Samsung Galaxy Note (N7000) - ROM/ROOT/FWCyanogenmod 10

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
overgrounder
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:32:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note
Rom: CM10
Bydliště: Tady kousek

Cyanogenmod 10

Příspěvek od overgrounder »

Zdar lidi,
po dlouhé době jsem se vrátil ke svému oblíbenému Cyanogenu, konkrétně k poslední stable, což je pro Note 10.1.3
Vše funguje korektně, až na galerii a flash videa. Před tím, než začnu zkoušet novější nightly verze, chci se zeptat, zda vám to u této verze dělá/dělalo taky. U galerie konkrétně, že jakmile chci s fotkou udělat nějakou operaci (sdílet, oříznout, přidat filtr...atp.), galerie spadne. Docela mne to mrzí, protože konečně se zdá, že foťák v Cyanogenu se dá používat, a s těmi možnostmi úprav navíc, prostě hledám řešení možného problému.
Za druhé pak flash, je trhaný, pomalé načítání, prostě nejde korektně.
Díky za odpovědi.
Samsung Galaxy Note, CM 9
Uživatelský avatar
overgrounder
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:32:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note
Rom: CM10
Bydliště: Tady kousek

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od overgrounder »

Tak si odpovím sám.
ad1) v aplikaci Galerie stačilo vymazat mezipamět, vyýchozí nastavení a data a vše se rozeběhlo.
ad2). flash nejede korektně jen na nějakých stránkách přes Dolphin HD prohlížeč. Také vyřešeno.

Zbývá jediná věc, když telefon vypnu a je píchlej na nabíječce, displej úplně nezhasne, ale nepatrně svítí. Nepomůže ani znovu připojení nabíječky.
S tím jste se asi taky nikdo nesetkal, že?
Samsung Galaxy Note, CM 9
George99
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. dub 2011 19:48:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note N7000
Tablet: Nexus 7
Rom: CM10

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od George99 »

Ahoj,

problém se svícením displeje při nabíjení nepozoruju. Občas se mi ale Note sám vypne a pro zapnutí musim vyndat baterku... Jinak ale spokojenost, ta rychlost oproti Stock ROM je fantastická :-)

Jirka
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od aldabubo »

Nevím přesně, jak to má CM, ale Slimka (z cm odvozená) má v nastavení volbu "nezhasínat displej při nabíjení".
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Uživatelský avatar
overgrounder
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:32:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note
Rom: CM10
Bydliště: Tady kousek

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od overgrounder »

George99 píše:Ahoj,

problém se svícením displeje při nabíjení nepozoruju. Občas se mi ale Note sám vypne a pro zapnutí musim vyndat baterku... Jinak ale spokojenost, ta rychlost oproti Stock ROM je fantastická :-)

Jirka
Tak zatím se mi na CM10 přesně takhle vypnul jednou. Pomohla jen baterka ven, ale musím říct, že mu teda trvalo dlouho, než se zapnul. Jinak přesně jak píšeš, za tu rychlost to fakt stojí. ;)
Samsung Galaxy Note, CM 9
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od KaCzaba »

Me zrovna fotak nejak moc nefunguje...resp. fotak ano ale kamera zlobi....kdyz uz nahraje jedno video,ja ho stopnu a chci pokracovat,note pokazdy zamrzne a musim vyndat baterku. na ni jineho nereaguje.
Potom me mrzi organizace galerie... asi se slozky radi podle posledne pridanych...radeji byh to podle abecedy,jako to bezne byva..bohuzel jsem nenasel nikde nastaveni galerie
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
Uživatelský avatar
martin_hosek123
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: úte 30. říj 2012 12:54:12
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy NOTE
Tablet: Samsung galaxy NOTE
Rom: stock 4.1.2 JB

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od martin_hosek123 »

overgrounder píše:
George99 píše:Ahoj,

problém se svícením displeje při nabíjení nepozoruju. Občas se mi ale Note sám vypne a pro zapnutí musim vyndat baterku... Jinak ale spokojenost, ta rychlost oproti Stock ROM je fantastická :-)

Jirka
Tak zatím se mi na CM10 přesně takhle vypnul jednou. Pomohla jen baterka ven, ale musím říct, že mu teda trvalo dlouho, než se zapnul. Jinak přesně jak píšeš, za tu rychlost to fakt stojí. ;)


Mě to s tím vypínáním dělá taky ,ale dělalo to už i na stock romce.
Obrázek
kepaao
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15. led 2014 10:56:03
Typ mobilu / ROM: Note N7000
Rom: 4.4.2 Omni rom

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od kepaao »

Mám 10.2 a: Občas hláška: tebuchet se zastavila, ale dobrý. Zatuhnutí cca 3x za 14 dní... Co mi ale hodně vadí je foťák a kamera. Natocim cca 5 min. A nic se ne uloží a na chvíli telefon úplně zatuhne. Pak sice rozjede, ale i tak. Fotku to taky uloží špatně. Na pul displeje je zobrazena na pul.
baikr
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 30. kvě 2009 12:13:57

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od baikr »

Je nejaka možnost nahrat na čisty android android market zkoušel jsem asi 10 verzí a v ani jedne nebyl android market a ani nasledne po instalaci nešel spustit :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Cyanogenmod 10

Příspěvek od Jumbo78 »

Co je to čistý android? Pokud myslíš CM nebo CM, AOKP, AOSP based ROM, tak musíš flashnout gapps. Ale to je vždy v postupu flashe napsáno

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note (N7000) - ROM/ROOT/FW“