Navigace/GPSWaze

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

sinco
Droid
Reputace: 27
Typ mobilu / ROM: LG G3-32GB EU Titan- android V30j
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9 , ofic. rom
Tablet: Ferguson S3
Kontaktovat uživatele:

Re: Waze

Příspěvek od sinco » ned 16. čer 2019 10:02:26

Jsem občasný cestovatel. Zaregistroval jsem že waze a dálniční známky je změna. Ale nemám dálniční a tak jsem tomu nevěnoval patřičnou pozornost. Proč taky. Až teď ten problém a heslo dne. Nevím kdo přidal cz vignette do mé navigace, já si toho nejsem vědom, takže odebráno a doufám že to stačí, že mě už nebude hnát na placené úseky.
Možná současný stav má logiku, pokud bych měl dálniční známku a tedy ve waze zadanou cz wignette a z nějakého důvodu bych chtěl jet mimo placený úsek tak funkce Vyhnout se placení míta a její zapnutí by mělo zajistit že budu absolvovat cestu mimo placené úseky. Možná lepší než odebrat a pak zase přidat CZ vignette. Před každou cestou jsem vždy jen kouknul do nastavení waze zda je aktivní Vyhnout se placení míta abych se neocitl na placeném úseku, mohl by z toho být flastr až za 5litrů. Položka byla aktivní a já tak věděl že se neoctnu tam kde nemám a tak jsem vyrazil.
Koukl jsem na account a vše bylo v naprostém pořádku.

Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, SGS7,SGS9

GinBook
Robot
Reputace: 53
Typ mobilu / ROM: iP6+
Mobil 2 / ROM: Huawei P8 Lite DS
Tablet: iPAD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GinBook » ned 16. čer 2019 20:47:44

Volba “Viněty” jsou pro státy kde se kupuje známka (i elektronickou cestou)
Volba “Placené úseky” jsou pro státy s mýtem a tunely případně přívozy či trajekty dle státu.

bandit707
Droid
Reputace: 38
Typ mobilu / ROM: SGN4
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Příspěvek od bandit707 » pon 24. čer 2019 21:19:39

Neviete, nieco sa deje s waze? Alebo niekto blbo zeditoval dialnicny obchvat v Bratislave smerom z Pristavneho mosta do tunela Sitina?

Uz viackrat ma to z Pristavneho mosta poslalo cez paralelnu Einsteinovu, pritom bol cely obchvat prázdny.
Aj dnes...
Samozrejme som ostal na dialnici, ale potom to zadrelo uplne divnu trasu. Pred vyjazdom doprava na Lafranconi ma waze posielalo sluckou dolava cez Petrzalku na Bratsku a naspet po Einsteinovej az po Novy most, cez Novy most zatocit sa hore dole a po Einsteinovej vedla Incgeby na Lafranconi.
Akoby sa z dialnice popri Einsteinovej nedalo dostat doprava na Lafranconi.
Kebyze som cudzinec, tak by som sa dobre povozil. Des.
A nebola tam ani ta kolona..

Podarilo sa mi v rychlosti len tento printscreen.
Nie je to prvykrat, uvidim dalsie dni...

Screenshot_2019-06-24-17-52-39.png
Screenshot_2019-06-24-17-52-39.png (696.8 KiB) Zobrazeno 245 x
all no root --> Samsung Galaxy Note 4 6.0.1, Samsung Galaxy S7 7.0, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini

Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“