Samsung Galaxy Tab 8.9Velkokapacitní zařízení

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
tomasrippl
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. kvě 2012 16:07:55
Typ mobilu / ROM: samsung
Tablet: Galaxy tab 8.9
Rom: 3.2

Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od tomasrippl »

Dobrý den, mám samsung galaxy tab 8.9 a když jej přiojím k pc přez usb kabel tak se připjí pouze v režimu samsung kies a nikde nemužu nastavit velkokapacitní připojení a ani když dám režim ladění přez usb, mám verzi 3.2, nevím jestli někde je nějaká drobnost co jsem přehlídl a v manuálu píšou jen abych připojil režim velkokapacitní režim... děkuji .
Baxtter
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. říj 2010 11:51:16
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Omnia2_i8000_W6.5 SG S6
Mobil 2 / ROM: Lumia 1020 W10 insider fast ring MOTO Droid_Razr
Tablet: Samsung GT 8.9 P7300

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Baxtter »

Mě se SAMSUNG GT 8.9 P7300 v průzkumníku Windows 8 zobrazí jako zařízení GT-P7300/tablet s přístupem ke všem složkám. Samsung Kies nainstalován vůbec nemám. Firmware 3.1 bez problémů, počkám už na ICS, který pro některé země začal Samsung již včera distribuovat.
mmiminoo
Robot
Příspěvky: 725
Registrován: čtv 18. lis 2010 16:10:52
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Bydliště: Slovensko > Dohňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od mmiminoo »

skús Nastavenia > Pripojiť k PC > a tam si vyber položku ktorú chceš
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
tomasrippl
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. kvě 2012 16:07:55
Typ mobilu / ROM: samsung
Tablet: Galaxy tab 8.9
Rom: 3.2

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od tomasrippl »

v nastavení nic o připojení přez usb nemám :D , mám to ořez režim medií a přenosová rychlost není taková a nemužu používat power archiver, ale jestli vyjde ten ICS na ten tab tak by to bylo dobrý
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od lasted »

Zdravím... koupil jsem tento tablet a mel bych dotaz ohledně připojení externího HDD, Pres redukci na USB mi klasická flashka funguje ale HDD už ne, zkoušel jsem HDD s napájením ale vůbec se nenacte... myslel jsem ze to bude fungovat ale bohužel ne, bylo by to užitečné. Tak se ptám, jde nějak připojit externí HDD k samotnému tabletu? Mam Poslední FW android 3.2 bez rootu.

A ještě jeden dotaz, nikde jsem tu nenasel zadny Český návod na root. Docela jsem o nem premyslel.. diky

Edit: Chodi někdo na toto forum? Potřeboval bych poradit... diky
Baxtter
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. říj 2010 11:51:16
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Omnia2_i8000_W6.5 SG S6
Mobil 2 / ROM: Lumia 1020 W10 insider fast ring MOTO Droid_Razr
Tablet: Samsung GT 8.9 P7300

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Baxtter »

Externí HD nepůjde, protože Samsung softwarově omezil napájení portu na 100mA (externí HD potřebuje ~500mA). Osobně to při ceně flešek neřeším, navíc tablet vydrží mnohem déle.
Návod na ROOT. Nevím jestli je vůbec potřeba. Celé rootnutí spočívá v nahrání potřebného souboru např. "root.zip" do paměti tabletu a jeho spuštění po restartu podržením kombinace tlačítek napájení a -hlasitosti (snížení hlasitosti). Unroot se provádí stejně, jenom se nakopíruje "unroot.zip" a spustí.Stačí se podívat a s použitím překladače by to mělo vyjít.
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1287205.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od lasted »

Konečně jsem se dočkal odpovědi, tak tedy děkuji moc. Na HDD Teda kaslu i když je to podle me Škoda. A k tomu rootu, Nevím ale zda se mi tablet takový pomalý, trhá se přechod obrazovek, sem tam pomalé reakce diky prostředí touchwiz. Dokonce přehrávání Flash videi se trhá jak blázen. Myslel jsem ze nahrání cm9 nebo 10 by bylo vše ok , nemam pravdu?
TommyBoySVK
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pát 20. bře 2009 9:54:54

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od TommyBoySVK »

Skus najskor Go Launcher HD - ide o dost rychlejsie ako povodny launcher - mimochodom uz sa zacalo s rozposielanim ICS - ale zatial len v UK, tak v priebehu par tyzdnov sa hadam dockame a zistime ci vyladili rychlost, atd.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od lasted »

Go launcher Hd pravé teď používám, je rychlejší jak původní launcher ale jinak to porad není ono se mi zda:-) tak teď Nevím jestli čekat na ics nebo zkusit ten root, když už se začíná v UK aktualizovat. matu někdo zkušenost s cm 9 nebo 10??? Diky
Kosarius
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: stř 02. čer 2010 8:30:54

