sms na tablet. na mobilu mám SMSBackup+ boužel nekompatibilní s TPT. Takže potřebuji neco co mě bude zálohovat co chvíla všechny sms na Gmail tak abych když jsem na tabletu a dosla sms tak po přepojení na telefon mě to nahrálo ty sms co přišli na tablet.
Druhá věc - ikdyž TPT nepotporuje GSM volání řešili jste nějkou aktivaci nebo nějaký obcházení tak aby se dalo volat z TPT?

Díky
mach02
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. dub 2012 20:19:10
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od mach02 »

Vážení,
mám problém s updaty. Tablet je rootnutý, install-recovery.sh je vpořádku. Všecko zdánlivě chodí jak má.
Nicméně po updatu dostávám hlášku

Installing update...
script aborted: assert failed: file_getprop("/system/build.prop", "ro.build.fingerprint") == "Lenovo/ThinkPadTablet/Indigo:3.1/ThinkPadTablet_A310_02/0037_0074_ROW:user/release-keys" ||
file_getprop("/system/build.prop", "ro.build.fingerprint") == "Lenovo/ThinkPadTablet/Indigo:3.1/ThinkPadTablet_A310_02/0039_0089_ROW:user/release-keys"
assert failed: file_getprop("/system/build.prop", "ro.build.fingerprint") == "Lenovo/ThinkPadTablet/Indigo:3.1/ThinkPadTablet_A310_02/0037_0074_ROW:user/release-keys" || file_getprop("/system/build.prop", "ro.build.fingerprint") == "Lenovo/ThinkPadTablet/Indigo:3.1/ThinkPadTablet_A310_02/0039_0089_ROW:user/release-keys"
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted.

Nemáte nějaký nápad, co dělám zle, kam se podívat? (mám takový pocit, že to souvisí s rootem). Akceptuji i komplet formát.
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od sannyray »

skus to tu ,
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1582067
myslim ze podobny problem.
mach02
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. dub 2012 20:19:10
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od mach02 »

hmm, tak ne. Tam se baví o problému rootnutí, já ho už mám plně pod kontrolou, mně nejdou updaty.
Přesto díky za ochotu.
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od ydev »

Mám podobný problém, kdy s root se mi update neprovedl. Ale jsem liny hledat návod na zrušení roota.
erikt68i
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: sob 31. bře 2012 15:23:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Lenovo ThinkPad tablet + Nexus 7 Wifi 32GB

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od erikt68i »

A co takhle pomocí Voodoo OTA RootKeeper si root zazálohovat. Poté ho přímo tímto programem pro systém zneviditelnit(odrootovat) a pak provést update. A potom root opět obnovit.
Nevím zda to zabere,ale za test nic nedáte.
Podobné problémy se řeší zde - http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-sl ... 091/page/2 tam to vypadá na nějaké smazané systémové aplikace v 074 verzi a pak tu novou 089 to nenainstaluje.
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

je pravda že já jsem dělal root už při verzi 089.....
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od ydev »

No RootKeeper jsem použil, ale aktualizace stejně neprošla. Otázkou je, co bych vlastně aktualizací získal, když podle všeho mapy stále padají.

Oja
erikt68i
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: sob 31. bře 2012 15:23:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Lenovo ThinkPad tablet + Nexus 7 Wifi 32GB

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od erikt68i »

Pokud máte root a nejde upgrade na 089 tak si nainstalujte recovery a pomocí tohoto odkazu http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1537469 si vyberte příslušnou verzi update 089 - ROW a nainstalujte. Ovšem pokud jste smazali nějakou systémovou aplikaci, kterou sice nepotřebujete ale systém ji nyní chce upgradovat, máte smůlu..... Jediná cesta je vrátit chybějící aplikaci zpět - existují recovery backupy, ze kterých se chybějící aplikace vypreparuje a doinstaluje. Internet je plný popisů řešení této situace - určitě si poradíte.
A pro nás je to varování, takže - pokud nějakou systémovou/tovární aplikaci nechci na tabletu mít (např. čínskou klávesnici), tak po rootnutí si nainstaluji Titanium Backup - zazálohuji jí a pak "zneviditelním" a v případě problému s instalací upgrade ji jednoduše vrátím na místo. Protože obzvláště Lenovo si libuje v upgrade programů místo nahrazení jak to dělá např. Samsung. A když dotyčná aplikace chybí ....... ;)
D3VL3R
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 08. čer 2012 11:36:24
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Twitter: @D3VL3R
Tablet: TF300T

