ProduktivitaSeznam+mapa uzivatelu

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
baspartur
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi5

Seznam+mapa uzivatelu

Příspěvek od baspartur » ned 09. čer 2019 6:46:07

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li existuje nějaká prostá aplikace (ideálně pro android i ios), která funguje jako seznam uživatelů (online) s mapou. Nic neříkající prostý popis zkusím trochu rozvinout.
Aplikace by měla být seznam uzivatelu, kteří se po stáhnutí apky zaregistrují (ať už přímo v aplikaci nebo prostřednictvím nějaké jiného účtu) a tím se jim v aplikaci vytvoří profil. Přidají se k nějaké skupine (aby se navzájem viděli pouze lidí se stejným zajmem-protoze počítám, že jestli taková aplikace existuje, bude tam xyz skupin a lidí co nás nezajímají).U profilu by měla být možnost zadání nějakých svých informací. Tento seznam uživatelů by měl být v rámci dané skupiny vzájemně přístupný. Jedním z podstatných bodů je, aby si tam člověk mohl zadat svoje město. Dále by tam měla být integrovaná nějaká mapa (bavíme se v rámci ČR, popř SR), na které právě budou vyznačení jednotliví uživatelé (dle zadaného města). V podstatě něco jako seznam odkud kdo pochází.
Jako výhoda by bylo, kdyby šlo i sdílet svou aktuální polohu (ta by se opět měla ukazovat na mapě, ale na jiné oproti tomu, kde by bylo vyznačeno odkud kdo je). Další výhodou by byl nějaký skupinový chat, resp. chat v rámci skupiny uživatelů.

Existuje něco takového, co by odpovídalo mému popisu?
Omlouvám se, jestli jsem něco napsal nejasné nebo zmatečné, nevím jak lépe bych to měl formulovat. Budu rád za každou radu, popr. se něco pokusím upřesnit.

Autor tohoto vlákna
baspartur
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi5

Re: Seznam+mapa uzivatelu

Příspěvek od baspartur » ned 09. čer 2019 8:04:32

Popř. trochu mimo, ale existuje i nějaká webová stránka, kde si člověk na první vyznačí (záda) svou polohu a ta tam bude nastalo zaznamenána a přístupná i ostatním lidem? Zase se bavím o nějaké mapce.
Je to vize, aby se člověk mohl prostě podívat odkud kdo je, kdo je v jeho okolí a navázat nějaký kontakt.

Odpovědět

Zpět na „Produktivita“