Navigace/GPSGPS tracker do auta

Vše co se týká navigace, map a využívání gps/galileo

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Dusan96
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 08. pro 2018 11:47:54
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy s8

GPS tracker do auta

Příspěvek od Dusan96 »

Zdravím, potreboval by som od vás poradiť. Chcem použiť lacný android smartphone do auta ako klasicky gps tracker a nedarí sa mi nájsť aplikáciu ktorá by fungovala ako jednoduchý gps tracker, ktorý zaznamenáva polohu ale keď mu pošlem sms z iného telefónu tak mi spätne odošle GPS súradnice alebo lokalitu v inej podobe.
stewe
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: úte 10. črc 2018 11:12:00
Typ mobilu / ROM: SGS20
Mobil 2 / ROM: SGWatch
Bydliště: TT SVK

Re: GPS tracker do auta

Příspěvek od stewe »

Ahoj, nieje to lacný android ale ja používam úspešne https://www.jablotron.com/sk/produkty-s ... ezpecenie/ nechcem robiť reklamu... ale splňa to čo si chcel- na pc/tel si vieš pozrieť gpstracker/históriu + aktuálnu polohu/rýchlosť.A ja ho mám za rozumnú cenu.
Samsung Galaxy S9⇒ S20
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Watch 46mm
Samsung Galaxy Buds+
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS tracker do auta

Příspěvek od sinco »

Než se otravovat s mobilem a nemaje dost peněz na jablotron bych koukl na ebay. Po jednom koukám za cenu okolo 500kč.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
rilriley
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. pro 2019 9:41:56

Re: GPS tracker do auta

Příspěvek od rilriley »

Nie, radšej nepoužívajte túto metódu. Dá sa ľahko zistiť, preto je potrebná inštalácia profesionálneho sledovača vozidiel. Optimus, má robustné puzdro s 2 výkonnými magnetmi, ktoré môžete umiestniť kamkoľvek. Kúpil som ho ako záložný kľúč úložného priestoru RV. Silné vetry a drsné cesty stále existujú, silné magnetické sily. :yes:
https://www.gearhunder.com/best-gps-tracker-for-car/
Odpovědět

Zpět na „Navigace/GPS“