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od D3VL3R »

Zdravím, taky jsem si pořídil tento podle mě "lepší" tablet a už je na cestě. Porovnával jsem tablety, všechny měli Tegru, takže jsem kladl důraz, v čem se odlišují no a tenhle nešel jinak. USB port, pero, HW tlačítka, GG, váha a cena.

Chci se zeptat, jak se systémem aktuálně je, jestli app padají a stabilita? Už je v česku dostupný ICS, psali v květnu nebo bude v červnu?

Hodlám jej nasadit na cesty, studium, prostě mít něco po ruce..., jelikož notebook mi přece něco váží

UPDATE:
Tak už to neplatí, tablet nejde nabít, takže reklamuji :(
Hupicek
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24. dub 2012 21:36:47
Typ mobilu / ROM: samsung s8000 jet
Tablet: Lenovo ThinkPad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od Hupicek »

Zdravím všechny. Jsem také majitel tabletu ThinkPad a jsem s ním celkem spokojen. Až na to přihlašování GPS, to je katastrofa, čeká a hledá a hledá... Zaujal mě výše uvedený návod na úpravu config souboru pro navigaci GPS. Štve mě ale to, že pokud to chci provést tak musím tablet rootnout a to se mi moc nechce a ani nevím jak na to. Jistě že se to dá udělat podle návodu zde uvedeném, ale opravdu to nechci dělat. ( jsem začátečník s Androidem ) Prosím je nějaká jiná možnost jak upravit tento soubor bez root ??? Narážím na problém že po editaci se nechce uložit protože je pouze pro "read only" Předem děkuji všem za případnou pomoc.
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od ydev »

Musíš mít root, s tím nic nenaděláš.
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

SKLAMÁNÍ

Příspěvek od chvoj »

No ja nevim jak ostatní ale po cca měsíci začínám být TPT nespokojený. O nabíjení zde byla řeč ale stále jsem si myslel že se nějak vyřeší a že to bude OK, ale je pravda že jakmile použiju jen o chlup slabší adaptér nabíjení skrze USB je katastrofa (a to jsem to bral jako velkou výhodou nabíjeni skrze micro USB - je všude) za 15 hod se dobíjí s 1Ampérovým adaptérem, baterka na wifi nevydrží oněch psaných 8 hod ale podstatně míň a nedej bože si na tom zahrát aspon pro radost angry birts za 2 hodky nemám co řešit. Po rootnutí (cca 2 dny práce :) ) jsem byl spokojený a vše šlapalo jak mělo hlavně OpenVPN kterou jsem potřeboval do práce. Ale teĎ.....google mapy padají, otevřít víc jak 5 oken v prohlížeči to je katastrofa - seká se, nabíhání stránek a odezva od nich strašně pomalá. a ICS v nedohlednu. K tomu nespokojenost se službou duo SIM od O2, kdy se mě od zvedení této služby stává že se mě nedá dovolat ani na jednu SIM. Což je druhá věc - TPT neumí telefonovat jen příjmat SMS takže pokud se mě někdo snaží dovolat když jsem na tabletu na internetu oznámí mu to, že volané číslo je nedostupné - sms de příjmout. Volal jsem do O2 prohazovatl simkarty bylo to furt stejný takže TPT hovory odmítá docela natvrdo. K TPT mám i pouzdro s klávesnicí - po měsíci používání s tímto pouzdrem lenovo vypadá jako kdybch ho už měl rok - můžou za to umělé "věci" co drží tablet v pouzdře. monitor OK je to přecejenom gorila glass ale vsechno okolo strašně dodrané. Před pár dny jsem držel v ruce Transformera musím uznat že bych příště asi oželil tužku, kterou jsem mimo demonstrace že ji tablet má nepoužil a i USB který když je tablet s klávesnicý je využitej právě pro ni. Budu rád když mě budete reagovat na tuto kritiku a některé ze závad budu schopen odstranit.
Mazda
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 16. říj 2011 15:19:21
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Lenovo Thinkpad Tablet

