Navigace/GPSMagic Earth Navigation

Vše co se týká navigace, map a využívání gps/galileo

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od Marek.P »

Dá se použít externí kamera pro asistenta řidiče? Něco takového https://www.ebay.com/itm/Mini-Hidden-Ca ... 3521045621
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
mahdi1234
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: ned 03. čer 2018 20:15:44

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od mahdi1234 »

IJK píše: pát 07. úno 2020 15:33:29 BTW, když mám cestu s více průjezdními body, lze smazat jen jeden z nich? Nějak mi přišlo, že je to zobrazuje na jedné řádce a vyhodí všechny naráz - pokud to lze, pomohl by mi lepší popis.
Muzes trosku vic popsat, za jake situace? Uz ses v casti cesty nebo jeste navigace nezacala? Ptam se protoze dnesni beta ma tlacitko na smazani nasledujiciho prujezdniho bodu behem jizdy, zkousel sem to ted 5 min a de to i opakovane, ale nevim, jestli to je to, co ti chybi nebo ne.
Petison
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: sob 20. črc 2013 16:34:12

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od Petison »

Mám dotaz. Používal jsem tuto navigaci na starém telefonu s Android 4.2.2.. Po aktualizaci mi aplikace po 2 vteřinách spadne. Zkoušel jsem přeinstalovat. Po přeinstalaci se aplikace spustí, ale když stáhnu mapy a uložím nějaké oblíbené body, tak se problém znovu opakuje. Vím je to starý telefon, ale mám ho jen na navigování a jiné navigace na něm fungují bez problému.Magic Earth je ale můj nejoblíbenější a byl bych rád kdyby mi fungoval. Nevíte co s tím?
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od policak »

Pokud to dělá poslední verze, vrať se k té předchozí, která fungovala a zakaž aktualizace. Máš prostě starou verzi OS, nikdo nebude řešit, co tam nesedí.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od jirik77777 »

Presne tak, stala se pro tvou zastaralou verzi Androidu nekompaktibilni. Takze navrat k predchozi verzi jak tu bylo receno a s ni dozit.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od Jumbo78 »

Btw, je to nekompatibilní, to "k" tam nepatří ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Petison
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: sob 20. črc 2013 16:34:12

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od Petison »

Tak dík vyřešeno. Stará verze zase šlape. Jen mě zmátlo, že když mi to nabídne aktualizaci , tak že to nehlásí, že aplikace není kompatibilní s mojím zařízením. U jiných aplikací se to znázorňuje. V mém případě aplikace hlásí-
Tato aplikace je kompatibilní se všemi vašimi zařízeními
. Přitom co jsem se díval , tak posledních několik verzí Magic Earth je určeno pro Android 5 a vyšší a já mám 4.2.2 .
Uživatelský avatar
IJK
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 30. bře 2012 17:34:43
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact Laginoo ROM v 7_5
Bydliště: Praha

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od IJK »

Problém s 'mizením' spodní lišty s dojezdem, na který jsem si nedávno stěžoval, by údajně měla řešit poslední aktualizace, stahuji a ověřím. Údajně to bylo závislé na změně denního a nočního módu, což je možné, protože auto mění mód třeba při projetí podjezdu (přepínají se automatická světla denní <> noční) a taky to přes Android Auto hlásí telefonu, který na to reaguje. To může být důvod, proč se s tím někdo, komu nekomunikuje telefon s autem tak detailně nesetkal.
Uživatelský avatar
IJK
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 30. bře 2012 17:34:43
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact Laginoo ROM v 7_5
Bydliště: Praha

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od IJK »

Tak asi po tisíci kilometrech potvrzuji, že ta oprava bugu opravdu funguje, dolní lišta už nemizí. Má to i svoje negativní stránky, když v Brně vidíte odhadovaný dojezd do Prahy po D1 za 3,5h ... to snad možná bylo lepší nevidět. Holt 7 let na ministerstvu dopravy makají různí Budelípové, zjevně to přináší výsledky :-(
vsa
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: sob 18. pro 2010 23:23:20
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z ----> Samsung Note 8 / NOKIA 8.1

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od vsa »

Před měsícem jsem se supportu pozeptal, jestli se plánuje implementace našich uzavírek http://portal.dopravniinfo.cz/en/servic ... nformation , ale odpověď žádná nepřišla. Kdyžpak do nich také "šťouchněte". Chybějící uzavírky jsou velkou slabinou této navigace.
vsa
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: sob 18. pro 2010 23:23:20
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z ----> Samsung Note 8 / NOKIA 8.1

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od vsa »

Dnes mě příšla reakce, že o dopravniminfo.cz vědí, ale momentálně nemají kapacitu to implementovat.

Když sleduju, jak pozvolna se dokončuje AndroidAuto, nebude toto dříve než za 5let, pokud vůbec. :cry:
Uživatelský avatar
IJK
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pát 30. bře 2012 17:34:43
Typ mobilu / ROM: Xperia Z1 Compact Laginoo ROM v 7_5
Bydliště: Praha

Re: Magic Earth Navigation

Příspěvek od IJK »

Podpora Android Auto konečně dostupná!
PeterSVAT
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. led 2018 14:32:22
Mobil 2 / ROM: Honor
Tablet: Lenovo

Magic Earth Navigation prenos bodov a trás medzi mobilmi

Příspěvek od PeterSVAT »

Skúšal som a našiel! Stačí nájsť 2 priečinky Landmarks a Recent a presunúť do druhého mobilu. Presunie sa tak celá história bodov a trás do druhého mobilu.
Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“