Live With WalkmanŠpatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

SonyEricsson
Odpovědět
Uživatelský avatar
Victor
Androiďák!
Příspěvky: 689
Registrován: stř 05. led 2011 0:38:45
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2
Kontaktovat uživatele:

Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od Victor »

Trápí mě nestabilní připojení sluchátek. Stačí mírný dotek na zapojený konektor a sluchátka se odpojí (přehrávání se zastaví). Považoval bych to za závadu jednoho kusu, ale mluvil jsem s kamarádkou, co má stejný mobil a popsala mi úplně stejný problém. Máme jen smůlu na vadnou sérii nebo je to "vlastnost" tohoto mobilu?
Uživatelský avatar
pega111
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 12. bře 2012 17:54:59
Typ mobilu / ROM: SGS6 android 6_0_1

Re: Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od pega111 »

Hmm, ja s konektorom nemám problém.
Skúšal si iný typ slúchadiel?
Už som sa stretol s tým, že "jack" na slúchadlách môže mať trochu iný rozmer a potom to robí problémy, ktoré si popisoval.
Samsung Galaxy S6, android 6.0.1
Uživatelský avatar
Victor
Androiďák!
Příspěvky: 689
Registrován: stř 05. led 2011 0:38:45
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi2
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od Victor »

Ano, oba jsme zkusili více sluchátek (i populární KOSSy) a chovalo se to stejně. Asi zkusím reklamaci. Doufám, že nedopadne tradičně, přehrají FW a pošlou mi to zpět.
Void
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. srp 2012 10:26:01

Re: Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od Void »

Victor píše:Trápí mě nestabilní připojení sluchátek. Stačí mírný dotek na zapojený konektor a sluchátka se odpojí (přehrávání se zastaví). Považoval bych to za závadu jednoho kusu, ale mluvil jsem s kamarádkou, co má stejný mobil a popsala mi úplně stejný problém. Máme jen smůlu na vadnou sérii nebo je to "vlastnost" tohoto mobilu?
Mam stejny problem a uz jsem cetl i na jinem foru, ze se s tim nekdo setkal. U me se zavada neobjevuje pro kazdem dotyku, ale stava se to hodne casto (telefon v kapse). Nekdy pouze preskoci zvuk (ztlumeni), jindy se uplne vypne aplikace "prehravac" (jako kdyz vytahnete jack). Myslim, ze je to u telefonu s nazvem "WALKMAN" hodne podstatna zavada :!:

Docela bych uvital, kdyby nekdo dal vedet, jak pochodil s reklamaci... :yes:
Koby
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 11. úno 2012 12:45:13
Typ mobilu / ROM: SE Live and Walkman

Re: Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od Koby »

Mě tohle zatím netrápí
eldor
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. říj 2012 19:12:32
Typ mobilu / ROM: Sony Ericson WT19i

Re: Špatný kontakt na 3,5 mm jack konektoru

Příspěvek od eldor »

mám stejný problém u jediných sluchátek, které to nedělali byli od SE, které byli přibalené u mobilu a KOSS Port. Bohužel ani jedny nejsou funkční a při nově zakoupených sluchátkách to začalo chrastit, hrát potichu a nebo vůbec. Chci se zeptat jestli někdo z Vás byl s tím na reklamaci a jak pochodil. Díky
Odpovědět

Zpět na „Live With Walkman“