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od Mazda »

Tak nevím... Kupoval jsem TPT skoro hned na začátku, když byl uveden na CZ trh, a musím říct, že jsem se nesetkal s nějakými výraznějšími problémy, třeba při nabíjení.
Ano, tablet u mě dostal celkem sodu. Už jsem ho musel i nechat servisovat, protože po dvou pádech odešlo zapínací tlačítko (vyměněno bez problémů a zdarma). Pravda, micro usb mám nějaké volnější po těch pádech, takže PC synchro už přes něj nejde. Leč nabíjení stále v pohodě.

A aktuálně stahuju cosi, co by snad mohl být ICS... Tak uvidíme.
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

jj je to ICS - KONEČNĚ doufám že to pomůže se stabylitou systému :) ale předpokládám že to zase omezí přístup root :( (po stahování dejte detaily....tam je to napsaný)

tak mě automatická aktualizace nejde :( předpokládám že to je právě rootnutým tabletem....máte někdo nějaký. podle příspěvků to asi budu muset dat zpět do továru updatetovat a pak si s tím zase hrát :( samozřejmě jsem si některý aplikace odinstaloval.....:(
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od ydev »

Tak jsem udělal update.

Před tím jsem pomocí Voodoo Root keeper zazálohoval root. Pak jsem dal z recovery bootu obnovit tovární nastavení, udělal WIPE cache. A aktualizoval.

Nakonec jsem doinstaloval RootKeeper, dal obnovit root a ono to fungovalo .... Jsem klikař.

Oja
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od sannyray »

tak som sa tesil na ics az mi tablet den pred aktualizaciou skoncil v nemocnici (reklamacia) znicoho nic sa nedal zapnut, tlacidlo pre on/off vyzeralo nakasu a dokonca po pripojeni k pc mi nic neponukol. Tablet bol nabity predtym ako sa mi to stalo na 60% takze zahada, som zvedavy na vyjadrenie.
Dufam ze nebudu spekulovat s reklamaciami mam zle skusenosti.
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od ydev »

sannyray píše:znicoho nic sa nedal zapnut, tlacidlo pre on/off vyzeralo nakasu a dokonca po pripojeni k pc mi nic neponukol.
Chceš říci, že on/off tlačítko má zabudovaný autodestrukční mechanismus?
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od sannyray »

ydev píše:
sannyray píše:znicoho nic sa nedal zapnut, tlacidlo pre on/off vyzeralo nakasu a dokonca po pripojeni k pc mi nic neponukol.
Chceš říci, že on/off tlačítko má zabudovaný autodestrukční mechanismus?
to neviem :) ,ale zjavne niesom sam , na lenovo fore som cital o chlapikovy ktoremu sa to prihodilo uz dva krat a pripojili sa kunemu este daky ludia.
Takze dost zaujimave
Mazda
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 16. říj 2011 15:19:21
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Lenovo Thinkpad Tablet

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od Mazda »

Reklamaci tlačítka on/off mi udělali bez problémů a vyměnili to zdarma :-)
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od sannyray »

Mazda píše:Reklamaci tlačítka on/off mi udělali bez problémů a vyměnili to zdarma :-)

zdarma?????????? :-D hadam si nemyslis ze im za to budem platit :-D mam ho ani nie tristvrte roka ,a toto je zavada ako fras, najpodstatnejsia vec ,tlacitko na celom tablete a ono sa pokazi :))))))
Mazda
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 16. říj 2011 15:19:21
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Lenovo Thinkpad Tablet

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od Mazda »