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Kosarius »

Také bych měl dotaz k tomu jak připojit tablet P7310 k PC abych ho viděl jako velkokapacitni zarizeni a nemusel jet pres KIES.
Při připojení k PC přes kabel, tab vůbec nevidím...
Sony Ericsson XPERIA X10 mini - android 2.1
Samsung GalaxyTab GT-P7310 8,9 - android 3.2
Baxtter
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. říj 2010 11:51:16
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Omnia2_i8000_W6.5 SG S6
Mobil 2 / ROM: Lumia 1020 W10 insider fast ring MOTO Droid_Razr
Tablet: Samsung GT 8.9 P7300

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Baxtter »

To Kosarius - tak to Samsung nastavil a prostě to s tímto kernelem nejde. Riskovat briketu kvuli mass storage? Co vyzkoušet aplikaci Airdroid. Je zdarma a elegantnější způsob správy zařízení si neumím představit.
To Lasted - SGT 8.9 mám rootnuty, ale ne kvůli CM 9/10, ale některé programy, které používám root vyžadují např. Total Commander, Titanium Backup...
Lancher používám původní. Ze začátku jsem tam nahrál neskutečné množství všelijakých programu a her. Plochy zaplněné zástupci, z nichž polovina byla aktivních a stále online, tak se mi tablet pěkné cukal. Nepomohla odinstalace, plynulost byla tatam. Tak jsem si vypsal aplikace,které jsem skutečně používal a provedl jsem reinstalaci. Tablet je rychlý a přesuny obrazovek jsou plynulé. On totiž launcher od Samsungu umí pár věci, které ostatní launchery neumí. Omlouvám se za diakritiku, píšu to na Optimum Blackovy moc na to nevidím. Jinak CM 9/10 mají své mouchy. Vadí mi nefunkční fotoaparát, nejasná podpora 3G a další nedodelky. Takto mám tablet 100% funkční a rychlý. Počkám na oficiální ICS

To Kosarius - jak už jsem psal výše, ve Windows 8 64bit, připojím SGT 8.9 jako velkokapacitní zařízení bez nainstalovaneho Kiesu. Je možné, ze Samsung instalaci Kiesu modifikuje driver pro USB porty, které tablet jako velkokapacitní nepřipojí. Já používám Airdroid, nemusím hlídat proprietalni USB kabel.
Naposledy upravil(a) patlen dne stř 15. srp 2012 6:32:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edituj prosím dva po sobě jdoucí příspěvky, porušuješ pravidla fóra. díky PATLEN
terra007
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. srp 2012 13:03:34
Tablet: samsung gt-p7300

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od terra007 »

Zdravim, jak lze prosim vas pripojit na tablet samsung p7300 flash disk? DEKUJI
Baxtter
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 30. říj 2010 11:51:16
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Omnia2_i8000_W6.5 SG S6
Mobil 2 / ROM: Lumia 1020 W10 insider fast ring MOTO Droid_Razr
Tablet: Samsung GT 8.9 P7300

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Baxtter »

Lze přes adaptér do systémového konektoru. V balení jsou 2 kusy. Jeden pro USB a druhý pro SD karty.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od lasted »

Baxxter: nevím, já moc widgwetu na plose nemam. jen to nejnutnesi.. Celkove cely chod tabletu mi prijde pomaly, verim ze s cm9/10 to musi byt sto a jedna.. Kdyz to srovnam s telefonem tak je to pomale moc :) a proto me porad ted root laka.. jen nevim jestli uz teda nevydrzet na ofic ICS
Kosarius
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: stř 02. čer 2010 8:30:54

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Kosarius »

To Baxtter: Díky, Airdroid je téměř perfektní!
Sony Ericsson XPERIA X10 mini - android 2.1
Samsung GalaxyTab GT-P7310 8,9 - android 3.2
Horseman
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. dub 2010 18:18:58

Re: Velkokapacitní zařízení

Příspěvek od Horseman »

lasted píše:Zdravím... koupil jsem tento tablet a mel bych dotaz ohledně připojení externího HDD, Pres redukci na USB mi klasická flashka funguje ale HDD už ne, zkoušel jsem HDD s napájením ale vůbec se nenacte... myslel jsem ze to bude fungovat ale bohužel ne, bylo by to užitečné. Tak se ptám, jde nějak připojit externí HDD k samotnému tabletu? Mam Poslední FW android 3.2 bez rootu.

A ještě jeden dotaz, nikde jsem tu nenasel zadny Český návod na root. Docela jsem o nem premyslel.. diky

Edit: Chodi někdo na toto forum? Potřeboval bych poradit... diky
Lze připojit jen do 32GB
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Tab 8.9“