Asi jsem měl napsat, že jsem jim to posílal s viditelně naštípnutým plastem po pádech 8-)
erikt68i
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: sob 31. bře 2012 15:23:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2
Tablet: Lenovo ThinkPad tablet + Nexus 7 Wifi 32GB

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od erikt68i »

Pro ty, kteří mají problémy s instalací update ICS po rootu, viz mé předchozí návody na root.
Předpokládám:
aktualizace ROW OTA2.5 instalovana, Root, případně i CWM v recovery partition

Instalované Apps: OTA Rootkeeper, Superuser, ES File Explorer nebo Root Manager, Android Terminal Emulator

Stahneme si OTA2.5 tj. z http://download.lenovo.com/slates/think/tablet1/ soubor ThinkPadTablet_A310_02_0039_0089_ROW.zip
Extrahujeme z něj 3 soubory: system/xbin/busybox, recovery/etc/install-recovery.sh, recovery/recovery-from-boot.p a uložíme si je do tabletu.

Pomocí ES File Explorer/Root Manager (root): kopírujeme(overwrite) recovery-from-boot.p z karty SD-card do adresáře /system
Pomocí ES File Explorer/Root Manager (root): kopírujeme(overwrite) install-recovery.sh z karty SD-card do adresáře /system/etc
Pomocí ES File Explorer/Root Manager (root): kopírujeme(overwrite) busybox z karty SD-card do adresáře /system/xbin

Spustíme Terminal Emulator (root): su a enter, případně povolíme práva root
Terminal Emulator (root): cd system/etc a enter
Terminal Emulator (root): sh install-recovery.sh a enter -

Lenovo Recovery Partition je upraven
Pro kontrolu otestujeme(zadáme poslední příkaz znovu):
Terminal Emulator (root): sh install-recovery.sh => ve výsledku uvidíme size.2048 sha #####
Pak už ukončíme příkazem exit

OTA Root Keeper (root): Temp.Un-root (keeps backup) button -- samo - napřed případně backup pokud nemáte!!!!
a jdeme do Settings : About Tablet : System Updates : Check for Updates : Choose Restart and Install

Po update máte aplikace zachovány - stačí znovu spustit OTA Root Keeper a dát Restore Root.
Takže root nadále funguje jen CWM v recovery partition je nenávratně v .... a tím i případné zálohy. Budeme muset počkat než se objeví nová verze pro ICS. Ale bez toho se dá žít.
A POZOR! Zatím nemazat žádné systémové aplikace - při dalším update od Lenova by pak nešlo smazanou aplikaci dohrát!!!

A to je vše.
sannyray
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15. říj 2011 11:21:47
Typ mobilu / ROM: Lg G5
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact
Tablet: Lenovo TP Tablet 32Gb, wifi

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od sannyray »

Mazda píše:Asi jsem měl napsat, že jsem jim to posílal s viditelně naštípnutým plastem po pádech 8-)
No to ja si davam na veci pozor takze moj som im daval v top stave, ale co sa mi pacilo ze zamestnanec predajne ktory ho preberal napisal ze je mierne poskriabany displej , to som sa zacal rehotat a vravim mu ze ziadne take :)) ze to je predsa golia glass a "nieje mozne ho poskriabat" tak ak to tam chce napisat nech to uvedie tiez ako zavadu na reklamaciu :)). Nakoniec to teda neriesil. Mam ho nonstop v obale a to ze displej nedokaze odolavat penu ktory je sucastou su sracky lenova. :)))
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

no tak jsem zkoušel přehrát 3 soubory a neúspěch.
Měl jsem rootlej tablet abych tam měl OpenVPN, po aktualizací - její stažení nemůžu nic stáhnout v marketu. Tak jsem se tady dočetl že to je kvůli odinstalovaným aplikacím. Dal jsme obnovu systému market jede ale aplikace stále nefungují. Open VPN funguje tudíš mám tablet rootlej, ale busybox mě zkopírovat nejde (pomocí ES File explorer) nemáte originál rom tak abych teda zrušil root a měl to uplne jako original? Díky
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

no výborně. tak ES File explorer mě soubory do složky systém nenakopíroval. Do složky system jsem je nainstaloval pomocí adb shell příkazů:
run cmd
adb device (kontrola připojení tabletu)
adb shell
su
cp <co(např: /external_sd/recovery-from-boot.p)> <kam) napr: /system)>

atd..... :rtfm:
hunterkiller
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 09. srp 2012 21:29:42
Tablet: Lenovo ThinkPad Tablet

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od hunterkiller »

Ahoj, TPT mám od Vánoc a zatím převažuje spíš spokojenost, hlavně teď po ICS updatu. Jedna věc mi ale pořád není jasná - mám 500GB 2.5" HDD formátovaný NTFS. V předchozí verzi androidu jej systém neviděl, bez rootu nebylo možné ten disk používat. Smířil jsem se s tím a doufal ve změnu. Teď po updatu na ICS je disk konečně připojitelný přes USB a já tak získávám přístup k 500GB dat co na něm mám, a to celkem svižně a přehledně. Zkoušel jsem i přehrát přímo z disku MKV v HD rozlišení a DICE player s tím neměl žádný problém. Nemluvě o MP3 a dalších datech. Jenže, chtěl jsem nějaká data z tabletu zkopírovat na tento disk - v ES manageru nebo i v USB nástroji bez problému vyberu soubor, nalistuji si složku na disku, ale pokaždé mi vyskočí hláška, že "Kopírování neproběhlo". Docela mě to štve, protože potřebuji i zápis, ne jen read. Nevíte prosím někdo, jestli je nemožnost zápisu na disk s NTFS z androidu nemožná, nebo jestli je potřeba někde něco nastavit? Zkusil jsem i ve vývojářských nastaveních povolit "Ladění USB" ale stejně nic. Za případnou radu moc díky!
cyklista007
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. srp 2012 18:07:33

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od cyklista007 »

Zdravím uživate LTPT...
Mám dotaz ohledně instalace ICS. Když dám auto aktualizaci, vše se rozběhne, několikrát se to restartuje a po chvíli se to zase tváří jako by nic a je tam furt 3.1... Nevíte čím to může být? Se systémem jsem nikdy nic nedělal, nikdy předtím jsem ani neaktualizoval, tablet mám v napájení a nabitej...

P.S. Pro potencionální zákazníky Lenova:
dnes jsem si byl vyzvednout tablet po reklamaci, trvalo jim to 33 dnů (!), ale nechtěl jsem bejt pes, nakonec přes léto jsem tablet nepotřeboval. Přijdu domů a zjistím, že se tablet zapíná do nouzovýho režimu. Nakonec jsem přišel na tom, že je rozbitý tlačítko pro zeslabování, ačkoliv jsem reklamoval power button se stejnou vadou. Tak nevím, asi měli těch 5 týdnů tolik času, že mi to vadný tlačítko ze zapínání přemontovali na ovládání hlasitosti, nebo co... Tak jsem mu chvíli domlouval a podařilo se mi dosáhnout aspoň toho, že trochu funguje a neustále není zapnutý, takže tablet aspoň spustím. Takže jsem definitivně vyléčen od Lenova a doporuuju si koupi každému rozmyslet. Po čtyřich měsících vyviklaný usbéčko, rozbitej power b., hryže se to jak králík na dovolený a teď ještě zpackaná oprava po termínu... Bravo!
chvoj
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 13. kvě 2011 11:40:12

Re: Lenovo Thinkpad tablet

Příspěvek od chvoj »

Ahoj, zkouseli jste najit redukci mini HDMI to VGA? Nasel jsem jen pro asus eee a nejsem si jistej jestli to bude fungovat aji na TPT...? Nemate nejaky poznatky?
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Příspěvek od ydev »

Ahoj, ten převodník mezi hdmi a vga od Asusu funguje. Ale obraz je zabarvený do žlutozelena. Zkoušel jsem to s projektorem a monitorem. Oboje stejné.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo ThinkPad“